نوستالژیک، رکورد سریعترین پایان بازی قارچ خور!

آفرین به شما ک مسیره موفقیت رو پیش گرفتید
وقت برای تفریحات هست اما موفقیته هیچجا پیدا نمیشهع

4 پسندیده

:wink:

4 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy: دود
خجالت نکش اونم لذت ببر

3 پسندیده

تو چرا میبینی منم ب همون دلیل

3 پسندیده

قطعا دلیل من و دلیل تو زمین تا اسمون با هم فرق میکنه.

3 پسندیده

:joy::joy: بذار فکر کنم ببینم

2 پسندیده

ما داییمینا آتاری داشتن به جز قارچ خور این رو هم بازی میکردیم.

ولی خودمون سگا گرفتیم. این دوتا بازی رو انجام میدادیم
یادش بخیر. حتی دیدن عکساشم کلی خاطره برام زنده کرد.
image
image

6 پسندیده

گناه نداره کی گفته پولدار بشه؟

ای بابا من منظورم چتربازی و اینا بود :grimacing:

منحرف‌ها :joy:
@R.min
@fatemeh74

یه نیم ساعت طول کشید تا اینو خوندم :joy:

6 پسندیده

پروین خانم من انقدر بچه خوبی بودم نمیدونم چرا منحرفا منحرفم کردن @R.min :joy::joy::joy::joy::rage:

5 پسندیده

واقعا نوستالژیهای خوبی بودند اما عقبتر که بر گردیم واسه ما بازی بود که بهش میگفتند دندون ویکی هم هواپیما بود.
زمانی که هواپیما سوخت تموم میکرد استرس عالم و دادهوارهای عالم رو میزدیم :joy::joy::joy::joy::joy::joy:یادش بخیر :rose::tulip::cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::rose:

3 پسندیده

چه جالب. ولی نشنیده بودم تا حالا اسم این بازی رو. :sweat_smile:
به هر حال دورانی بود که سپری شد با این خاطرات خوب :v:

4 پسندیده

هواپیما همون اولی که برای شما رنگی بود ما سیاه سفید بازی میکردیم بازی دندان هم توی نت گشتم پیداش نکردم ۱جرم بود دنبال دندونهای سفید می کرد و اونها رو میخواست بخوره توی دالان های هزار تو بازی محشری بود.
واقعا هم یادش بخیر :heart_eyes::kissing_heart::two_hearts::rose::tulip::bouquet:
ممنون باعث و بانی خیر شدی عزیزم که اون روزهای قشنگ رو بیاد بیارم هزاران تشکروسپاس و هزاران سبدگلهای اطلسی و رازقی تقدیمت عزیزدوست داشتنی :rose::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::rose::tulip::bouquet::tulip::tulip::rose::bouquet::rose::tulip::bouquet::rose::tulip::bouquet::rose::tulip::bouquet::rose::tulip::bouquet::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

4 پسندیده

قربان شما راستی مرسی بابت تقدیم گلهای اطلسی و رازقی چون که تو عمرم فقط رز بلد بودم :joy:

3 پسندیده

عزیزم هستیند :rose::tulip::bouquet: این دوتا گل بخاطر عطر بینظیرشون که در طول روز عطرشون رو دارند امادرشب عطرشون بینظیر و بحدی است که اگه توی حیاط کاشته باشید تاچندتا خونه اونطرفتر هم عطرش قابل استشمام ووقتی هم درشب آبپاشیشون کنید که از عطرش بیهوش میشیند. :hibiscus::rose::tulip::bouquet:حتی اگه از شاخه جداشون کنید وهرکجاداخل گلدان یا جانماز و کتاب بگذاریندشون عطرش رو پخش میکنند :rose::tulip::bouquet::cherry_blossom::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus:

2 پسندیده

عه چقدر عالی خیلی ممنونم بابت این اطلاعات مفید واجب شد برم گلفروشی استشمام کنمشون :grin:

2 پسندیده

اطلسی که در پارکها هست و دیدیند.

یاس رازقی رو حتما بریند گل فروشی

article57381

پیچک امین الدوله هم بوش عالی وشهد توش هم شیرین

هرسه تقدیم حضور نازنیین و دوست داشتنیتون :hibiscus::rose::tulip::bouquet:

4 پسندیده

چه گل‌های قشنگی میتراجون خداییش من گلهارو به اسم نمی‌شناسم فقط میگم از اون گلا :sweat_smile:
ولی گل پیچک توی محوطه خونمون که رشد کنه میخورمشون بخاطر طعم شیرینش :upside_down_face:

3 پسندیده

این بازی خیلی خوب بود
هیج وقت قدیمی نمیشه
من هنوزه هم سگا دارم بعضی وقتا با زور گذاشتن کتابا روش روشن میکنم بازی میکنم

5 پسندیده