درس پنجم انگلیسی قدرت

کاملا موافقم عمه جون :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_closed_eyes:

2 پسندیده

شما عالی بودید … من واقعا خوشم اومد اینقدر خوب … ان شالله همه ما تازه واردا روزی مثل شماها خوب صحبت کنیم

2 پسندیده

وای عزیزم انتظار نداشتم حتما شروع کن صدات هم که عالیه

2 پسندیده

انشالله شما خیلی خوبی بی تعارف میگم

2 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy: راست میگی صدام بچه گونه و خنده داره

2 پسندیده

نه عزیزم انگلیسی قدرت خیلی راحته البته تا اینجاش بقیه ش رو نمیدونم
:rofl::rofl:

3 پسندیده

من انگلیسی قدرت کم مونده تموم کنم میدونم خیلی خوبه مشکل از بی اراده بودنه منه فردا یعنی سه چهار تا میزنم ب خودم شروع میکنم

2 پسندیده

عزیزم این چه حرفیه منم تازه شروع کردم …با اینکه زبان کلاس میرم ولی باور کنین تا الان در کنارش هیچ کتابی نخوندم و اینجا با انگیزه ایی که گرفتم شروع کردم بصورت جدی …البته من هنوز نتونستم فیلم رو به برنامم اضافه کنم

2 پسندیده

یعنی کلاس زبان فقط جوش خوبه ولی زیاد تاثیر نداره :cry::cry::grin:

2 پسندیده

زهرا جان میدونی اگه هر روز باشه یکم سخت میشه .چون ممکنه اون درس رو همونروز نتونی خوب متوجه شی و باید وقت بزاری براش …برای همین آخر هفته که همه تسلط بیشتره انجام بدیم

1 پسندیده

من خیلی وقته زبان میرم ولی چ فایده پروین خانوم راست میگند فقط و فقط پول میگیرن

3 پسندیده

فدایت عزیزم خوبی از خودته

2 پسندیده

:purple_heart::orange_heart::blue_heart::yellow_heart::heart::heart::cherry_blossom:⚘:rose::rosette:
قربانت عمه جون

1 پسندیده

عزیزم من خودم از پری جان خواستم بیاد و نظرش رو بگه چون میدونم واقعا کمکمون میکنه …و خودم خواستم حتما نظر بدید که ببینم کجای کار من ایراد دارم چون خود شخص متوجه این قضیه نمیشه ولی دیگران میتونن ایرادات و نظرات رو بگن.پس هیچ موقع دلسرد نشو چون همه اینا به مرور خوب میشه

5 پسندیده

اتفاقا فیدبکا خیلی کمک میکننن :+1::+1:

3 پسندیده

واقعا عزیزم پس تو خیلی خیلی از ما جلوتری…حیف نیست ادامه ش ندادی

3 پسندیده

اره بخدا حیفهه ادامه ندم :cry::cry:

2 پسندیده

@pari خانم که واقعا خیلی عزیزن،واقعا خیلی لطف دارن
بقیه مربی ها هم واقعا لطف میکنن اشکالاتو میگیرن
خیلی کمک میکنه

4 پسندیده

حتما تو انگلیسی قدرت رو تموم کن که بری پکیج های دیگه رو شروع کنی ما هم بعدش دنبالت بیایم

4 پسندیده

مرسی عزیزم .تشکر بابت وقتی که گذاشتی و گوش دادین

2 پسندیده