خواندن زبان

سلام دوستای گلم امیدوارم هر جا هستین حالتون خوب باشه
میخواستم کمکم کنید انقده بی برنامه شدم که به هیچ کارم نمیرسم ساعت همین جور داره میگذره و دریغ از انجام دادن یک کار درست هر کدوم از کارام رو ناقص میذارم میمونه زبانم چند ساعت وقت میذارم اصلا درست نمیخونم من عاشق زبانم همیشه تو برنامه ریزیم اولین کارم زبان هست ولی با این برنامم نمیدونم باید چی کار کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید…

8 پسندیده

درود بر شما

اینکه همه کارهاتون رو ناقص می‌گذارید نشانه خوبی هست از اینکه شما نویسنده خوبی می شوید.
من خودم یک نویسنده و تولیدکننده محتوا هستم

لطفا وارد سایت زیر بشوید و تست شخصیت بدهید
http://www.khodshenas.ir/MBTI/Test

سپس بعد از انجام تست،نسبت به شخصیت خودتون آگاهی پیدا کنین.

4 پسندیده

سلام نازنین خانم

من از تجربه‌ی خودم میگم نمیدونم به کارتون بیاد یا نه‌. زمانی که به این مانع برمیخورم و نمیتونم کارهامو انجام بدم، چند روز بی‌خیال همه‌چیز میشم و شروع می‌کنم به انجام دادن کارهایی که بیشترین لذت رو ازشون میبرم و سعی میکنم ذهنمو از چیزهایی که باعث خستگی و بلاتکلیفیم شده خالی کنم. مثلا فیلم می‌بینم، کتاب می‌خونم، خرید می‌کنم، خونه رو تمیز می‌کنم، گاهی میرم موهامو کوتاه می‌کنم و از این قبیل کارها که حواسم رو از مسائل جدی پرت کنه

8 پسندیده

چشم حتما سپاسگذارم از شما

4 پسندیده

ممنونم از شما
خیلی به کارام حساس بودم و ریز به ریز انجام میدادم ولی یه مدته اصلا نمیتونم
ولی چشم حتما سعی میکنم یکم تغییرات رو انجام بدم
بازم تشکر از شما

5 پسندیده

سلام عزیزدلم
شبت بخیروشادی خانم گل
عزیزم ناراحتی نداره برای همه ی آدمهای کره ی خاکی این مورد زیاد پیش میاد
من خودم هرچندوقت یکباربه مدت طولانی درگیر این قضیه میشم بقول پری جان عزیز بیخیال همه ی برنامه هام میشم وبه کارهای که باعث آرامش و شادیم میشه و استرس رو ازم دور میکنه دست میزنم
من عاشق آشپزی و خوردنم
کل خونه رو‌منفجر میکنم میرم شنا توی پارک قدم میزنم توی خیابونها قدم میزنم وخونه هارونگاه میکنم وبرای هرخونه ی که خوشم میاد توی ذهنم داستان میسازم توی کوچه پس کوچه ها سرک میکشم وباخدا توی ذهنم حرف میزنم وباهاش شوخی میکنم دراین قدم زدنها ووقتهای که سرکارم طی مدت که حالم خوب نیست برای خودم گل میخرم و هرروز تغییر دکور میدم هرچقدر جزئی باشه وبرای خودم لوازم تحریر میخرم وازاین کارهای کوچک کوچک تاحالم روبراه بشه وقتی که زبان هم خسته ام میکنه اهنگ های شاد خارجی میذارم و فیلمهای fun میبینم که فقط لذتش رو ببرم.ووقتم رو بیشترباخانواده ام میگذرونم چون برادر و خواهر شوخی دارم و…
هرچقدر حساسیت بخرج بدی تبدیل به وسواس میشه و همه چیز آزار دهنده میشه فداتبشم پس یکم از همه چیز فاصله بگیر و بخودت و شادیهات اهمیت بده عزیزدلم :bouquet::bouquet::bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
پس نگران نباش دورت بگردم خوشگل من :kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::rose:

7 پسندیده

این کاملا طبیعیه. همه که نمی‌تونن بی وقفه منظم باشند
حتما هرازچندگاهی وقفه‌های کوتاهی بین برنامه‌هاتون قرار بدید که یهو اشباع نشید. آهسته و پیوسته بهترین روش برای انجام برنامه‌هاتونه.

موفق باشید :smiling_face_with_three_hearts:

6 پسندیده

چه عالی موفق باشین :rose::rose:

چقدر جالب. منم واقعا همینکار و انجام میدم. مثل همین سفر اومدنم که حس کردم نیاز دارم و انجامش دادم. چند وقت پیش هم سمیناری میدیدم در خصوص افزایش کارآمدی و بهره وری. می‌گفت حتما یک الی دو روز در هفته رو واقعا باید سبک یا حتی خالی کنید برای استراحت ذهنی و جسمی. و این استراحت نه تنها نشان از تنبلی نیس بلکه دارید اجازه میدید ذهنتون پردازش خوبی از ورودی ها داشته باشه و طبقه کنه و خلاق تر از گذشته اندیشه و عمل کنید.

