عامل مشترک

نظرخانم لیدیا ماکوا یک چند زبانه در مورد فراگیری زبان جدید برام جالب بود گفتم با شما هم به اشتراک بزارم

14 پسندیده

برای اینکه بهتر متوجه بشین و متن و زیرنویس رو هم داشته باشین از این نرم افزار استفاده کنید

5 پسندیده

مرسی آقا سعید
ویدیو رو کامل دیدم :pray:

فقط روش اون زبان آموز برزیلی که میخواست روسی یاد بگیره و چت ها رو بین دو نفر کپی می کرد :joy:

3 پسندیده

سلام
آقا فرزاد یه سوال داشتم من میخوام پنج استراتژی مکالمه رو ،روی مینی استوری ها پیاده کنم و کل توضیحات در مورد پنج استراتژی رو خوندم فقط یه سوال دارم هر روز یک استرلتژی رو پیاده کنم مثلا امروز تکرار فعالانه فردا تکنیک سایه با متن و …؟

3 پسندیده

سلام
سعی کنید منعطف باشید و هر کاری که براتون جذاب تره انجام بدید
اگه زمان دارید میتونید همشون رو تو یک روز انجام بدید، اگر هم زمان کمه تو روزهای مختلف

2 پسندیده

ممنونم … وقت که دارم ولی چون اولین باره انجام میدم یکم سخته .پس روزی یکبار هر استراتژی رو امتحان میکنم

3 پسندیده

اره خلاقیت جالبی بکار برده واعتماد به نفس اون ایرلندی هم جالب بود که از همون روز اول یادگیری شروع به صحبت کردن میکرده و اصلا مهم نبوده براش که اشتباه کنه

2 پسندیده

اون ایرلندی اسمش Benny Lewis هست که معروف هم هست
تو اپ زیبوک یه کتاب هست به نام سلاست در سه ماه که ایشون نوشتن :grin:

من خوندمش، به شما هم پیشنهاد میکنم بخونید
نکات جالبی داره

2 پسندیده

ممنونم من بعد از مدت ها که از زبانشناس استفاده کردم هنوز از ترس اشتباه کردن شروع به صحبت نکردم درس اخر قدرتم فکر کنم باید دوباره قدرت رو مرور کنم

3 پسندیده

بهترین کار اینه که برای صحبت کردن گروهی در چالش کنفرانس شرکت کنید

3 پسندیده

واقعا بهتر از این نمیشد راهکارهای یادگیری زبان رو ارائه داد.

اونم عاشق هری پاتره :rofl:

خیلی باحال بود. به این میگن ذکاوت :joy:

4 پسندیده

آره
اکثر زبان آموزای حرفه ای عاشق هری پاترن
یه حکمتی توشه

3 پسندیده