رفع ابهام در مورد آپدیت جدید

آپديت بفرمايين. ما يه كاري كرديم كاربرهاي بينهايت به همون صورت براشون باقي بمونه. البته توجه بفرمايين كه به دليل تغييرات گسترده تمامي فايلهاي دانلودي حذف ميشه

4 پسندیده

درضمن ما ميخواستيم كافه بازار رو آپديت نكنيم. اما ديديم اكثر افرادي كه اونجا ميخريدن منتقل ميكردن به اپليكيشن جديد كه خودش مشكلاتي داشت. براي همين چاره اي نبود كه اون هم آپديت بشه.

3 پسندیده

الان نسخه جدید بازار هم یک ساله و ۶ماه شده؟

1 پسندیده

بله هر كسي جديد نصب كنه دقيقا مثل اپليكيشن اصلي هست با اين تفاوت كه از پرداخت درون برنامه اي بازار استفاده ميشه.

1 پسندیده

سلام
یعنی مایی که همزمان با ابدیت جدید و مثلا دیروز اشتراک بینهایت به مبلغ۳۰تومان رو از طریق خود برنامه(نه کافه بازار) خریداری کردیم
بجای۱سال … ۶ماه فعال هستش؟؟

1 پسندیده

الان کافه بازار با چیزی که داخل وبسایت هست فرقی نداره. هر دو یکساله هستن. درضمن در آینده نزدیگ آپشن های خوبی برای افرادی که در تالار فعال هستن قرار میدم.

4 پسندیده

من نسخه بینهایت را خریدم ولی الان که آپدیت کردم کاملا محدود شده و برای استفاده باید دوباره پول بدم و برای یکسال استفاده کنم.

2 پسندیده

نباید این اتفاق بیفته. لطفا از قسمت ارتباط با ما داخل خود اپلیکیشن مشکلتون رو مطرح کنین تا بررسی کنیم.

1 پسندیده

منظور از کاربر بینهایت چیه من پارسال خریدم چند روز پیش دوباره درخواست آپدیت داد وبازم خریدم این کجاش بینهایته که من ندارم

1 پسندیده