درس پنجم انگلیسی قدرت

اره خیلی قشنگه
هر دو هم لحجه هم صدا مخصوصا صدات
تو کنفرانسم که صحبت میکردی متوجه شدم :heart_eyes:

4 پسندیده

فردا شنبه ست که داری میگی عمه جون نه؟؟؟؟ :angry::angry:

3 پسندیده

اره،من فردا حتما شروع میکنم،الان قصد داشتم شروع کنم که متاسفانه نشد،البته شما جلوتر هستین،برای شما هم مروری میشه

2 پسندیده

مرسی عزیزم …خیلی خوشحال شدم …ای وای من و این همه خوشبختی محاله

2 پسندیده

اره عزیزم من اتفاقا خوشحال میشم که همه با هم باشیم …مثلا برنامه ریزی کنیم و جمعه ها اینجا از طریق وویس صحبت کنیم . چون من میتونم جمعه صبح درس را با شما هماهنگ کنم و هم درس شما رو صحبت کنیم هم درس من …عالی میشه اینطوری

1 پسندیده

خیلی هم عالی،خوشحال میشم،هم ایراداتمون گرفته میشه،هم انگیزمون بیشتر میشه
@fatemeh74 جان شما هم شروع کن باهم باشیم

3 پسندیده

واقعا سپاسگزارم پری جون … من اعتماد به نفسم پایین بود ولی اومدم اینجا و با شما عزیزان آشنا شدم خیلی انگیزه گرفتم و دوس دارم روزی مثل شما عالی صحبت کنم .شماها بهترین ها هستین …در مورد تلفظ هم واقعا برام مهمه. حتما این پکیج رو هم مطالعه میکنم

2 پسندیده

من حاضرم …شما پایه باشین من هم هستم عزیزم با هم میتونیم زبان رو یاد بگیریم

1 پسندیده

خیلی هم عالی،من که خیلی خوشحال میشم عزیزم،باعثه افتخاره

2 پسندیده

این چه آرزویه‌ آخه در حد من؟ آرزوی بلندپروازانه داشته باشید‌. امیدوارم مثل من نشید مثل ای جی بشید

3 پسندیده

نه عمه جون من واقعا باید شروع کنم

3 پسندیده

اصلا حتی یک درس :sob::sob::sob::sob::sob::sob:

3 پسندیده

حتما حتما زهرا جون باهم شروع میکنیم

3 پسندیده

من فکر میکنم سطحم از شما پایین تره :joy:

3 پسندیده

فاطمه جان تو که خوبی،من با اون رایتینگ که چند روز پیش نوشتم ابروم رفت:cry::cry::cry:

4 پسندیده

صداتونم خیلی خوبه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

من خیلی بدم :sob::sob::sob: انشالله فردا باید شروع کنم

3 پسندیده

به نظم بهتره یه گروه بزنیم،هر روز پایان روز ویس درس بزاریم،آخر هفته هم اینجا ویس بزاریم،البته اگه مایل باشین

3 پسندیده

برا چی همچین فکری می‌کنید؟ خیلی هم خوب بود. دوستان تصور نکنید چون فیدبک میگیرید خوب نیستید. اتفاقا همه‌ی رایتینگ‌ها عالی بودن. یکی از ارکان اصلی تدریس اینه وقتی می‌خوایم مهارتی رو بررسی کنیم اول از محاسنش میگیم بعد معایب، چون نوشته‌ها زیاد هستند من فراموش کردم محاسن‌ها رو بگم و باید از ابتدا می‌گفتم. توی فیدبک‌های قبلیم اینو رعایت کردم ولی خب جدیدا بخاطر کمبود وقت فراموشکار شدم. حتما در چالش‌های بعدی هم شرکت کنید. فیدبک گرفتن فقط برای پیشرفت کردنه. اگه قرار باشه کسی رو با فیدبک دلسرد کنیم من به شخصه از این کار دست می‌کشم‌ پس هیچوقت خودتون رو بابت مهارتی که دارین یاد میگیرین ملامت نکنید.

6 پسندیده

عالی بودی با قدرت رو به جلو :heart_eyes::muscle:

3 پسندیده