درس پنجم انگلیسی قدرت

با سلام . داستان کوتاه تسلط بر بینش درس پنجم انگلیسی قدرت
دو مورد رو اشتباه گفتم
یکی she listening
یکی it shares the same root of audio
و چون این داستان رو بدون متن گفتم پاز زیادی داره
اولین بار هستش امیدوارم تمامی دوستان مشارکت کنند و اشتباهاتم رو بگن که بتونم زبانم رو بهتر کنم

23 پسندیده

سلام عمه جون عالی بود صداتون معرکه ماشالله عالی عالی :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::orange_heart::+1:

2 پسندیده

عمه جان این تویی نشناختم …فدایت هر جا فک میکنی خیلی بد تلفظ کردم حتما بگو روش کار کنم
:kissing::kissing::kissing::kissing:

3 پسندیده

I really enjoyed your voice.
I liked this lesson a lot specially the part Sri listened 23.5 hours :grin:

4 پسندیده

عالیه احسنت موفق باشید

3 پسندیده

Tnx …yes but i wanted to google it that it is true or not but i always forgot
U know the pronounce of ‘r’ is so hard for me and it is ‘sri’ i tryed my best to pronounce it well

3 پسندیده

ممنونم …خیلی لطف کردین

3 پسندیده

You have really nice voice. I like it :heart_eyes:
It is full of energy and it is hidden in this voice. Pleas release it more :grin::clap::clap:

3 پسندیده

In my opinion your pronunciation is great don’t think about it.

About Sri’ story, the story is fake for sure

3 پسندیده

بسیار بسیار عالی عزیزدلم بسیار دلنشین و شمرده شمرده و روان وآروم تبریک عالی و درجه یک بود :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:
بیشتر بشنویم عزیزم :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:

2 پسندیده

Oh tnx …this is nice of u … and im trying my best to do well…thanks alot my dear

3 پسندیده

Tnx again …it always bother me i mean my accent .when u say this it encourage me to do it much much better

3 پسندیده

مرسی میترا جوونم تو همیشه مهربون هستی و این حرفای قشنگت باعث میشه من مشتاق تر ادامه بده

2 پسندیده

فدااااتبشم عزیزخوش صدای من :heart_eyes::heart_eyes::bouquet::rose::bouquet::rose::rose:
مهربونی از خودت فداتبشم :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:عزیزمی :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:پله های موفقیت روز به روز برات آسانتر بشه و به اوج موفقیت هرچه سریعتر برسی :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:

2 پسندیده

سلام زهرا جان
بسیار عالی، خوش آهنگ و دلچسپ بود.
خوشمان آمد.
حتما به این بازگویی ها تا آخر بسته قدرت با قدرت ادامه بده :heart::rose::rose:

3 پسندیده

عزیز منی مهربونم :kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes:

1 پسندیده

مرسی نسیم جوون واقعا با این حرفای قشنگتون بمن روحیه میدین که ادامه بدم …حتما این کار رو میکنم چون واقعا باید از یه جایی شروع کنم و ان شالله تا آخر انگلیسی قدرت پیشرفت قابل ملاحظه ایی داشته باشم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

فدات عزیزدل دوست داشتنی من :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::heart::heart::heart::tulip::tulip::tulip::tulip::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes:

1 پسندیده

خیلی خیلی عالی بود عزیزم
یه سوالی داشتم،شما داستانهای واقعی خوندین بعد رفتین سراغ قدرت؟!!!
من الان داستانهای واقعی میخونم ولی اصلا لذت نمیبرم،صوت خیلی یکنواخته و هیجان اصلا نداره

2 پسندیده

عزیزم من از همون اول انگلیسی قدرت رو شروع کردم و در کنارش کتاب داستان های زیبوک رو میخونیم. داستان های واقعی رو من یک درس خوندم خوشم نیومد نخوندم برای بعدا گذاشتم …عزیزم یک درس از انگلیسی قدرت رو بخون اگه فهمیدیش همین رو ادامه بده .چون اگه دوس نداشته باشی خسته میشی و زده میشی از زبان
@zahra

3 پسندیده