زمان برگزاری چهارمین چالش کنفرانس : ساعت 4 امروز مورخ 98/5/11 (این یکی هم به خاطره پیوست) :)

سلام خیر
حرف اضافه on با effect میاد.

:sweat_smile::sweat_smile:

4 پسندیده

خوب الان چرا خیر
من متوجه نمیشم
اینه منظورم
How others can affect on your mood?

3 پسندیده

چون اشتباهه. حتما به تفاوت affect با effect مراجعه کنید.

6 پسندیده

سوال انحرافی داشت :joy::joy:
من اینو اون دیدم کلا
الان اعتماد به نفسم به فنا رفت
من یه خداحافظی دیگه میکنم فعلا
اما قبلش
رفقا گول این مقاله خوشگلا رو نخورید
من الان اون یکی مقاله صوتی رو گوش دادم
جوگیر شدم به فنا رفتم :wink::wink::wink:

2 پسندیده

ممنون نسیم جان دوباره این صفحه لانگمن رو برخ نمودی، یه سیلی محکم بود اون روز تا ابد یادم نمیره؛ خیلی هشدارش خوفناک هست.

3 پسندیده

مراجعه

نمونه

نسیم خانم یه سوال
has effect با affect یه معنی میده ؟

3 پسندیده

بله
مثلا
This book has an effect on me
This book affect me

3 پسندیده

سلام خدمت دوستان عزیز
کنفرانس این هفته در محیط هنگ اوته. برای همین یک آموزش کوتاه براتون آماده کردیم که دیگه روز برگزاری کسی به مشکل بر نخوره.
از اونجایی که هنگ اوت در اصل اپ ویدیویی برای برقراری ارتباطه لذا از پوشاندن دوربین خود جدا خودداری کنید چون باعث ایجاد اختلال میشه.
اما اینکه چطور ویدئو رو آف کنیم به نکات زیر دقت کنید.
فرض کنید من در محیط هنگ اوت با شما دارم تماس تصویری برقرار میکنم. بنابراین یه همچین تصویری روی صفحه شما میاد.
:point_down:

که این آیکون ویدئو رو به سمت راست بکشید تا تماس برقرار شه. وقتی اینکارو کنید.
صفحه به صورت شکل زیره.

همانطور که می‌بینید ویدئوی طرف یا مثلا شما روشنه و من میتونم ببینمتون.
که حالا شما باید بلافاصله روی اون آیکون ویدئوی پایین صفحه کلیک کنید تا ویدئو قط شه.
خواهشا درصدم ثانیه اینکارو انجام بدید.
چون در تماس گروهی نمیشه مدام معطل شد تا دوستان اوکی کنن.
پس از اینکار ویدئو خاموش شده و به جاش تصویر پروفایل نمایان میشه. مثل شکل زیر

خب برسیم به نکته بعدی در ارتباط با آیکون میکروفون :studio_microphone:
از اونجایی که در مکالمات چندنفره خیلی مهمه که صداهای اضافی محیط رو محدود کنیم تا کیفیت مکالمه بالابره، لذا شما می تونید در زمانی که نوبت پاسخگویی شما نیست، روی آیکون میکروفون طبق تصویر زیر کلیک کنید.

پس از کلیک، شما می‌توانید با خیال راحت به مکالمه بقیه دوستان گوش دهید بدون اینکه صداهای اطراف شما به گوش بقیه برسه. :grin:. فقط یادتون باشه برای اینکه اطمینان حاصل کنید که واقعا میکروفون قط شده، دقت کنید که تصویر صفحه شما باید همانند شکل زیر باشه.

خب اینم از پایان آموزش. فقط یادتون نره نوبت شما شد حتما باید روی همین آیکون میکروفون کلیک کرده تا onشه.
اکنون از مکالمه تون لذت ببرید.
:no_entry_sign: دوستان این مراحل رو یدور خودتون انجام بدید به مشکل برخوردید گزارش کنید.
تمام.

@mostafa.76
@afarkhani
@maryam
@zaara
@terme.javadi4878

11 پسندیده

منم چک‌کردم هرکس تعلل کرد من جاش رو‌میگیرم.پس خوب دقت کنید.خخخخخخخخخخخخخ

3 پسندیده

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

2 پسندیده

این جمله معنیش میشه :بچه‌ها هر کس تعلل هم‌کرد کرد این حالا حالاها هیچ‌کاری نمیتونه بکنه.

4 پسندیده

:joy::joy: از دست شما

2 پسندیده

سلام
ممنون از راهنمایی.
من که کسی رو ندارم باهاش امتحان کنیم. ولی در کل الآن ابهامات برطرف شد.
اگه چیز دیگه ای هم لازم میدونید ممنون میشم بفرمایید. شاید بره مصاحبم کمک کنه. :rose:

3 پسندیده

سلام اقا مصطفی. اگه منظورتون درباره استفاده از هنگ اوته. نه دیگه فک نمیکنم نکته ای مونده باشه .
ایشالاه که مصاحبه تونم عالیی برگزار میشه. :rose::rose:

3 پسندیده

ساعت چند شروع میشه؟.

2 پسندیده

سلام عزیزم ساعت 4

3 پسندیده

مرسی اوکی… سوالا سخته ان شالله بتونم که جوااب بدم

2 پسندیده

دوستان گرامی تنها یکساعت به شروع مبارزه عه ببخشید مکالمه زمان باقیست. لطفا قهوه، نسکافه، چای، آب، شربت، هر چی می نوشید خلاصه، از قبل در جوار خود آماده نموده. تا به وقت نیاز میل نمایید.
با تشکر.

7 پسندیده

به صرف شیرینی شام بهتره :joy::joy:

3 پسندیده

اینا به کنار بچه رو دادن به من لالاش کنم حالا رو پام خوابیده یکی نی در اتاق رو وا کنه بگه خوبی نفس میکشی. :joy: اومدم با گوشی بهشون بزنگم بابا بیاید ببرید نی نی رو کنفرانس دارم خو

5 پسندیده