درس پنجم انگلیسی قدرت

باشه مرسی عزیزم،نحوه خوندنتون مثل همونیه که آقاکامبیز تویه یه تایپیک توضیح دادن؟!

2 پسندیده

سلام زهرا جون آفرین همینجوری ادامه بده من هم از شما یاد بگیرم براووو :tulip::tulip::tulip::tulip:

2 پسندیده

عزیزم راستش من تا درس چهار فقط گوش میدادم ولی دیدم که من هیچ کار مثبتی نمیکنم اومدم از درس پنجم تکرار فعالانه انجام دادم اول پاز میکردم بعد تکرار میکردم ولی دیروز بدون پاز کردن بعدش تکرار کردم ولی از فردا میخوام برای درس شش تکرار فعالانه بعدش روش سایه .چون برای ماها که تازه شروع کردیم بنظرم سخته همه روشا رو یکجا فعلا انجام بدیم .برای من اینه هر هفته میخوام یه چیز جدیدی شروع کنم .مثلا خودم امروز متوجه شدم این تکرار فعالانه خیلی بیشتر کمکم میکنه …هر هفته من انجام میدم و وویس میزارم دوس داشتی شما هم وویس بدین همینجا.

3 پسندیده

مرسی سپیده جوونم .خجالتم میدین …ان شالله هممون موفق شیم

1 پسندیده

حتما عزیزم
من داستانهای کودکانه خوندم،برای دوره بعدی واقعا نمیدونم چی بخونم،1هفته با داستان واقعی کار کردم،ولی انگار یه تلکیف بود به زور میرفتم سمتش
بسته قدرت حتما امتحان میکنم،امیدوارم خوب باشه برام
حتما شروع کردم ویس میزارم:hibiscus::hibiscus::hibiscus:

3 پسندیده

انگلیسی قدرت تنوع داره خوبه و هر داستانش یه شخصیت که بنظرم خوبه…قدرت رو شروع کن عزیزم

3 پسندیده

اره منم عمه جون نه گلم عالی فدات :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 پسندیده

به به چه صدایی :heart_eyes::heart_eyes: مثل گوینده ها
خیلی خیلی عالی بود :clap::clap::clap:
بدون هیچ اغراقی میگم

4 پسندیده

عالیه امروز دوس داشتم شروع کنم ولی حیف نتونستم :sob::sob::sob::sob::sob::cry::cry::cry::cry::cry:

2 پسندیده

این چند ماهه اصلا اراده انگیزه همرو از دس دادم :cry::cry::cry::cry::cry:

2 پسندیده

ایشالا از فردا شروع میکنم

4 پسندیده

یه اسپند دود کن چشم نخوری صدات خیلی خوبه :grin::heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

منم همینطور فردا :+1::+1::+1::+1::+1::heart::heart:

2 پسندیده

مرسی عزیزم…بابت این تعریفتون من برم تو افق محو بشم😎

1 پسندیده

یعنی عمه ایی تو جدیدا وویس نفرستادی و زبان نخوندی؟

2 پسندیده

واقعا ؟؟؟؟؟من چون از لهجه و صدام خجالت میکشیدم زیاد وویس نمیفرستادم ولی امروز دیگه گفتم هر چی شد شد

4 پسندیده

عزیزم بیاین همه قدرت رو شروع کنیم که بتونیم با هم صحبت کنیم در موردش …و از لغاتش استفاده کنیم .اگه دوس داشته باشین؟

2 پسندیده

برای درس پنجم انگلیسی قدرت فوق‌العاده است. من مورد دیدم درس آخر هم نصف شما هم خوب نبوده. تن صدا عالی، لحن عالی، تسلط بر صداتون عالی. تسلط بر لغاتتون عالیه. و اینکه صداتون خیلی گرم و شیرینه. فک کنم کلاس زبانی که میرید واقعا خوب بوده چون میشه تاثیرش رو به وضوح دید. نظر کلیم اینه که واقعا خوب هستید. ولی اگه خودتون خیلی حساس هستید می‌تونید کنارش پکیج تلفظ رو بخونید. من نمیگم حتما بخونید ولی خب اگه دوست دارید و وقت آزاد هم دارید می‌تونید شروع کنید به خوندنش.

خیلی لذت بردم از شنیدن صداتون. عالی بود براوو:clap:

3 پسندیده

اره خیلی قشنگه
هر دو هم لحجه هم صدا مخصوصا صدات
تو کنفرانسم که صحبت میکردی متوجه شدم :heart_eyes:

4 پسندیده

فردا شنبه ست که داری میگی عمه جون نه؟؟؟؟ :angry::angry:

3 پسندیده