یوتیوب بدون فیلتر شکن ایرانی! ...DIDEO

سلام گرم و پر خیر صبحگاهی خدمت همه زبان شناسای :sunflower:

طرح مساله و راه حل :upside_down_face:

سایت youtube یکی از ابزارای زندگی دیجیتالِ که به اون دسترسی آزادی نداریم. این ابزار قدرتمند پر شده از ویدیو‌های مختلف آموزشی و تفریحی

:name_badge: حتما برا شما هم پیش اومده که بخواید ویدیویی رو مستقیما از اون ببینید؛ یا حتی دانلود کنید…فیلتر شکن…دانلود با سرعت پایین که ممکنه حتی با صرف زمان هم نشه به نتیجه رضایت بخشی رسید.

افزونه/extension دیدئو و اپلیکیشن اندرویدی اون (اندرویدش رو خودم هنوز چک نکردم) برا تماشای ویدئوهای منابع ویدئویی هم چون یوتیوب، آپارات، تد و … بدون نیاز به فیلترشکن طراحی شده.

با استفاده از دیدئو بخش عمده ۹۰ درصدی/؟/ ویدیو‌های youtube رو میشه تماشا و دانلود کرد.

dideo

روش های استفاده:

:partying_face: شما می تونید وارد سایت دیدیو بشیدو نام ویدیوی خودتون رو در بخش مربوطه مستقیما جست و جو کنید.
:partying_face: :partying_face: افزونه‌ ش هم طراحی شده که به لطف اون، پیدا کردن و تماشای ویدیوهای بدون فیلتر youtube راحت‌تر هم می‌شه.
این افزونه برای گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا، سافاری و حتی اندروید هم منتشر شده.

بالاخره زمانی که افزونه dideo رو نصب کردید، کافیه به سراغ گوگل بریدو ویدیوی مورد نظرتان رو در اون جستجو کنید.
حالا اگر دقت کنید می‌بینید که کنار لینک‌های به نمایش دراومده، آیکونdideo هم ظاهر شده که با کلیک روی اون به وبسایت این سامانه برده می‌شید و ویدیوی مورد نظر براتون پخش می‌شه.
dideo2
ضمنا امکان اشتراک گذاری ویدیو‌ها از طریق دیدئو هم وجود داره.
سرعت پخش ویدیو، زیرنویس های موجود و کیفیت پخش رو هم می تونید تو این سایت تنظیم کنید.
توضیحات منتشر کننده ویدیو هم معمولا در پایین ویدیو نمایش داده شده.

و در پایان:
متاسفانه با اینکه میشه زیرنویس رو هنگام پخش ویدیو از طریق dideo دید ولی نمیشه همراه با دانلود ویدیو، به اون هم دسترسی داشت. /اگه شما کشفش کردید، ما رو هم مطلع کنید…اگه نه، که باید تو بخش “بازخورد”، در این مورد بهشون بازخورد بدیم./
و برا دانلود، حتما بذارید ویدیو پخش بشه چند ثانیه و بعد، با کلیک راست، گزینه ی مربوط به کپی کردن لینک رو خواهید دید.

در مورد زیرنویس، یه سایتی هست با عنوان downsub.com
که می تونید به راحتی زیرنویس های مربوط به زبان های مختلف در دسترس برای ویدیوی دلخواه منتشر شده در youtube رو ببینید (اگه بنا به دلایلی، نشد مستقیما از خود سایت بردارید)

فقط یه مشکل داره و اون اینه که دسترسی به این سایت با فیلترشکنه

کافیه برید تو سایت youtube و با وارد شدن به صفحه ی ویدیوی مربوطه، لینک اون صفحه رو تو سایتdownsub وارد کنید.
این سایت، لیست همه ی زیرنویس های موجود برای ویدیوی مورد نظر را در اختیارتان قرار خواهد داد.

برای آشنایی با نحوه کار افزونه/سایت و چگونگی نمایش یوتیوب بدون فیلترشکن، می‌توانید از اینجا کمک بگیرید:

امیدواریم از تماشای ویدئوهای یوتیوب بدون نیاز به فیلترشکن لذت ببرید.

عذر می خوام اگه نشد ویرایش و بازخوانی مجدد کنم نوشته رو…یه مساله فوری پیش اومدو باید برم…حتما در اولین فرصت، ویرایش و تکمیل ش خواهم کرد.

