نصب زبان شناس روی دو دستگاه

سلام من چند روزیه با تبلت مطالعه میکنم.الان که با گوشی دارم میخونم لغاتی که با تبلت وارد لاینتر کردم روی گوشی رنگشون آبیه
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید باید چکار کنم

2 پسندیده

نمایشگر تبلت ۴۷۳ لغت نشان میده ولی روی گوشی نه

1 پسندیده

تو قسمت مدیریت پشتیبان گیری تهیه پشتیبان رو بزن و بعد فایل پیشتیبان رو که گرفتی، بفرست رو گوشی و اونجا تو قسمت مدیریت پشتیبان گیری بازیابی پشتیبان رو بزن و اون فایل رو بازیابی کن

4 پسندیده

با چی باید بفرستم روی گوشی؟

2 پسندیده

اپلیکیشن زبانشناس با دیدگاه آفلاین بودن طراحی شده. یعنی اکثر اطلاعات مهم از جمله دیتابیس شما در خود گوشی قرار داره. بنابراین طبیعی هست که اگر در چند دستگاه مختلف استفاده میکنید هیچکدام از اطلاعات گوشی دیگر خبر نداشته باشند. تنها راه حل موجود استفاده از سیستم پشتیبان گیری و بازیابی پشتیبان هست. در هر دستگاهی که کار میکنید بعد از پایان کار بایستی پشتیبان تهیه کنید. و وقتی در دستگاه دیگر شروع به کار کردید بایستی با استفاده از گزینه ی بازیابی پشتیبان، اطلاعات رو منتقل کنید و به همین ترتیب ادامه بدید.

6 پسندیده

سلام وقت بخیر :rose::tulip::rose::tulip:

در دستگاه اول وارد قسمت ۱ می شوید وبعد قسمت ۲ را میزنید بعد وارد دستگاه دوم خود میشود وقسمت ۱را میزنید بعد قسمت ۳ را میزنید
به این ترتیب هربار که در دستگاه اول ذخیره سازی کنید میتوانید در دستگاه دوم بازیابی را بزنید تا اطلاعات دستگاه اول در دستگاه دوم هم منتقل شود هربار باید همین کار را انجام دهید
برعکسش را هم میشود انجام داد بستگی داره که در کدام دستگاه مطالعاتتون بیشتر بوده باشه
موفق و پایدار باشید :rose::tulip::rose::tulip:

4 پسندیده

متوجه شدم.خیلی ممنونم اینقدر کامل و واضح توضیح دادین
@mitra9 @hnaseri

3 پسندیده

با shareit بفرست رو گوشی

3 پسندیده

نسخه iosزبانشناس هم هست؟ من مایلم روی آیپدم داشته باشم زبانشاس رو . ولی خبرندارم برای ایفون هم نسخه زبانشناس رو دارید یانه؟ و برای انتقال از اندروید به ios راهی هست؟

2 پسندیده

نه، هنوز نیومده… ولی ظاهرا در دست ساخته

3 پسندیده