تالار زبانشناس

Vacbulary17

سلام :blush::blush:
اینم بازگویی درس واژگان
دوستان مشکلات من رو لطف کنید به من بگید ممنونم
@pari
و دیگر مربیان و دوستان

8 Likes

سلام فاطمه جان

شما باید یه محتوایی رو بازگویی کنید که مثل داستان باشه یا یک تم و موضوع خاصی پشتش باشه. درس واژگان نیازی به بازخوانی نیست.

هرچند که صدات، تلفظت و لهجه‌ (ی آمریکاییت) خیلی عالیه. همونطور که گفتم با این ویژگی‌ها، آینده‌ی درخشانی توی انگلیسی داری. واقعا از شنیدن صدات لذت می‌برم‌.
مهمترین نکته، آرامشیه که داری. اصلا یک ذره استرس هم توی صدات احساس نمی‌کنم. توی کنفرانس هم همینطور بودی. با اینکه گاهی یه چیزی رو فراموش می‌کردی ولی هیچ استرسی به خودت وارد نمی‌کردی و این خارق العاده است. افراد کمی رو دیدم که اینطور باشند.

5 Likes

اگر میدونستم بازگو نمیکردم
بعد از ظهر انشالله بتونم یه داستان رو بازگو میکنم

3 Likes

مرسی ممنون مربی عزیزم بابت پاسخگویی و راهنمایی خوبتون :heart_eyes::heart_eyes::sparkling_heart::heartpulse::sparkling_heart::heartpulse::sparkling_heart:

4 Likes

عزیزم وویست خیلی خوب بود :clap::clap::clap: ولی همونطور که پروین خانم گفتن لازم نیس درس واژگانو باز کنی :blush::rose::rose:

4 Likes

مرسی مریم جان عزیزم :heart::heart::heart::heart:

3 Likes

از این به بعد به صورت هفتگی، هر درسی از قدرت رو که می‌خونی، داستانش رو بازخوانی کن. اگرم می‌تونی در کنارش چیزای دیگه بخونی اونا رو هم بارخوانی کن. توصیه‌م اینه که در هفته به تعداد مشخصی این کارو بکنی چون ممکنه زود خسته بشی بذاریش کنار. ولی اگه آهسته آهسته جلو بری، انگیزه‌ت روز به روز بیشتر میشه. آهسته و پیوسته

4 Likes

بله کاملا موافقم مرسیی :dizzy::kissing_heart::+1::+1::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

3 Likes

سلام عزیزم
مثل همیشه عالی بودی:hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

3 Likes

مرسی زهرای عزیزم :kissing_smiling_eyes::kissing::kissing::kissing_heart::kissing_heart:

3 Likes

سلام
من کنار انگلیسی بدون تلاش،داستان کودکانه یا مصور رو هم میخونم با نیمچه استوریها
موقعی که میخوام ویس برای انگلیسی بدون تلاش برای اوناهم ویس بزارم و بازگویی کنم؟!!!

4 Likes

این بستگی به خودتون داره ولی با یه وویس می‌تونید نقاط قوت و ضعفتون رو بسنجید. نیازی به چند تا وویس نیست. ولی توی خونه برا خودتون بازخوانی بکنید حتما. من به شخصه تاثیر بازخوانی رو دیدم. هم توی تلفظ، هم برا تقویت گفتار، هم اعتماد به‌نفس رو بالا میبره

4 Likes

به به فاطمه خانم گل
عزیزم صدای پرانرژی و محکمی داری کلی لذت بردیم :ok_hand: از صدات ، بازم ویس بزار :wink:

3 Likes

سلام سپیده جان ممنون ازت لطف گردی :sparkling_heart::sparkling_heart::blue_heart:

2 Likes

حتما کاری که گفتینو انجام میدم
مرسی از راهنماییتون:bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:

4 Likes

منم با پری جان موافقم
از درسای زیاد ویس نگیر روی یه درس کار کنی و صداتو ضبط کنی بهتره بنظرم، درکنارش میتونی انیمیشن های کوتاه شده هم میتونی کار کنی اینجوری هم بیشتر لذت بخش تره هم تمرکز بیشتره
من سطحم مث خودته ولی یک‌ماهه که روی یه انیمیشن و هفته ای یه درس تمرین میکنم و صدا ضبط میکنم نتیجه خوبی هم دارم میگیرم :wink:
موفق باشی عزیزممم :tulip::tulip:

4 Likes

روچه انیمیشنی کار میکنی عزیزم؟!
مرسی سپیده جان
در کنار هم ایشالا عزیزم:rose::rose::rose::rose:

3 Likes

خواهش میکنم ، انیمیشن کورالاین ولی من فقط سه دقیقه تقسیم میکنم چون سطحم زیاد بالا نیست میخوام تمرکزم روی تلفظ و دیالوگا باشه
سه دقیقه اش تا یک هفته کار میکنم

4 Likes

استاد با همین فرمون بری جلو یکی از کم سن ترین مربی های حال حاظر تالار میشیا.
ماشالا.
موفق باشی و پیروز.
چیزی نمیگم که چیزی نگی :rofl:

4 Likes

مرسی خاله آرمینا :ok_hand::+1::blue_heart: قلب استقلالی برای ت :joy::rofl:

2 Likes