تالار زبانشناس

درس اول انگلیسی بدون تلاش

سلام دوستان
این ویس اولین بازگویی داستان من هست.
(درس دخترک زیرک از بسته انگلیسی بدون تلاش)
خوشحال میشم نظراتتونو بگین و راهنماییم کنیم:rose::rose::rose::rose:

21 Likes

سلام زهرا جون من به ویست گوش دادم واقعا خوشم اومد
با اینکه تازه شروع کردی ولی تلفظ عالیه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart:
و در آخر آیا متن داشتی ؟

3 Likes

مرسی عزیزم از اینکه گوش دادی:hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:
وای خجالت کشیدم،دیگه عالی هم نیستم عزیزم:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
نه،بدون متن بود عزیزم

5 Likes

فوق العاده بود دوستان عزیزم لطفا بیایید به ویس عالیشون گوش بدید :kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::dancer:

5 Likes

مرسی از لطفت عزیزم:hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:
فکر میکردم خیلی بد شده،نمیخواستم پست کنم
با این حرفت اعتماد بنفسم کلی بالا رفت

5 Likes

عالیه واقعا. تبریک میگم بابت این پیشرفت

3 Likes

سلام @mersadjamali7575
ممنون که گوش دادین:pray::pray::pray::pray:
مرسی از لطفتون:hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

4 Likes

سلام زهرا جان
زهرا جون عالی بودی ویس ات خیلی خوب شده آفرین همینجوری ادامه بده :clap::clap::clap::clap:

2 Likes

سلام سپیده جان
مرسی از لطفت عزیزم:rose::rose::rose::rose::rose:
ممنون که وقت گذاشتی و گوش دادی:pray::pray::pray::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:
ایشالا شما هم به زودی ویس بفرستی،من که خیلی منتظرم تا صدای شمارو بشنوم عزیزم:blush::blush::blush::blush::blush:

2 Likes

آدم خودش فکر میکنه بد شده ولی باید دیگران بشنوند نظر بدن درسته بعضیا الکی میگن بد شده نه اونا حسودی میکنن شاید نظر اونا نهم ولی مطمئن باش یچیزیه شما خوبه اونا میخان پایین بکشنت

3 Likes

مرسی بابت دلگرمیت عزیزم:hugs::hugs::hugs::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
بودن تویه همچین محیطی و داشتن دوستایی مثل شما باعث ایجاد انگیزه و انرژی میشه:bouquet::bouquet::bouquet::rose::rose::rose::rose::rose:

3 Likes

حقیقتی بیش نبود فقط نکته ای که گفتم یادتون باشه :grin::grin:

2 Likes

خانم یا آقای نمیدونم آیا شوخی میکنید !

1 Likes

ممنون که گوش کردین
مطمئنا تلاشمو بیشتر میکنم چون تازه اول راه هستم و برای رسیدن به هدفم این تازه شروعه

در این مورد اطلاعی ندارم،من طبق ترتیبی که تو زبانشناس بود خوندم

4 Likes

خداروشکر بهتونم نمیخورد اهل توهین باشید اسمتون چیه شما ؟

1 Likes

این چه حرفیه،من این ویس گذاشتم تا دوستانی که اینجا دارم نظر بدن و واقعا نظراتشون برام ارزشمنده
ک، چون خودم همیشه برای ادامه دادن مسیر نیاز به تایید دارم
من هم کامل نیستم،مطمئنا اشتباهاتی تویه زبان دارم و خوشحال میشم اشتباهاتم گفته شه

4 Likes

سلام زهرای عزیز
تبریک بابت شهامتی که در بازگویی درس اول به خرج دادین :rose::rose:
ویستون رو شنیدم تمرکز خوبی در حفظ زمان بازگویی داستان داشتین که این ی نقطه ی مثبته از نظر من . چون طولانی مدت نتیجه خوبی خواهید گرفت. :+1::+1:
دمتون گرم
منتظر بیشتر شنیدنتون هستم :v:
ی پیشنهادم دارم براتون
اگه تایمتون یاری بده که داستان رو داخل زمان های مختلف بازگو کنید به شکل گیری ناخودآگاه گرامرتون کمک زیادی میکنه
خلاصه که براوووو بهتون
موفق تر باشین :rose::rose:

4 Likes

سلام
ممنون از وقتی که گذاشتین و گوش دادین:rose::rose::rose::rose::rose::rose:

حتما این کارو انجام میدم عزیزم،مرسی از پیشنهاد خوبتون،فقط یکم زمان لازم دارم تا خوب زمانها برام جا بیفته بتونم این کارو انجام بدم
حتما به توصیتون گوش میدم و این کارو انجام میدم

3 Likes

خواهش میکنم بانو جان
بله زمان میبره. ولی وقتی اون کانکشن مغزی شکل بگیره دیگه هیچ مشکلی با زمان ها نخواهید داشت :ok_hand::cherry_blossom:

3 Likes

عزیزم چه صدای قشنگی و چه لهجه عاااالی …نگاه چه آسونه و تونستی انجامش بدی …عااالی و چقدر رسا

3 Likes