تالار زبانشناس

ایجاد یک گروه در تلگرام

سلام.
لطفا یه نفر یه گروه داخل تلگرام بزنه.
بعد لینک بذاره .
بقیه عضو بشن.
تلگرام خیلی در دسترس تره.و راحت تره.
من دوساله این برنامه رو نصب کردم ، تالار گفت و گوهاش رو زیاد نمیام ، چون یکم بنظرم قاطی پاتیه و من خیلی متوجه نمیشم.
اینجا برای ذهن من خیلی شلوغ،لطفا یکی پی گیری کنه ماجرای تلگرامو.

3 Likes

گروه تلگرامی قابل کنترل نیست. لطفا خودتون رو با امکانات اینجا وفق بدین .

4 Likes

لااقل یه کانال تلگرام بزنید … فایل های مفید و مطالب مفید رو اونجا هم قرار بدید.

1 Likes

کانال تلگرام داریم

@zabanshenas_com

2 Likes

البته با توجه به تعداد زیاد کاربرها ، فکر کنم خودتون یه عده رو میشناسید.میتونید تعداد زیادی آدمین قرار بدید.اینجوری راحت کنترل میشه.

1 Likes

گروه بزنید ، من خودم تدریس ریاضی میکنم.میتونم توی گروه ها و کانال هایی که هستم تبلیغتون رو انجام بدم ، از این طریق روی حداقل ۵۰۰ نفر عضو جدید برای اپلیکیشنتون میتونید حساب کنید…اپلیکیشنتون توی دانشجو ها یی که من میشناسم خیلی معروف نیست…اگه گروه بزنید من قول میدم به یک طیف جدید از مخاطب ها دسترسی پیدا کنید…چون نرم افزارتون واقعا برای من مفید بوده و بشخصه دوست دارم یه جوری جبران کنم.از طرفی میدونم خیلی از هم رشته ای های من توی زبان مشکل دارند…

2 Likes

اون آی دی که داخل کانال هست آی دی خود شماست؟

1 Likes

شما همون کانال تلگرام به آدرس زیر

https://t.me/zabanshenas_com

یا کانال اینستاگراممون رو به آدرس زیر

به دیگران معرفی بفرمایید ممنون هستیم :upside_down_face:

4 Likes

اون آیدی برای پشتیبانی هست. افراد مختلفی جواب میدن

1 Likes

باشه.ممنون…یه پیام هم به اون آی دی دادم.اینستاگرام ندارم.ولی توی تلگرام میتونم…من از روی تجربه شخصیم و اونچه میبینم میگم.دانشجو ها جذب گروه های زبان انگلیسی میشن.کانال در ابتدا براشون جذابیت نداره.دانشجو دنبال جایی میگرده که بتونه راحت سوال بپرسه…چشم.من همینجوری هم اپتون رو به خیلی از اعضای خانواده و دوستام معرفی کردم.چون بنظرم یکی از بهترین اپ های زبانه.تا جایی که بتونم نشر میدم( ولی روی تشکیل گروه با مشاوراتون فکر کنید لطفا)

1 Likes

سلام دوست گرامی
در تکمیل فرمایشات استاد ناصری
به عنوان یکی از اعضای قدیمی دوست داشتم نطرمو بیان کنم.
من هم بشخصه مخالف گروه تلگرامی هستم. و بارها تو گروه های مختلفی عضو بودم که نتیجش این بود که لفت بدم چون اگر یه روز نمی‌رسیدی پیام چک کنی با حجم تلمبار شده پیاما مواجه میشدی. و جدای از حواشیش، اصلا بازخورد مفیدی برای بحثای علمی نمیشه گرفت. و اصلا محیطی همچون تالار رو نمیشه با گروه مقایسه کرد. تالار دسته بندی داره، فضای به اشتراک گذاری مطالب مفید فراهمه. دسترسی به مطالب آسان تره. اگر مدتی سر نزنی، اینجوری نیس که چیزی از دست بدی مطالب مفید دسته بندی شده و در اعلانات گزارش شده.
یا هر کسی به راحتی در تاپیک جداگانه سوال میپرسه و اعضا به راحتی مشاهده میکنن.
ولی در یه گروه شما صرفا با حجم انبوهی از اسپم مواجه میشین که شاید 20 درصدش با هدف علمی صورت گرفته باشه. و ممکنه خیلی از سوالات هم حتی دیده نشه…
بازم نظرتون محترمه.
موفق باشید.

7 Likes

با این مطلب موافق هستم

ببخشید که لایک نکردم تعداد لایک هام برای امروز تموم شده :sweat_smile:

3 Likes

سلام گروه تلگرامی باید یه گروه خودمونی باشه با تعداد اعضای کم ولی فعال تا برای تمام اعضاء لذتبخش باشه. شناخت بیشتر همدیگه و شوخی بین کاربرا باعث صمیمیتر شدن میشه و بیشتر با هم صحبت میکنن.
گروهی که ۲۰۰۰ تا عضو داره و روزی ۱۰۰۰ تا پیغام تلنبار کنه به درد نمیخوره. من یه ماه پیش گروهی ساختم که الان ۲۵ نفر عضو داره و قبلا فقط همه متن میفرستادن تازگیا تغییر کاربری دادم تا فقط همه برای هم ویس بفرستن تا هم گروه شلوغ نشه هم جذاب تر.
دنبال ۱۰ الی ۲۰ نفر میگردم که روزانه با هم صحبت کنن و با هم اشنا بشن شوخی کنن و فعال باشن.
این لینک گروهه نیاز هست اینطور ادما رو پیدا کنیم تا فضا ایجاد بشه تا بتونیم پیشرفت کنیم. شما بیا داخل من ادمینت میکنم و با هم مدیریت کنیم تا چنین فضایی ایجاد بشه
فقط تا چنین گروه فعالی ایجاد بشه باید صبور باشیم

https://t.me/joinchat/BXGBbxdfJk6CTTVy63VEuA

1 Likes