درس اول انگلیسی بدون تلاش

سلام دوستان
این ویس اولین بازگویی داستان من هست.
(درس دخترک زیرک از بسته انگلیسی بدون تلاش)
خوشحال میشم نظراتتونو بگین و راهنماییم کنیم:rose::rose::rose::rose:

22 پسندیده

سلام زهرا جون من به ویست گوش دادم واقعا خوشم اومد
با اینکه تازه شروع کردی ولی تلفظ عالیه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart:
و در آخر آیا متن داشتی ؟

3 پسندیده

مرسی عزیزم از اینکه گوش دادی:hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:
وای خجالت کشیدم،دیگه عالی هم نیستم عزیزم:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
نه،بدون متن بود عزیزم

5 پسندیده

فوق العاده بود دوستان عزیزم لطفا بیایید به ویس عالیشون گوش بدید :kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::dancer:

5 پسندیده

مرسی از لطفت عزیزم:hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:
فکر میکردم خیلی بد شده،نمیخواستم پست کنم
با این حرفت اعتماد بنفسم کلی بالا رفت

5 پسندیده

عالیه واقعا. تبریک میگم بابت این پیشرفت

3 پسندیده

سلام @mersadjamali7575
ممنون که گوش دادین:pray::pray::pray::pray:
مرسی از لطفتون:hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

4 پسندیده

سلام زهرا جان
زهرا جون عالی بودی ویس ات خیلی خوب شده آفرین همینجوری ادامه بده :clap::clap::clap::clap:

2 پسندیده

سلام سپیده جان
مرسی از لطفت عزیزم:rose::rose::rose::rose::rose:
ممنون که وقت گذاشتی و گوش دادی:pray::pray::pray::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:
ایشالا شما هم به زودی ویس بفرستی،من که خیلی منتظرم تا صدای شمارو بشنوم عزیزم:blush::blush::blush::blush::blush:

2 پسندیده

آدم خودش فکر میکنه بد شده ولی باید دیگران بشنوند نظر بدن درسته بعضیا الکی میگن بد شده نه اونا حسودی میکنن شاید نظر اونا نهم ولی مطمئن باش یچیزیه شما خوبه اونا میخان پایین بکشنت

3 پسندیده

مرسی بابت دلگرمیت عزیزم:hugs::hugs::hugs::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
بودن تویه همچین محیطی و داشتن دوستایی مثل شما باعث ایجاد انگیزه و انرژی میشه:bouquet::bouquet::bouquet::rose::rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

حقیقتی بیش نبود فقط نکته ای که گفتم یادتون باشه :grin::grin:

2 پسندیده

خانم یا آقای نمیدونم آیا شوخی میکنید !

1 پسندیده

ممنون که گوش کردین
مطمئنا تلاشمو بیشتر میکنم چون تازه اول راه هستم و برای رسیدن به هدفم این تازه شروعه

در این مورد اطلاعی ندارم،من طبق ترتیبی که تو زبانشناس بود خوندم

4 پسندیده

خداروشکر بهتونم نمیخورد اهل توهین باشید اسمتون چیه شما ؟

1 پسندیده

این چه حرفیه،من این ویس گذاشتم تا دوستانی که اینجا دارم نظر بدن و واقعا نظراتشون برام ارزشمنده
ک، چون خودم همیشه برای ادامه دادن مسیر نیاز به تایید دارم
من هم کامل نیستم،مطمئنا اشتباهاتی تویه زبان دارم و خوشحال میشم اشتباهاتم گفته شه

4 پسندیده

سلام زهرای عزیز
تبریک بابت شهامتی که در بازگویی درس اول به خرج دادین :rose::rose:
ویستون رو شنیدم تمرکز خوبی در حفظ زمان بازگویی داستان داشتین که این ی نقطه ی مثبته از نظر من . چون طولانی مدت نتیجه خوبی خواهید گرفت. :+1::+1:
دمتون گرم
منتظر بیشتر شنیدنتون هستم :v:
ی پیشنهادم دارم براتون
اگه تایمتون یاری بده که داستان رو داخل زمان های مختلف بازگو کنید به شکل گیری ناخودآگاه گرامرتون کمک زیادی میکنه
خلاصه که براوووو بهتون
موفق تر باشین :rose::rose:

4 پسندیده

سلام
ممنون از وقتی که گذاشتین و گوش دادین:rose::rose::rose::rose::rose::rose:

حتما این کارو انجام میدم عزیزم،مرسی از پیشنهاد خوبتون،فقط یکم زمان لازم دارم تا خوب زمانها برام جا بیفته بتونم این کارو انجام بدم
حتما به توصیتون گوش میدم و این کارو انجام میدم

3 پسندیده

خواهش میکنم بانو جان
بله زمان میبره. ولی وقتی اون کانکشن مغزی شکل بگیره دیگه هیچ مشکلی با زمان ها نخواهید داشت :ok_hand::cherry_blossom:

3 پسندیده

عزیزم چه صدای قشنگی و چه لهجه عاااالی …نگاه چه آسونه و تونستی انجامش بدی …عااالی و چقدر رسا

3 پسندیده