مشکل تاییدکلمات هردرس

سلام.
من هردرس روکه دوسه بارگوش میدم بعدخودبه خودکلمات ابی رومیدونم زده میشه ومن کنترلی روش ندارم این اتفاق بعداپدیت جدیدافتاده برای پشتیبانی هم ارسال کردم جوابی ندادن کسی راه حلی داره؟

2 پسندیده

ایمیلی از شما در این رابطه پیدا نکردم. درضمن بعید میدونم همچین مشکلی وجود داشته باشه. تا الان که کسی گزارش نداده. لطفا دقیقتر شرح بدید و بفرمایید در چند درس و به چه نحوی این موضوع رو مشاهده کردید.

1 پسندیده

بعداپدیت اتفاق افتاده ودرسهای بسته اول کودکانه مشغول هستم ودودرس شب دوازدهم وجوجه اردک بعددوسه بارگوش دادن خودش کلمات روتاییدمیکردوهمه سفیدبودن

1 پسندیده

منظورتون از تایید شدن چی هست؟

یعنی کلمات خودشون سفیدمیشن ازآبی به سفید

سلام، ظاهرا باید بکاپتونو برگردونین تا درست بشه

خیر اجازه بدید علی گلمیرزایی در این رابطه نظر بده @golmirzaei

1 پسندیده

انتهای درس یک دکمه‌ای هست که نوشته باقی کلمات آبی را میدانم. احتمالا شما سهوا اون دکمه رو زدید

1 پسندیده

مطمئنادوباراسهوااین اتفاق نمی افته ومن هم مدتی هست دارم استفاده میکنم وباش اشنام واتفاقی به اینصورت که افتاده اگرسهوابودمطرح نمیکردم واگرروشی هست که اصلاح بشه بفرماییدچون خودم ازاین اماواگرابلدم.
بازم ممنون

در صورتی که قبلش پشتیان گرفته بودید میتونید بازیابی کنید

سلام @golmirzaei @hnaseri

خوب بود گزینه ای برا برگردوندن درس به حالت اولیه ش…چه برا هایلات ها و چه تعداد تکرار درس وجود داشت.

1 پسندیده

متوجه نشدم یعنی چطوری؟توضیح میدید؟
من فعلادارم درسهای بسته اول رومیخونم اگه بادرس جدیدی بازاتفاق افتاداطلاع میدم

1 پسندیده

اگه این اتفاق بیفته عالی میشه منم دوس دارم طبق اصولی که اساتیداموزش دادن پیش برم وحساسیت هم بخاطرهمین بوده ولی گزینه برای بازگرداندن حالت اولیه پیشنهادخوبی بود

1 پسندیده

سلام.

تو نرم افزار یه بخشی هست برا پشتیبان گیری
/البته فکر کنم خود اپلیکیشن هم یه پشتیبانی اتوماتیک داشته باشه/

تو همون صفحه اول نرم افزار، روی اون سه خط موازی سمت راست اگه بزنید، می تونید گزینه “مدیریت پشتیبان گیری” رو ببینید.
رو گزینه ی “تهیه پشتیبان” که بزنید، پشتیبان گیری انجام میشه
و اگه خدایی ناکرده، مشکلی برا برنامه تون پیش اومد، می تونید اطلاعات تون رو به همون روزی که این پشتیبان گیری گرفته شده، برگردونید

1 پسندیده

خب اینکارچطورمشکل تاییدکلمات روحل میکنه؟؟

شما میفرمایید که به دلیلی اطلاعاتتون مخدوش شده (لغات آبی به اشتباه سفید شده). در این حالت در صورتی که اطلاعات قبل از این رخداد رو بازیابی کنید اطلاعاتتون به حالت قبل بر میگرده. البته این شامل اطلاعات آماریتون مثل زمان مطالعه هم میشه.
اگر فقط مشکلتون لغات آبی هست میتونید یک بار دیگه با دقت درس رو بررسی کنید و لغات ناآشنا را هایلایت کنید و اجازه بدید باقی لغات سفید بمونن.

این گزینه دقیقا چه کار باید بکنه؟ مثلا همه لغات سفید را آبی بکنه؟ چون «حالت قبل» که فرمودید یک چیز مشخصی نیست.

1 پسندیده

با سلام وخدا قوت

بله…دقیقا مثل اولین باری که می خوایم درس رو بخونیم

تعداد خوندن درس, صفره
لغات هایلایت آبی رنگ باشن

1 پسندیده

بازیابی روکه میزنم اعلام خطامیکنه من خودم الان در درسهایی که این مشکل ایجادشده راه حلی برای خوندنشون پیداکردم وقبلاهم گفتم دوست داشتم طبق اصولی که زبانشناس اموزش داده کارکنم وگرنه که خیلی راحت هزارتاراه براش پیدامیشه حالااگربازاتفاق افتادمطلعتون میکنم
برای تاییدهم همونطورکه zh_201فرمودندگزینه باشه که تاییدکردن یانکردنش توسط کاربرکنترل بشه گزینه پرکاربردی هست

3 پسندیده

در اینجور مواقع، بهتره تو نوشته تون پیغام خطایی رو که ظاهر میشه هم عنوان کنید

ان شاءالله که دیگه مشکلاتی از این دست براتون پیش نیاد.

موفق باشید

این اتفاق برای من تو «زوم» افتاد، برنامه رو کامل پاک کردم و دوباره نصب کردم، مشکلش حل شد…:slightly_smiling_face: