اعضای چهارمین چالش کنفرانس

سلام دوستان. امیدوارم حالتون خوب باشه
امروز در خدمت شما هستیم تا بر اساس جدول ذیل به معرفی اعضایی که در چهارمین چالش کنفرانس حضور دارند ومیهمان این جلسه، بپردازیم.

:white_check_mark: رنکینگی که مشاهده می کنید بر حسب لایک بر پست است.

بر اساس این جدول، 5نفر اول لیست اجازه حضور داشتند. که از این 5نفر خانم نیکنام و اقا فرزاد، شرایط حضور نداشتند. بنابراین می بایست دو نفر دیگه جایگزین می شدند.
طبق ادامه رنک، خانومها پروین جان، فاطمه جان، و سپیده جان هم شرایط حضور نداشتند، از این رو نفر بعدی رنک، یعنی مریم جان @maryam به عنوان چهارمین عضو انتخاب شدند . برای نفر پنجم، بین دوتا زهرا خانوم های بزرگوار، با توجه به اینکه امتیازها مساوی بود اما @zaara یک لتس تاک مکالمه داشتن، ایشون به عنوان نفر بعدی انتخاب شد.
:no_entry_sign: (دوستان عزیز مشارکت های out put شما مثل چالش های لتس تاک و نوشتاری نسبت به چالش شدت و کتابخوانی که صرفا اسکرین شات هست ،در اولویت اول برای ارزیابی مشارکت شما قرار دارند.)

و اما میهمان این هفته :
ترمه بانو با یوزر @terme.javadi4878
دلیل انتخاب ایشون : ترمه خانوم این هفته چالش دیسکاشن رو به عهده داشتند. به فایلهای صوتی دیگران گوش دادند و چند فیدبک دادند که یک امتیاز مثبت محسوب میشد، فارغ از این در چالش وبلاگ خودشون هم این چند وقت فعالیت مفید داشتند لذا مورد انتخاب قرار گرفتند.

بنابراین، اعضای شرکت کننده چهارمین چالش کنفرانس به شرح ذیل است :slight_smile:

@YoKambiz
@mostafa.76
@afarkhani
@maryam
@zaara
@terme.javadi4878
@nasim_yas

:stop_sign: موضوع چالش : حال خوب
:alarm_clock: زمان دقیق برگزاری این چالش متعاقبا اعلام خواهد شد.
موفق باشید همگی

19 پسندیده

I suggest this Topic

“Humanity”

4 پسندیده

ازدواجم موضوع جالبی می تونه باشه :innocent:

8 پسندیده

سلام
پیشنهاد بنده هم بحث self education و نقد school education هستش.

7 پسندیده

کاملآ با self education موافقم

5 پسندیده

3 posts were merged into an existing topic: محل انتقال گفتگو های موقت

تفاوت نسل ها رو پیشنهاد میدم

7 پسندیده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت خانم @a.bayani و آقا @YoKambiz عزیز
وقت اساتید بزرگوار بخیر.ممنون به خاطر این چالش خوبتون و وقتی که میزارین. :rose::rose::rose::rose::rose:
بنده اگه اشکالی نیست یه انتقاد کوچیک از رنکینگ دارم.با این روش پست و لایک اصلن نوبت به دوستانی که علاقه دارن تو کنفرانس شرکت کنن نمیرسه.بنده و بعضی از دوستان شاغل شاید وقت نکنیم در طول شبانه روز به تالار سر بزنیم و شاید اصلن دسترسی به نت نداشته باشیم.همین الان که من دارم این پست رو مینویسم شیفت هستم و سرکار…اگر امکانش هست جوری برنامه ریزی کنید که همه بتونن ازین چالش استفاده کنن.باز هم ممنون از شما اساتید بزرگوار… :pray::pray::pray::pray::pray:

8 پسندیده

Difference between the generations

2 پسندیده

الان اعضا دقیقا کپی پیست قبلیه که :joy::joy:
اون همه بحثو الگو نمونه و… دقیقا واسه چی بود
اما موضوع
هرچی باشه ولی زبانم قاطیش باشه
مثلا موضوع دوستیه
چطور با بومی زبان میشه دوست شد
تجربه ای دارید
و…
و یه سری موارد دیگه مثل فان بودن سوالا
یا جوابای فان توسط اعضا
همین :blush::blush::blush:

3 پسندیده

To those who have been invited to attending the 4th Conference

Fun C@mment and it’s Laboratory will observe and analyze your activity.
Each person will get a number as a Report Card of Conference.

