مقایسه اپلیکیشن زبان شناس با اکسپرت و بیاموز

بله آقای ناصری راست میگن. بیاموز فقط لغت رو یاد میده. اونم نه به روش صحیح. همینجوری چند تا فلش کارت میاره جلوت باید حفظ کنی. هرچند مثال هم به همراهش میاره ولی باز هم نمیتونی حفظشون کنی.
در ضمن شنیداری هم داره که به پای شنیداری های زبانشناس نمیرسه.
و واقعا هیچ اپی چه خارجی و چه ایرانی با زبانشناس قابل مقایسه نیست. چون من تقریبا همه اپ ها رو امتحان کردم.
چه خارجی و چه ایرانی.
ولی بهتر و متنوع تر از زبانشناس سراغ ندارم.

موفق باشید :blossom::hibiscus:

4 پسندیده

دقیقا منم انقدر به اطرافیانم گفتم
همه فکر میکنن من ذی نفعم :smile::smile::smile:
واقعا نرم افزاری که حرفه ای روش کار شده :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

5 پسندیده

سلام بنظرم زبانشناس برای یادگیری زبان بهتر از هر برنامه ی دیگه ایی هسته من خودم خیلی برنامه برای یادگیری زبان داشتم اما متاسفانه بنظرم خسته کننده بودن داخل هیچ کدومشون هیچی یاد نگرفتم اما زبانشناس واقعا عالیه

6 پسندیده

سلام من اکسپرت رو ریخته بودم خوبه ولی اصلا به پای زبانشناس نمیرسه اول از همه ک واقعاااا جعبه لایتنر زبانشناس خیلی قدرتمنده بعد اینکه تنوع منابع و حتی زیرنویس های زبانشناس خیلی خوبه مورد بعدی همون یاداور زبانشناسه و اون تخم مرغی که اون وسط سطح بندی براتون تعیین میکنه که اصلا توی هیچ اپ دیگه ای ندیدم با اینکه اپ های مختلفی ریختم از دهکده زبان و کسپرت و .‌.‌ولی از همه بهترشون زبانشناس بودن تازه تالارم ندارن هیچ کدوم کع این یه مزیت فوق العادس

6 پسندیده

بله دقیقا منم همینطور بودم.

4 پسندیده

راستی اینم یادم رفت بگم که اکسپرت اون اوایل ی باگ گنده داشت اونم این بود که یه بار که مثلا اشتراک یه ماهه میخریدی با یه ترفندی میتونستی هر ماه همونو بدون اینکه پول بدی تمدید کنی😅بعد من رفتم تو تلگرام بهشون گفتم که اینجوریه و خودشون نمیدونستن فرض کن😂بعد از اون باگش اوکی شد ولی کلا زیاد اپلیکیشن عوض نکنید چون عین اینایی میشید که همش شغل یا رشته عوض میکنن و تهشم از هیچ کدوم خیری نمیبینن به نطر من زبانشناس از همشون جامع تره همینو ادامه بدید تا اخر

5 پسندیده