یک دقیقه از درس یک انگلیسی قدرت با سرعت1.4

اولین ویس انگلیسی من برای یک جمع در کل عمرم:joy:

یک دقیقه سایه با سرعت 1.4از درس یک انگلیسی قدرت.

منتظر نقدهای فراوان شما هستم:wink:

18 پسندیده

خخخخ
انگار لهجه ی آلمانی داری
دمت گرم :clap: :+1:

4 پسندیده

سلام آقای جمالی

به به خیلی هم عالی :rose::rose:
ایشالا که بیشتر بشنویمتون :grin:
فقط من متوجه نشدم شما سرعت ویس خودتون رو زیاد کردین یا با سرعت 1.4تقلید کردین؟

5 پسندیده

سلام. گزینه دوم:slight_smile:

5 پسندیده

مخلصم داداش…والا من یک هفتست فقط صدامو ضبط میکنم میشنوم که لهجم بهتر شه گفتم بیارم بزارم اینجا که بچه ها اشکالات رو بگن من اصلاح کنمش

6 پسندیده

تکنیک سایه بزن پس
همون چیزی که گوینده میگه رو با سرعت نرمال تکرار
تکرار زیاد باعث میشه لهجه ت هم به لهجه ی گوینده نزدیک بشه

رفع اشکال سرعت کارتو میاره پایین

5 پسندیده

حتما اینکارو میکنم ممنون ازت

5 پسندیده

در کل وویستون خوب بود اما من نظر تخصصی نمیدم چرا که شما اینجا کیفیت رو فدای سرعت کردید و نمیشه براساس این وویس قضاوت درستی کرد. در ابتدای روند بهبود گفتار این اتفاق نباید بیفته. این تکنیک رو باید گذاشت برا زمانی که آخرای مسیر هستین و میخواین فعالیت‌های چالش‌برانگیز داسته باشید.

6 پسندیده

ممنون از شما. قطعا در ویس بدی سعی میکنم با سرعت پایین تر باشه. خودمم حس کردم خیلی سرعتم زیاده

5 پسندیده

سلام .تبریک میگم بخاطر اولین وویستون
خوب بودین ولی من احساس کردم استرس زیاد داشتین و لحن صداتون رو عوض کرده بود

3 پسندیده

شما چرا برای من نظر ندادین؟؟؟؟:angry::angry: من منتظر شما استاد گرامی هستم

2 پسندیده

سلام ممنون. بله من کلا ادم استرسی هستم و این اولین ویسم هم بود

2 پسندیده

حتما فراموش کردم
همه ی افراد تالار دوست منن و برام هیچ فرقی ندارن

تاپیکش در دسترسه؟

4 پسندیده

به این نشونی که تو 23سالگی بخش زیادی از موهام سفید شده😀

4 پسندیده
4 پسندیده

سفیدی مو به چند دلیل رخ میده. یکیش پیریه که این به شما مربوط نمیشه، یکیش استرس خیلی شدیده، مثلا تو یه برهه‌ی خاصی از زندگی استرس شدیدی بهمون وارد بشه. دلیل دیگه‌شم تو طب سنتی بهش میگن سردی. بدن باید در حالت تعادل باشه وقتی به سمت سردی بره اختلالاتی توی بدن به وجود میاره که یکیش سفید شدن موه.

4 پسندیده

من دوران کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشدم استرس زیادی تحمل کردم و یکشنبه هم مصاحبه دارم. چندوقته تحت فشار شدیدی هستم

3 پسندیده

من یه دوستی داشتم،موقع کنکور استرس خیلی زیاد تحمل کرد بخواتر استرس موهاش سفید شده بود،بعد کنکور وقتی فشار از روش برداشته شد،موهاش به حالت قبل برگشت

4 پسندیده

مشکل اینه که من همه عمرم تا به امروز وقف کتاب و درس و کنکور شده. همین الان هم استرس مصاحبه یکشنبه رو دارم و قطعا بعدش نتیجه مصاحبه

5 پسندیده

من یه مدت از طب سنتی استفاده کردم،تاثیر زیادی برای من نداشت،ولی از وقتی که از طب اسلامی استفاده میکنم،تاثیراش کاملا واضحه و خیلی برای من خوب عمل کرده

6 پسندیده