8 پسندیده

منم دقیقا درگیر همین مشکلم :expressionless:
@a.bayani
@pari
@mitra9
ممنون از هر سه بزرگوار برای راهنمایی هاتون :rose:

8 پسندیده

حل شدنی عزیزم بقول معروف بزن به دنده بیخیالی و برو به جاده خاکی و جاده شمال :joy::joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::wink:
امیدوارم همه چیزبه بهترین نحو برات رقم بخوره و از زندگی لذت ببری و شادی باشه که توی زندگیت جریان داشته باشه عزیزدلم فدای داری دورت بگردم :kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::heart::heart::heart::heart::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose::rose:

5 پسندیده

الان یه ماهه تو جاده خاکی و گهگداری هم تو جاده شمال به سر میبرم :joy:
سپاس بیکران بابت آرزوهای قشنگ میتراجونم :rose::rose::rose:

5 پسندیده

قربونت برم میترا جونم
واقعا درست میگی انقده تو فشارم که از همه جهات داره همه چیز بهم فشار میاره
باید یکم بی خیال بشم واقعا ممنونم ازت خانومی گل:kissing_heart::kissing_heart:

4 پسندیده

خدانکنه دورت بگردم :bouquet::rose::rose::rose::rose:
عزیزم خیلی وقتهابیخیالی کوتاه لازم برای زندگی
خاطرات شمال محال که یادم بره :joy::joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink:
یکم بخودت استراحت بده گل دختر :kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::bouquet::rose::bouquet::rose::rose:
خیالت راحت همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت فقط به شاد بودن و آرامش خودت فکرکن وبزن به دل زندگی :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:
خواهش میکنم قشنگ من فقط درد و دل کردم کار اصلی رو خودت باید انجام بدی تاج سری عروسکم :kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:

4 پسندیده

فدایی داری خانومی
خیلی کمکم کردی
خداروشکر دوستای گلی مثل شما دارم
دوست دارم عزیزم:heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes:

4 پسندیده

خدانکنه عزیزدلم :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::rose:شرمنده ام نکن عزیزکم :bouquet::rose::rose::rose::rose:
تاج سری دورت بگردم :kissing_heart::revolving_hearts::heart_eyes::heart::bouquet::rose::bouquet::rose:
خوشحالم کمک کوچکی کرده باشم عروسکم :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:
من ۳هزارتا دوستت دارم قشنگم :kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:
همیشه لبت خندون و دلت شاد باشه تاابد عزیزدلم :revolving_hearts::kissing_heart::heart_eyes::revolving_hearts::kissing_heart::heart_eyes:

3 پسندیده

به به
سلام نازنین جون،از اینوراااااااا :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:
شما که اسطوره پایبندی بودین و باید از پس این چالشا بربیاین
همه این چیزایی که بچه ها گفتن دقیقا درسته، به نظر من علت بی برنامگی آدما برمیگرده به نداشتن برنامه ریزی و آشفتگی ذهنی، همه ما تجربه کردیم وقتی ذهنمون پر از افکار جورواجور نمیتونیم درست عمل کنیم و زمان رو از دست میدیم، سفر برای آرامش خیلی خوبه اما یک کار دیگه که من تو چنین مواقعی میکنم اینه یکه کاغذ برمیدارم تمام افکارم رو میریزم رو کاغذ، بعد اولویت بندی میکنم و انجامشون میدم و بخاطر انجام دادنش هم خودم رو تشویق میکنم. وقتی فکر تو ذهن محبوسه شما نمیتونی اولویت بندی درستی بکنی اما وقتی میاری رو کاغذ ذهنتو خالی کردی و راحت میتونه تصمیم بگیره
این کاری که من میکنم عزیزم، امتحانش کن شاید شرایطت عوض شه انشالله، من معتقدم که نوشتن معجزه میکنه
برای برنامه داشتن یک دفترچه داشته باش هر شب کارای فردات رو داخلش بنویس و اولویت بندی کن، بعد هر کدوم رو انجام دادی یک تیک بزن جلوش یک پاداش و بعد برو سراغ بعدی
موفق باشی عزیزوم :heart::rose:

6 پسندیده

سلام خانم نازنین، امیدوارم حالتون خوب خوب باشه، من احتمالا تا یکی دو هفته دیگه مستمر برگردم تالار، اون موقع احتمالا از روند برنامه ریزی در این شرایط که برای خودم پیش اومد و ترافیک کاری و هدف زیاد که داشتم و مدیریت زمان مطلبی در وبلاگ خودم بذارم. ولی کلا روند همانطوری هست که دوستان عرض کردن
این اتفاق برای من بعد سفرهای طولانی رخ میده
پس فعلا شرایط روحی خودتون رو مساعد کنید با کارهای مثبت و کوچیک و روزبه روز تعداد آنها رو زیاد کنید

7 پسندیده

به به خانم نیکنام بزرگوار @ala
خوش برگشتید بانو.
یه دست و جیغ و لی لی لی به افتخار برگشت خانم نیکنام.:man_dancing:
ایشالا بیشتر از همیشه از وجودتون بهره ببریم.
موفق و پیروز باشید بانو

6 پسندیده

سلام گلم،فدات بشم دلم براتون یه ذره شده بود ببخشید که یه مدت نبودم
چشم حتما عزیزم انجام میدم
فدای تو عزیزم:heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart:

3 پسندیده

قربون شما
چشم حتما انجام میدم ممنونم ازتون بابت راهنمایی های خیلی خوبی که بهم کردین

3 پسندیده