تفاوت اپلیکیشن زیبوک با زبانشناس

تفاوت زبانشناس با دیگر اپلیکیشن ها مثل زوم یا زیبوک چیه .؟؟

2 پسندیده

زبانشناس دوره های آموزش زبان که بر پایه ی صوت و بعضا ویدیویه
زیبوک شامل کتاب های صوتیه
و زوم هم دوره های ویدیویی که هم موارد آموزشی رو شامل میشه و هم تفریحی

5 پسندیده

ممنون از پاسخگوییتون .:tulip::tulip::tulip::tulip:

2 پسندیده

توضیحات تکمیلی در پست زیر:

6 پسندیده

یعنی برای من که ی هفته است زبانشناس دارم نیازه اون اپلیکیشن هارو هم داشته باشم .اگر بله چطور همزمان باید از همشون استفاده کنم تا سرعتم بره بالا.ممنون از پاسخگوییتون :tulip:

1 پسندیده

بستگی به مدت زمان استفاده شما از اپ نداره. بستگی به سطحتون داره.

اگه منبعی که دارید مطالعه می کنید. فرض بگیرید کودکانه رو می تونید راحت بخونید در کنارش زیبوک رو نصب کنید و داستان های سطح بندی شده ساده رو بخونید.

فقط بخونید و گوش بدید هر لغتی که بلد نبودید رو دیکشنری بزنید و مفهومش رو ببینید و هایلایت کنید. همین.

اگر نه فعلا زیبوک نیازی نیست. سطحتون کمی بالا اومد میتونید زیبوک رو امتحان کنید که سرعتتون رو بیشتر کنه.

3 پسندیده

ممنون و سپاسگذارم :sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower:خیلی خوبه که هستین خدا خیرتون بده

2 پسندیده

سلام،
مثل اینکه در نسخه قبلی زبانشناس، مدت زمان مطالعه زیبوک در زبانشناس هم حساب میشد اما الان در نسخه جدید این قابلیت دیگه نیست و متاسفانه باعث شد بعد از آپدیت، زنجیره 200 روزه ام بشکنه. به نظرم چون هدف یادگیری زبان هست و کلیه این اپلیکیشن ها حاصل زحمات و تلاش یک گروه هستند، این قابلیت بهشون اضافه بشه که میزان مطالعه همه اپ های زیبوک و زوم و زبانشناس در اپ زبانشناس که نقطه شروع و اصلی بوده و هست، نشون داده بشه. لطفا این موضوع رو بررسی کنید. با تشکر

2 پسندیده

سلام
این قابلیت در نرم افزار وجود داره
از مسیر زیر برید

بعد قسمت تنظیمات

تنظیمات عمومی

تیک این ایکون رو بزنید :point_down:

2 پسندیده

ممنون از توضیحتون. حل شد.

1 پسندیده

سلام دوستان این مشکل همچنان برای من پابر جاست

1 پسندیده

از داخل اپ قسمت پشیبانی مشکل رو در میون بگذارید

2 پسندیده

پیام دادم و مشکلم هنوز پا برجاست

1 پسندیده

ظاهرا ایرادی داره در نسخه بعدی برطرف میشه.

@golmirzaei

2 پسندیده