مقایسه اپلیکیشن زبان شناس با اکسپرت و بیاموز

انصافا که زبانشناس عالیه
نقطه قوت هم انگلیسی بدون تلاشه
خیلی وقتا ناامید شدم ولی همین تالار امیدوارم کرده باز:tulip::tulip:

9 پسندیده

من اکسپرت رو دارم اونم واقعا نرم افزار خیلی خوبیه ،خصوصا بخش کمک اموزشیش که شامل فیلم،سخنرانی،دستور زبان و…هستش.
ولی واقعا بنظرم زبان شناس داستان ها و مطالبش کاملتر از اکسپرته و همچنین همین نمودار هایی که پیشرفتتو نشون میده یا همین زنجیره یادگیری و تالار گفتگو که زبان شناس داره باعث شده از اکسپرت بهتر و کامل تر باشه.

9 پسندیده

کاملا درسته از نظر تالار کانال و پیج اینستا همجوره عالیه فقط مشکل اینجاست که کاملا شناخته نشده زبانشناس

5 پسندیده

بله واقعا خیلیا هستن که دنبال یه نرم افزار خوب میگردن ولی اشنایی با زبان شناس ندارن.خود من بعد از کلی سرچ کردن تو سایت های مختلف و بعد از کلی دانلود کردن برنامه هایی که به دردم نخورد تونستم زبان شناس و پیدا کنم.
بنظرم کلا تبلیغات کمی برای معرفی زبان شناس انجام شده.

6 پسندیده

منم توی پلی استور دیدم برنامه رو :+1::+1:
خیلیا کلی پول خرج میکنن تا زبان یاد بگیرن ولی فایده نداره

5 پسندیده

سلام. من اولین باری که تصمیم گرفتم زبان یاد بگیرم وقتی بهم گفتن باید داستان بخونی سرچ کردم داستان های انگلیسی، همون موقع زبانشناسو دیدم😅 ۳ یا ۴ سال پیش بود فکر کنم

6 پسندیده

راستی دوستان. برنامه بیاموز فقط یادگیری لغت نیست. هر لغتی که نشون میده زیرش چند تا مثال و یه توضیح برای درک بیشتر هم انجام میده که بفهمیم توی جمله چجوری استفاده میشه. تمرین های یادگیریشم خوبه آدم واقعا با تمریناش، کلمه هارو حفظ میشه

غیر از این ، جدیدا بخش شنیداری هم اورده و کتاب های تاکتیکز فور لیسنینگ و چند تا دیگه برای تقویت مهارت لیسنینگ، و همچنین بخش داستان با تعداد زیادی کتاب داستان هم اورده که همشون ترجمه فارسی دارن و الحق فونت خوبی هم داره

دیکشنری فارسی خیلی جامعی داره که از همه برنامه های آموزش زبان بهتره

قیمت مناسبی هم داره

راستی زبان های دیگه غیر از انگلیسی هم داره و واقعا برای زبان های فرانسوی، المانی و ترکی بهترین برنامه توی ایران همین بیاموز هستش

منم قبول دارم توی زبان انگلیسی زبانشناس خیلی بهتره. ولی نباید برنامه های دیگه رو هم خار و کور کنیم😅

10 پسندیده

سلام دوستان نظراتی که اینجا ارائه میشه همه محترم. و قرار هم نبوده و نیست با مقایسه اپ ها، برنامه های دیگر رو بی اعتبارم کنیم.
ولی سوالم اینجاست چرا باید چند نوع اپ زبان نصب کنیم رو گوشیمون؟ ایا این تجمع منبع خودش باعث سر در گمی نمیشه ؟
میشه.
پس به جای آنکه چندین اپ نصب کنید ، اپ زبانشناس را چندین بار نصب کنید .دینگ دینگ

18 پسندیده

اول جملتون رو خوندم یه لحظه حس کردم میخواد آخرش اینطوری شه😀

6 پسندیده

سلام‌وقت بخیر. من تازه این اپ رو روی گوشیم‌نصب کردم و ب جمع شما ملحق شدم. امیدوارم بتونم با موفقیت پیش برم😊 راستی دوستان چطور میشه ب پروفایل جهت تصحیح اطلاعات دسترسی داشت؟؟؟

