Ministory18

Hi, my darling friend M.S @fatemeh74
I’m sorry, I have not had proper time to record my opinion yet. So, for not being ashamed, I write it.
First congratulation, your pronunciation and accent is great. You 've announced that you tell ministory based on text? Is it true?
I want to say it’s not bad because in the past, here we had pov challenge that was useful for improving our pronunciation and fluency, it’s good that you do that yourself. I agree with M.S @a.bayani and @fdoosti, main story is very amazing, all main lessons of this course. For me, they all have given important point for having better lifestyle and changed my standpoint of life. I mean, they 're not just for learning English. You can trust on your ability and share your experience and idea with us.

7 پسندیده

hello my dear
tnxs for your good idea :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
yes based on text its true

3 پسندیده

no problem :heart::heart::heart::heart::heart::+1::ok_hand::+1:

3 پسندیده

3 پسندیده

2 پسندیده

به به عمو جان چه کرده. احسنت بر تو :rose::rose::rose:

به نظر من خیلی خوب بود. اینکه هم سوالات و هم پاسخ هارو تمرین کردی خودش میتونه کمک خوبی باشه برای تقویت سلاست زبانی. چون به شخصه این دو سالی که تدریس کردم یکی از مشکلاتی که خیلی ها در مکالمه داشتن سوال پرسیدن بود.

خوبه که گاهاً سوالات هم بازگو شن و تمرین شن. پیشنهاد میکنم یکم هم از این لغات برداری و داستان بنویسی باهاش. و بعد از داستان سوال بسازی. بعد از یکی از دوستان با تجربه تالار کمک بگیری که در اصلاح اون کمکت کنن. اینجوری بازده بهتری خواهی داشت :+1::grin:

8 پسندیده

سلام …آقا کامبیز مگه شما تدریس میکنین؟

2 پسندیده

سلام عمو کایلی :joy: خاله خوبه
چشم حتما ممنون بابت راهنماییتون مرسیی :heart::wink::heart::wink::heart:

2 پسندیده

بله.

الان البته نه به صورت قبل. چون تمام وقت دارم برای زبانشناس کار میکنم. الان فقط با دو نفر کار می کنم.

3 پسندیده

الان فقط دونفرن عمه جون کایلی و کندال :hushed::joy:
@zaara1

3 پسندیده

اگه دوستانی که با من کار میکنن بدونن کایلی و کندال صداشون زدی، ساطور و گوشکوب و… کار ساز نیست. با اره برقی میان سراغت

2 پسندیده

شما نمونه یه آدم فعال و با انرژی هستین خیلی خوبه . منم تدریس رو دوس دارم ان شالله دو ترم از این کتابم مونده تموم بشه میرم کلاس برای تدریس فکر کنم مدرک بدن.که بتونم در آینده تدریس کنم

2 پسندیده

من عاشق کندالم …هر کسی اینجا کنداله من از همینجا اعلام میکنم مخلصشیم :joy::joy:

2 پسندیده

وای تو تالار هستن :expressionless::expressionless::expressionless::joy: دوستان کندال و کایلی اشتباه شد

1 پسندیده

اره خوشگله :heart_eyes::heart_eyes::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:
ولی کایلیم خوبه

1 پسندیده

زهراجون کایلی و کندال در یک قاب :heart_eyes::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 پسندیده

خدایی جذابیت کندال رو ببین …کایلی هم خوبه ولی کندال بهتره

2 پسندیده

آره دقیقا هم قدش بلندتره صورتش جذاب تره :ok_hand::ok_hand::wink:

2 پسندیده

آفریییین، خیلی روون با تلفظ عالی
مسلط. :clap:

3 پسندیده

ممنون بزرگوارید :rose::rose: