وبلاگ mitra💞

نه بخدا دلیل این که خجالت می کشیم اینه که فکر میکنیم همه اینجا عالین یا باید عالی باشند.یکیش خود من مگه من چیکار میکنم میام مینی استوری رو روخونی میکنم گاهی اوقات هم از حفظ میگم .تو رو خدا به خودتون اجازه بدین صحبت کنید کمتر از یک هفته دیگه بحث استرس و خجالت کنار گذاشته میشه و بعد تازه نوبت ویس گذاشتن پشت سرهم گذاشتنتون هست .گفتم من منظرم:blush::blush::blush::pray::pray::pray:

8 پسندیده

والا چی بگم فعلا من در افق محو شدم :joy::joy::joy::joy::joy::joy::face_with_thermometer::face_with_thermometer::face_with_thermometer::face_with_thermometer::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_thermometer::face_with_thermometer::face_with_thermometer::face_with_thermometer:
اماچشم سعی میکنم :ok_hand::ok_hand::ok_hand:
ممنون از حسن توجه تون شرمنده شدم :rosette::tulip::blossom::hibiscus::sunflower::sunflower::rose::cherry_blossom:

10 پسندیده

:grin::grin::rofl::rofl::grin::grin: باشه یه ذره استراحت کنید ولی نهایتا تا فردا .بعدش همه ازتون میخواهیم ویس بفرستید .:slightly_smiling_face::pray:

8 پسندیده

چی چی تا فردا خدابه دور :face_with_thermometer::face_with_head_bandage::face_with_thermometer::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_thermometer::face_with_thermometer::face_with_thermometer:
چندهفته است دارم روی خودم کارمیکنم تااین شده الانم گلوم باد کرده از استرس دوره بیماریم طولانی انشاالله در چندهفته اینده :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::blossom::hibiscus::sunflower::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::tulip::blossom::hibiscus::hibiscus:

10 پسندیده

سلامممم میترا جون صداتو شنیدم خیلی خوشحال شدم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
آفرین داری عزیزم عالی بود خوشمان آمد :heart_eyes::heart_eyes:
فقط میترا جان گوشی رو که میزاری ضبط صدا بیست سانتی متر فاصله بگیر از خودت ، با صدای نسبتا بلند، نه خیلی بلند ها اینجوری صدات عالی ضبط میشه، حنجره ات برای زبان خواندن باز میشه
من اولش به سختی میخوندم صدای من به سختی بلند میشد ولی الان حنجره ام عادت کرده الان داد میزنم خواهرم میگه چه خبره داد میزنی :joy:
فقط نمی‌دونم چرا برای من نمیشه ویس فرستاد ، آهنگ فرستاده میشه ولی ویس نمیشه حتی از قبل که ضبط کردم :thinking:

7 پسندیده

یواش یواش ضبط کن اصلا استرس به خودت نده جونم

6 پسندیده

سلام بانو میترا.بابا خدایی شما خیلی ظالمی.اصلا جلادی.
نه اصلا فاطمه ای.
خدایی چجوری دلت میاد مارو از این همه تلنت محروم کنی.
هر هفته باید ویس بدی من نمیدونم.وگرنه دیگه تالار نمیام(مثلا خیلی مهمم و بودو نبودم تو تلچالار خیلس فرق میکنه).
بقیه دوستان هم که هنوز زبون باز نکردن یاد بگیرن.
زودباشید وگرنه میام با انبر دست زبونتون رو میکشم بیرونا
اولیش هم @sepide-str

7 پسندیده

سلام خوشگل خانم خودم :tulip::blossom::hibiscus::sunflower::sunflower::heart::heartpulse::sparkling_heart::sparkling_heart:شرمنده ام نکن تروخدا باید در افق محو که چه عرض کنم باید عیب بشم والا :face_with_thermometer::face_with_head_bandage::face_with_thermometer::face_with_head_bandage::face_with_thermometer::face_with_head_bandage::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::wink::wink::wink::wink::joy::joy::joy::joy:
چشم گوشی رو دور میذارم این رو نمیدونستم فدات نازنیینم :tulip::blossom::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::rose::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:ممنون که گوش کردی و گوشهات رو باصدای ناخوشم اذیت کردی ۱دنیا محبت و سپاس و سبد سبد گلهای اطلسی و رازقی عروسکم :hibiscus::hibiscus::sunflower::rose::sunflower::hibiscus::hibiscus::hibiscus::sunflower::rose::cherry_blossom::cherry_blossom:

