تالار زبانشناس

چالش سه ماهه reading and listening

سلام دوستان . دیروز داشتم به یکی از پادکست های آقای ای جی گوش میدادم که به تازگی در castbox منتشر شده است و موضوع آن چالش سه ماهه reading و listening بود که ایشون قصد راه اندازیشو دارند. وقتی به حرفاشون گوش میدادم متوجه شدم که ایشون برای این چالش یه جایزه ای هم در نظر گرفتن و اون هم اینه که در آخر سه ماه، 5 نفر برتر چالش میتونن با اقای ای جی چت کرده( فکر کنم منظورشون همون مکالمه ویدیویی بود) و با ایشون مکالمه داشته باشه . شرکت در این چالش رایگانه و اگه خودتون به پادکست ایشون گوش بدید متوجه میشید. این چالش دو هفته بعد شروع شده و به مدت 3 ماه ادامه خواهد داشت. برای گوش دادن به پادکست میتونید به چنل ایشون تو یوتیوب هم سر بزنید و یا هم می تونید از اپ castbox استفاده کنید. خودم که خیلی مشتاقم واسه شرکت تو این چالش :slight_smile:

17 Likes

سلام.

این رو می گید

https://player.fm/series/effortless-english-podcast-learn-english-with-aj-hoge/fast-english-improvement-listening-and-reading-challenge

https://www.youtube.com/watch?v=2rKzwtMr4ro

6 Likes

سلام بله همینه. ممنون از به اشتراک گذاری لینکش :smile:

2 Likes

عزیزم یعنی باید چکار کنی تو این سه ماه
من متوجه نشدم
میشه بیشتر توضیح بدید
لیسینیگ و رایتینگ چه موضوعی؟

2 Likes

سلام. تو این سه ماه باید طبق گفته های آقای ای جی خودتونو تو لیسینینگ و ریدینگ غرق کنید. فرقی نداره چه موضوعی باشه. هر روزم ساعتشو تو یه سایتی که تو پادکستشون معرفی کردن اعلام میکنید و در نهایت از بین اون همه پنج نفر اول برنده محسوب میشن. توصیه میکنم حتما به پادکستشون گوش بدین بهتر متوجه میشین.

2 Likes

مخصوص چه سطح و لول ای هست
بدرد افراد با سطح متوسط میخوره؟!

2 Likes

بله فرقی نداره تو چه سطحی باشید. همه میتونن شرکت کنن

2 Likes

سلام
یه سوال
الان شما کل این فیلم رو انلاین دیدین منظورم اینکه دانلودش نکردین ؟

1 Likes

سلام من فیلمشو ندیدم. پادکستشو گوش دادم.

2 Likes

اهان
حجم پادکستش چقدره ؟

2 Likes

نباید زیاد باشه چیزی حدود 40 یا 50 مگابایت. البته دقیق نمیدونم

2 Likes