با تشکر ازاین سایت و سایت سازنده
راهنمای استفاده

چرا امکان ذخیره بدون انتشار وجود نداره @hnaseri
شاید هم هست…من نمی دونم :woozy_face:

21 پسندیده

من از اپلیکیشن ۱.۱.۱.۱ تو گوشی استفاده میکنم. فقط هم سایت یوتیوب رو باز میکنه.
سرعتشم عالیه.

تو لپ تاپ هم ترجیحم استفاده از وی پی انه.

12 پسندیده

سلام.

عالیه…ممنون بابت معرفی این اپلیکیشن.

5 پسندیده

منم با vpn دانلود می کردم فقط مساله دانلود کامل نشدن بعضی فایلا هست و کار نکردن مسنجر

بازم ممنون از پیشنهاد و نظرتون

4 پسندیده

چرا دانلود؟

همونجوری آنلاین ببینید دیگه…

دیگه همه چی آنلاین شده :grin:

4 پسندیده

سلیقه و ترجیحات اشخاص, گاهی وقتا تفاوت داره😂

4 پسندیده

وجود داره. وقتی دارین یه متنی مینویسین پایین سمت چپ یه علامت تیک میاد. وقتی اون رو ببینین یعنی متنتون توی درفت ذخیره شده و با خیال راحت میتونید پنجره رو ببندین برین به کارهای دیگرتون برسین. وقتی برگشتین وارد پروفایلتون بشین و قسمت درفت رو مشاهده کنین. مطلبتون اونجا ذخیره شده.

درضمن ممنون بابت معرفی این سایت. قبلا باهاش آشنا شده بودم.

6 پسندیده

سلام…ممنونم
پایین سمت چپ…من یه کمی جهتا رو گم کردم :upside_down_face: کجاست دقیقا؟

:smiley: خواهش می کنم. همه که مثل شما نیستن…شما زبانشناس هستید و راه اندازی این اپلیکیشن، خودش نشون میده چقدر دست به سرچ شدید…ما که اول راهیم. از جوجه های آواتاری مون کاملا مشخصه

5 پسندیده

سریع میادو میره.

5 پسندیده

اوپس
چرا زودتر اینو معرفی نکردید
هیجده ساله که پای وصل شدن به یوتیوب پیر شدم اصن:))
عهههه توییترم باهاش کار میکنههههه

4 پسندیده

سلام…متشکرم…بله، چشمک زنه با دوره تناوب چند ثانیه ای :slight_smile:

3 پسندیده

سلام ممنون.من همین الان نصبش کردم.ولی چرا امکان دانلود وجود نداره.میشه در مورد دانلود ازش بیشتر توضیح بدین

4 پسندیده

سلام. خواهش می کنم

این کارا رو انجام دادیدو نشد؟

4 پسندیده

بله.گفتین بعد از چند ثانیه که ویدئو پخش شد با کلیک راست گزینه مربوط به کپی لینک رو بزنید.منظورتون متوجه نشدم از این جمله؟

4 پسندیده

سلام

باید منتظر شید که ویدیو play شه…بعد از اون، روش کلیک راست کنید:

من چون می خوام با دانلود مسنجر، دانلودش کنم،copy video address رو انتخاب می کنم…ولی می تونید مستقیما با همون گزینه save as هم پیش برید.
امیدوارم تونسته باشم منظورم رو درست برسونم.

3 پسندیده

اهاا ممنون.من با موبایلم امتحان کردم فک کردم با موبایلم میشه دانلود کرد

3 پسندیده

مطمینا میشه

فقط کافیه گزینه save رو پیدا کنید.

3 پسندیده

من با یه روش قدیمی دانلود میکنم. لینک ویدئو رو برا ویرایش کلیک می‌کنید و قبل از y هرچی هست حذف می‌کنید و به جاش ss قرار می‌دید، بعد لینک دانلود رو بهتون میده

5 پسندیده

سلام.
بله…منم خودم از همین ss استفاده می کردم…ولی متاسفانه همون مشکل سرعت و دانلود کامل نشدن برخی ویدیوها رو داشتم.

3 پسندیده

چه جالب من قبل آپدیت کردن اینترنتم تا۱ماه پیش میتونستم فیلمهارو دانلودکنم امابعد اپدیت کردن دیگه نمیتونستم دانلود کنم الان خوشحال شدم که میتونم بااین روشها فیلمهارو دانلود کنم
مرسی از تک تک دوستان گل :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:

4 پسندیده