Our Subjects to Analyze are:
#- Repeated Words, Phrases or Idioms
#- Accent
#- Time managing
#- Level of Speaking
#- Leadership of Manager of Conference
#- React and Respond to questions and others.
#- Pronunciation and Grammar

@YoKambiz
@mostafa.76
@afarkhani
@maryam
@zaara
@terme.javadi4878
@a.bayani

6 پسندیده

موضوع خداحافظی چطوره؟

4 پسندیده

همه شرکت کننده ها به جز زهرا خانوم مجرد هستند. چطوری درباره این صحبت کنیم؟ :grin:

این کمی زیادی تخصصیه. بهتره در کنفرانس تخصصی قرار بگیره.

یه خبر درباره کنفرانس تخصصی هم بدم. بلافاصله همه چی میزون شد و تکلیف چالش عمومی روشن شد اون رو شروع می کنیم. فعلا برای این چالش دست تنها هستم و از دو دوست گرامی کمک گرفتم برای یاری دادن. که ایشالا همه چی افتاد رو روال شروع می کنیم به تخصصی.

موضوع جالبی به نظر میاد.

سلام آقا مهدی عزیز. همونطور که قبلا عرض شد هدف این چالش اینه که بتونن بدستش بیارن. یعنی حداقل فعالیت رو داشته باشن.

الان بطور مثال ترمه خانوم فعالیتشون ایجاد چالش دیسکاشن بود در این هفته و ما ایشون رو آوردیم.

حداقل فعالیت مفید رو هم میشه در نظر گرفت. من حتی یکی از دوستان مقاله ای کوتاهی نوشته بود با دوستان در میون گذاشتم که ایشون هم در نظر بگیرن.

دلیل اینکه این قانون گذاشته شده اینه که هر کسی رو نیاریم تو چالش که دردسر مدیریتش بیشتر میشه.

اما درباره شما هم ما ارادت خاصی به شما داریم. اما باید کمترین فعالیت رو داشته باشید تا ما بتونیم شما رو به عنوان مهمان وارد چالش کنیم.

دیگه چه میشه کرد قانونه. قانون هم همیشه به نفع همه نیست.

9 پسندیده

شما خانومارو دست کم نگیرین
ولی خب سوالای خوبی میشه راجع بهش پرسید

1. چه معیارهایی در ازدواج مدنظر دارین
  2. نظرتون در مورد ازدواج سنتی و مدرن چیه
  3. چه عواملی باعث موفقیت یا شکست در امر خطیر ازدواج میشه
  4. ایا ازدواج یک امر الزامیه
  5. این امر مقدس در پیشرفت جامعه و فرد چه تاثیری داره
    و…
    البته فقط پیشنهاد و هیچ ابلیگیشنی نیست
5 پسندیده

موضوع پیشنهادی من: داشتن حال خوب (خو چرا اینجوری نیگام میکنید، تو جامعه الان ما، حال خوب یک نیازه، می فهمی :joy::joy:)

6 پسندیده

پول باشه حال خوبم میاد خودش گلم
حالامن هی می خوام اسپم بازی درنیارم بچه ها نمی ذارن :wink:

1 پسندیده

یاد برنامه سمت خدا افتادم. :grin:

9 پسندیده

عزیزوم تو حالت خوب باشه پولم میاد خودش، فقط باور فقط حس خوبه که میتونه حالت رو بهتر کنه، مشکل ما اینه که زندگی مون رو به پول گره زدیم نمیدونیم اگه رهاش کنیم مثل آب خوردن خودش میاد سمتمون :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

5 پسندیده

بنظرم تبعیض جنسیتیم خوبه ؟

2 پسندیده

تو انگلیسی یه حس هست به اسم rich حالا ما تو فارسی دقیقاً مفهوم مستقیم تا جایی که من میدونم نداریم.

این حس تفاوت یه قهوه گرون و ارزون رو برای آدم روشن میکنه.

ای جی تو یکی از پادکست هاش به این اشاره کرد. گفت حس rich حسیه که مثلا شما یه فنجون قهوه رو خیلی آهسته مینوشید. از بو، طعمش آهسته و آهسته لذت میبرید. ثانیه به ثانیش رو حس می کنید.

ممکنه یه پولدار یه قهوه گرون بنوشه ولی هورت بکشه و تمام. ولی اون حس rich رو نداره. فقط شخصاً rich هستش.

8 پسندیده