اعضای چهارمین چالش کنفرانس

حنانه جون کاملا باهات موافقم :+1::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

1 پسندیده

راستش این خیلی تخصصیه. دغدغه ی من اصلا نیست فعلا.
تبعیض جنسیتی اینا هم تخصصین. به نظرم حال خوب هم خوبه.

7 پسندیده

دقیقا :ok_hand::ok_hand::ok_hand:
ما ایرانیا ثروت رو تو پول میبینم در صورتی که میشه هر چیزی که باهاش خوشیم و حس خوب داریم یعنی سرمایه یعنی ثروت مثل دوست خوب، مثل خونواده، مثل سلامتی و …

2 پسندیده

دقیقا
Mindfulness بودن

4 پسندیده

آخیش چه خوبه من شرایط کنفرانس نداشتماااا چقدر موضوع های سخت پیشنهاد میدین :drooling_face:
من بودم از خودم براتون تعریف میکردم :grin:

3 پسندیده

آقا تصویب شد، حال خوب :joy::joy::joy::joy:
عجب سوءاستفاده گری هستم من تا آقا مصطفی هم تایید کرد، عنوان کنفرانس رو شش دونگ به اسم خودم کردم :rofl::rofl::rofl:

4 پسندیده

موضوع خوبیه. فقط یکم سوالاتش محدوده.

باید با چیزهای دیگه ادغام بشه.

مثل خوشبختی، ریلکسیشن و کنترل خشم و استرس

5 پسندیده

خواهر کجا تصویب شد چرا شایعه پراکنی می کنی :joy:
ولی درسته پول همه چیز نیست و باعث خوشحالی هم نیست ولی قبول کنید وجودش خیلی مهمه

5 پسندیده

افکار مثبت و منفی اضافه کنین

2 پسندیده

عالیه :ok_hand::ok_hand::ok_hand:
با همونا که گفتین ادغام بشه خیلی خوب تر هم میشه چون حس خوب همه اینا رو شامل میشه

2 پسندیده

دوستان من اینبار 5 سوال اصلی رو در اختیارتون میزارم.
اما بحث ما طبق معمول متکی به سوالات نیست. چون سطوح متفاوته بهتره سوالات باشه که استرس دوستان پایین بیاد.

من در هنگام مکالمه اگه احساس کردم کسی میتونه بیشتر و بهتر پاسخ بده، بیشتر مجبور به مکالمه میکنمش.

7 پسندیده

دو روز پیش هی پیشنهاد میدادم برای خودتون بود الان بدردتون میخورد :joy::neutral_face::neutral_face::angry:

3 پسندیده

خیلی هم عالی :ok_hand::ok_hand::ok_hand:
ممنون :rose::rose::rose:

1 پسندیده

خوبه دیگه متاهلا که نباید در رابطه با ازدواج صحبت کنن :joy: ما ازدواج کردیم رفت :grin:

من حتی نظرم اینه اگه موضوع ازدواج هست زهرا خانوم رو هم از کنفرانس اخراج کنین و یه مجرد دیگه وارد کنین. :rofl: والا

10 پسندیده

ایمان تقوا عمل صالح
از معیارای مهمه که بارها تو کتبای درسی بهش اشاره شده

3 پسندیده

@YoKambiz مهمون ویژمونم می تونن آقای ناصری باشن که تجربه ی موفقی در این زمینه داشتن
حتی می تونیم یه سوالای تخصصی هم مطرح کنیم اینکه چه راهکارهایی منجر به امر خطیر ازدواج میشه اصلا

3 پسندیده

:joy::joy::joy:
والا میترسم دیگه اون کنفرانس اجازه انتشار در ملا عام رو نداشته باشه با این اوصاف.

4 پسندیده

این ترمه خانوم خداییش فیلمه :joy::joy::joy:

آقا من مشکلی با این موضوع ندارما. میشه حتی درباره first date هم صحبت کرد. موضوع جذابیه ولی اینکه پتانسیل تالار آیا کشش این موضوع رو داره یا خیر رو نمیدونم.

چون خب ممکنه برخی دوستان اصلا راحت نباشن با این بحثا.

5 پسندیده

بسیار خوب. فقط میگم آقا کامبیز یجوری باشه دوستان جواب کلیشه تحویل ندن. والا به خدا :roll_eyes:
مثلا به طرف میگیم با چی حالت خوب میشه میگه با یه شاخه گل حالا تو واقعیتشو نیگا کنی به زیر برلیان رضا نیس :joy:
اصلا هم منظورم خانوما نبود :expressionless:

7 پسندیده

استغفرالله آقا کامبیز مگه ما در ایران first date هم داریم؟ ما فقط first marriage داریم که در حقیقت همون last marriage هم هست :grin: ولا غیر :blush:

11 پسندیده