ارزیابی کتاب مادام بواری

ارزیابی کتاب مادام بواری
none 3.333333333333333 3

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از کتاب « مادام بواری » نرم افزار «زیبوک» است.
توضیح مختصری از این دوره:
مادام بوواری (به فرانسوی - Madame Bovary) نخستین اثر گوستاو فلوبر، نویسنده نامدار فرانسوی است که یکی از برجسته‌ترین آثار او به‌شمار می‌آید.
سطح: 6

1 پسندیده

متن رمان با صدا همخوانی ندارد، دو ترجمه متفاوت هستند

1 پسندیده

از نظر ادبی که بخوایم بررسی کنیم، کتاب خوبیه و عبرت‌آموز برای زمان خودش. ولی اعصاب‌خردکن‌ترین کتابیه که تو عمرم خوندم. یعنی این مادام بوواریه کلا رو اعصابم بود. برام سوال بود که آیا یک زن می‌تونه اینقد ضعیف باشه؟

2 پسندیده

سلام…من همین الان می خواستم شروع کنم به خوندن…چه شود

خدا به خیر بگذرونه…من چند سطر اولش رو همین الان شروع کردم به خوندن… شیوه نگارش همین چند سطر اول و “ق” گفتن های خواننده برا اسامی فرانسوی…
ولی ادامه می دم :woozy_face:

2 پسندیده

سلام

کتاب کاملش نیست. درسته؟

حجمش کمتره شاید قابل تحمل‌تر باشه و حماقت‌های مادام بوواری رو خلاصه کرده باشه.
ولی خب از نظر من ارزش وقت تلف کردن نداره. :grimacing:

2 پسندیده

سه ساعت و نیمه زمانش…کتاب های سطح بندی

:woozy_face: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
خیلی دل پری ازشون داریدآ…آدم ضعیف، …

حتی به عنوان یه داستان؟

2 پسندیده

به عنوان یه اثر ادبی ارزششو داره اما برا کسی که اعصابشو داره خوبه.

بسته به سلیقه است البته. مثلا برا بعضی‌ها دن کیشوت اعصاب خردکنه، برا من لذتبخش بود.

زن بدبختیه.‌ این بدبختیشم consequence های زیادی داره. حالا خودتون می‌خونید پی به ماجرا می‌برید. :grimacing: امیدوارم شما لذت ببرید.

2 پسندیده

یکی از کتابهای عالیه عمرم. من خیلی دلم برا مادام بوواری سوخت و بعد از تمام شدن کتاب کلی گریه کردم براش بزارم تو نوبت انگلیسیشو بخونم. اما نمیدونم متن اصلیه یا نه؟ چون متن فارسیشم کمی ادبی و سخت بود و اینجا جزو سخت ها قرار نگرفته

کتاب هایی که در دسته بندی سطح بندی قرار داره متن اصلی نیست و خلاصه شده متن اصلی هست.
کتاب هایی که در دسته بندی قفسه کودکان، نوجوانان، متن اصلی، موفقیت و انگیزشی و… متن اصلی هستن
این کتابم جز رمان های متن اصلیه

1 پسندیده