5 پسندیده

من زبانشناس برنامه اصلی و الویت اولمه و واقعاً نامبر وانه از همه لحاظ مخصوصاً اینکه مدام برنامه ها ب روز میشه و زیاد میشه. اپ زبان بیاموز رو هم دارم و برای افزایش دامنه لغات خیلی خوبه و دیکشنری خیلی خوبی داره و لایتنرشم خیلی خوبه و قسمت شنیداریشم برای متون درک مطلب کنکور ب درد من میخوره و کلاً بخش شنیداریش متن های خوبی داره.من خودم از هر برنامه منفعتی ک برا من داررو میبرم ولی واقعا زبانشناس بهترین برنامه بوده و هست و خواهد بود،من همه ی برنامه های زبانو چک میکنم همیشه و ب نظر من زبانشناس اولیت اولتون باشه ولی از برنامه های دگ هم بد نیس ی استفاده کوچیکی کرد.
چقدر طولانی شد :neutral_face::grin:
آها اکسپرتو هم دیدم اونم قوی کار کرده ولی استفاده نکردم ازش انقدر ک صب تا شب توو زبانشناسم :grin:
تآمآم :blush:

7 پسندیده

سلام دوست عزیز به تالار زبانشناس خوش اومدی امیدوارم لحاظات موفقیت آمیز و خوشی رو در کنار ما داشته باشی :dizzy::dizzy::dizzy::dizzy::ok_hand:

4 پسندیده

سپاس بانو…از اشنایی با شما خوشبختم

5 پسندیده

خدمات و پشتیبانی پس از فروش :innocent::upside_down_face:

7 پسندیده

بنظر من دیکشنری. بیاموز خیلی خوبه

1 پسندیده

من تا قبل از زبانشناس خیلی زیاد برنامه داشتم
یکی برای اموزش
یکی فقط برای صحبت کردن یکی هم برای
تقویت شنیداری
به غیر از اینا کلی بو د که گوشیم هنگ کرد همه رو پاک کردم دوباره دنبال برنامه گشتم
خیلی برنامه نصب کردم که مشکلات زیادی داشت الانم فقط زبانشناس دارم :heart_eyes:

5 پسندیده

سلام من اپ بیاموز رو دارم ولی برای زبان فرانسه. راستش اون اپ کلا قابل قیاس با زبان شناس نیست…اون گرامر هم اموزش میده. نمیگم اون اپ بدی هست،خوبه.ولی من به شخصِ بین بیاموز و زبان شناس، زبانشناس رو انتخاب کردم. به نظرم ریسک نکنید و زبان شناس رو ادامه بدید و به تردید هاتون یک سیلی بزنید🙃
و دعا میکنم که مدیران زبان شناس زبان فرانسه هم اضافه کنن.:sweat_smile:

6 پسندیده

من به شخصه مدتهاست که از اکسپرت استفاده میکنم دوستان بهتون توصیه میکنم پولتونورودورنریزید.چون اصلاساپورت نمیشه.دقیقاموقعیکه به روز رسانی میشه،تمام فایلایی که دانلودکردیدبالانمیاد.این دقیقابار۴_۵هست که این مشکل واسه من پیش میاد،یه بار گفتن رم بگیر بنداز بااینکه گوشیم ۱۲۸گیگ حافظه داخلی داره،دفعه بعدی گفتن ن حافظه خوداکسپرت روبزار رو حافظه داخلی،دفعه های بعدی یعنی همین دیشب گفتن برنامه آپدیت شه درست میشه نگران.نباش…من‌صرفاجهت آگاهی دوستانی که میخوان این اپ بی پشتوانه روواسه زبان خوندن استفاده کنن،این مطالبونوشتم وگرنه خودم از اپ زبانشناس استفاده ای نکردم واطلاعی ندارم.

6 پسندیده

هرکسی هم خواست بیادرودررونشون میدم بهش توتلگرام که برنامه مشکل داره وپراز باگ هست.

4 پسندیده

سلام اکسپرت منم داشتم ولی چون از زبانشناس استفاده میکردم دیگه پاکش کردم ولی خوبی اکسپرت این بود که سخنرانی های ریس جمهورهای پیشین مثل اوباما را داشت .
ولی چون اشتراک میخواست من دیگه دانلود نکردم

4 پسندیده