7 پسندیده

به روی چشم عزیزدلم :blossom::hibiscus::sunflower::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus:

5 پسندیده

عزیزم شما اینقد قشنگ صحبت میکنی چرا ویس نمیدی بانو؟؟
عالی هستی شما بخدا :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
تو رو خدا بیشتر ویس بدین

4 پسندیده

سلام آقا آرمین ، خوب هستین ؟ کم پیدا شدین ؟ نمیاین اینورا؟
آقا به خدا که برای من نمیشه ویس فرستاد نمی‌دونم چرا آخه ؟ کلی ضبط کرده بودم براتون بفرستم نشد خورد تو ذوقم :upside_down_face:

5 پسندیده

ممکنه به خاطر فرمت فایل ضبط شده باشه.
ریکوردرت رو عوض کن و از دوستان راهنمایی بگیر

5 پسندیده

تو رو خدا زیر دیپلم تایپ کن :grinning_face_with_smiling_eyes: این یعنی چی؟

7 پسندیده

یعنی نرم افزار ضبط کننده صدا

4 پسندیده

سلام جناب ارمین خان آدینه تون بخیروشادی :blossom::hibiscus::sunflower::rose::cherry_blossom::cherry_blossom:
اختیار داریند چه حرفیه اینقدرها هم نبود بخدا در حد مرگ زنده و مرده شدم :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:گلوم متورم شد :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
دلتون میاد فاطمه جون کجا و من کجا عشق بخدا الانم چندروز نیست تالار سوت و کور شده :grin::grin::grin::grin:
اما هر روز چیه بااین صدای ناخوشمیخواهید گوشهای مبارک خودتون و خلق الله رو آزار بدهیند :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:والا
۱دنیا تشکروسپاس لطف کردیند و شرمنده ی توجه تون شدم :tulip::blossom::hibiscus::sunflower::rose:ممنون که زحمت کشیدیند و گوش کردیند :blossom::hibiscus::sunflower::rose::cherry_blossom::sunflower::hibiscus::blossom::tulip::blossom::hibiscus::hibiscus::sunflower::rose:
بودنتون بسیار بسیار مهم نباشید واقعا تالار سوت و کور :blossom::hibiscus::sunflower::rose::cherry_blossom:جایگاهتون در تالار خاص پس ازاین حرفها نزنید تروخدا واقعا حضورتون باارزش وگرانقدر :blossom::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::blossom::tulip::tulip::hibiscus:

6 پسندیده

میترا جاان تو که عااالی هستی چرا اینقدر بخودت استرس میدی . ما که همه دوستاتیم استرس چرا … لحن صدات عااالیه …ادامه بده تو یکی از موفقترین ها هستی

5 پسندیده

میترا جااان راست میگی فاطی نیستش اینجا خیلی سوت و کور شده نمیدونم کجااااست

5 پسندیده

سپیده جان فکر کنم برنامه ضبط صدای شما و من یکیه …الان عکسشو میفرستم ببین همینه

3 پسندیده

سلام عزیزدلم ادینه تون بخیر خانم گلم :blossom::hibiscus::sunflower::rose::rose::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes:تروخداازخجالت دارم آب میشم تااین حد هم نبود شرمنده ام نکنید گوشهای نازنیینتون اذیت شده به اندازه کافی خجالت کشیدم لطف و محبتت رو میرسونه عروسکم :tulip::blossom::hibiscus::sunflower::rose::cherry_blossom::sunflower::hibiscus::blossom::tulip::tulip::blossom::rose::rose:

7 پسندیده

فدات نازنیینم :heartpulse::sparkling_heart::hibiscus::hibiscus::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::sunflower::hibiscus::blossom:عشقی بخدا :blossom::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::sunflower::hibiscus::blossom:محبتت بهم بیشمار نازنیینم :tulip::blossom::heartpulse::heartpulse::sparkling_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::blossom::hibiscus::sunflower::rose::cherry_blossom::sunflower::hibiscus::blossom:والا من کجا و شمادوستان خوش صدا و حرفه ایم کجا :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::blossom::hibiscus::sunflower::rose:

5 پسندیده