نابرده رنج، گنج میسر نمی‌شود

سلام دوستان عزیز

تمام عمرم رو با اعتقاد راسخ به این جمله زندگی کردم. و هر بار در سخت‌ترین شرایط زندگی، خودش رو بهم ثابت کرده.

امروز بعد از مدت‌ها تلاش، امید، دلسردی، فراز و نشیب و انتظار، نامه‌ی پذیرش از دانشگاه اشتوتگارت آلمان رو برای مقطع ارشد در رشته‌ی Natural Language Processing
دریافت کردم.

به امید روزهای بهتر، به امید روزگاری بهتر

39 پسندیده

وووووییی چه خبر خوبی عزیزم …بهترینا رو برات آرزو دارم …پله های موفقیت یکی پس از دیگری برات اتفاق بیافته …تو لایق بهترین ها هستی

5 پسندیده

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
تبریک میگم پری جون :star_struck::star_struck::star_struck:
ایشالله بهترین بدرقه راهت :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

7 پسندیده

ممنونم دوستان عزیزم :smiling_face_with_three_hearts::hibiscus:

5 پسندیده

سلااااام. وای چه خفن!
تبریک بنده رو پذیرا باشید پروین خانم بزرگوار. واقعا تبریک میگم. درود بر شما.
خیلی خیلی خوشحال شدم. :rose: :muscle:

6 پسندیده

وای
تبریک، چقدر خوشحالمون کردی
آرزوی بهترین ها برای شما
فقط رفتی ما رو فراموش نکنی استاد :upside_down_face:

راستی میشه تو یه تاپیک مفصل پروسه ی قبولیتون رو توضیح دهید؟؟؟؟

8 پسندیده

تبریک میگم بهتون واقعا دانشگاه فوق العاده و خوبیه. امیدوارم موفق باشید. از این خبر انرژی زیادی گرفتم

7 پسندیده

چه قدر عالی
بهترینهارو براتون آرزو میکنم:hibiscus::hibiscus::hibiscus::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

5 پسندیده

آقا من یه طوریم شده
از موقعی که این پیام رو دیدم خیلی خیلی خوشحالم حس میکنم خودم قبول شدمممم
هدفم که چند وقت بود فراموشش کرده بودم الان جلو چشمام تداعی شدددددد (قبولی در دانشکده فنی مهندسی برلین)
ماشالله پروین خانم ایول خانم میرزایی
اسطوره صبر و تلاش :see_no_evil:
نمیدونم الان چیکار می‌کنید این وقتا گریه از خوشحالی خیلی حال میده @pari

7 پسندیده

سلام
به به پروین خانوم :clap:
تبریک میگم بهتون🌹
امیدوارم موفق باشید و بهترین ها براتون رقم بخوره

6 پسندیده

وااااااای چه خبر خوبی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
واقعا هیجان زده شدم
خیلی خیلی خوشحالم براتون :heart:
انگاری خودم پذیرش گرفتم اصن :sweat_smile::heart_eyes::joy:
مباااااارکه پروین جان
شما از همه نظر شایسته بهترین ها هستین :rose::rose::rose::rose:

7 پسندیده

مبارکککککهههه پروین خانوم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

به به تبریک میگم پروین خانوم خییییلی خوشحال کنندست خبر موفقیت های دوستان واقعا خیییلی ذوق کردم خیییلی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart::heart::heart::heart::tulip::tulip:
بهترین ها بدرقه راهتون باشه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart::heart::tulip::tulip::tulip:

6 پسندیده

سلام تبریک میگم همشهری عزیزم😍.
لطفا مراحل پذیرشت رو هم برامون بگو ممنون

6 پسندیده

سلام پروین جان، نمیدونی چقدر خوشحال شدم از این خبر. یه رشته عالی در دانشگاه معتبر و عالی اونم کجا؟ تو آلمان. براووووو عزیزم. :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
عالی تر از عالی. مرسی که ما رو در خوشحالیت سهیم کردی.
از همینجا بایدقول بدی تجربیات زندگی تو آلمانو در اختیارم بزاری حتما :grin:
از الان با یه انگیزه عالی یادگیری آلمانی رو به پیش میبری. یوهوووووووو
پیش به سوی سفری پر از هیجان :yum::yum:

8 پسندیده

سلام عزیزدلم :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:
وقتتون بخیر و شادی پری جان عزیزم :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::revolving_hearts::heart::revolving_hearts:
خانم چخبر مسرور کننده ای :kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes:
تبریک و هزاران تبریک :kissing_heart::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::revolving_hearts::heart::revolving_hearts::heart::revolving_hearts::heart::tulip::tulip::tulip::tulip:خیلی ذوق مرگ شدم از این موفقیت بزرگ :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose:
از صمیم قلبم بهترینهارو ازخدا براتون خواستارم عزیزدلم :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:انشاالله همیشه در اوج موفقیت و سربلندی بمانید :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::revolving_hearts::heart::revolving_hearts::heart:
خدا پشت و پناهتون :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::revolving_hearts::heart::revolving_hearts::heart::revolving_hearts::heart:
در پناه ایزد منان :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose::revolving_hearts::heart::revolving_hearts::heart::revolving_hearts::heart:
خانم رفتی جمع زبانشناس رو ترک نکنید وبازهم شاهد حضور گرم و صمیمیتون باشیم عزیزدلم دلمون براتون تند تند تنگ میشه :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::revolving_hearts::heart::revolving_hearts::heart::revolving_hearts::heart::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip:
واقعاازته دلم از این موفقیت بزرگتون ذوق مرگ شدم :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::rose:

5 پسندیده

سلام خانم پروین؛ تبریک عزیزم خبر خوشحال کننده و مسرت بخشی هست. دقیقا همین باور صحیح شما رو به آرمان دلخواه تون رساند. آرزوی موفقیت های بیشتر :rose: :rose:

8 پسندیده

@pari :
خانوم تاپیک خالی قبول نیستا ما شیرینی میخوایم. کارت خوانم موجوده .:yum::yum:

6 پسندیده

نسیم جااان معلوم نیست پری جوون کجا رفته که نیستش …عایا بخاطر شیرینی ندادن پنهان شده است؟؟:thinking::thinking:

6 پسندیده

نه شیرینی کرمانشاهی افتادیم خیالت تخت :joy: ولی خب طبیعیه. :grin: ادم معمولا پس از دریافت این مدل خبرها کلی کار باید بعدش انجام بده.
گاهی هم نیازه یه خلوتی داشته باشه تا قشنگ لذت ببره از این اتفاق خوب.

4 پسندیده