Retelling of the mini story of emotional mastery 1

8 پسندیده

درست شد امیدوارم برای اولین بار خوب باشد

2 پسندیده

Okay i hear your voice i think that was very gr8888
and all thing was good for first time
and send more and more voice
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::wink::wink::wink:

3 پسندیده

Thank you miss fatimah for your encouraging

2 پسندیده

dont mentioned it
mr. shafie please replay :wink:

1 پسندیده

من فقط مکالمه های مینی استوری رو حفظ کردم و چیزی با بسنده به توانایی خودم در صحبت کردن اضافه نکردم تا مکالمه بهتر ، طبیعی تر و پیشرفته تر به نظر برسد.امیدوارم دفعه بعد بهتر بشود

2 پسندیده

نه عالی بود من گفتم شما وقتی میخوایید جواب بدید به پیام یک شخص ریپلای کنید چون پیامتون نمیره

1 پسندیده

آهان فهمیدم باشه چشم .ممنون از کمکتون .:pray::pray::pray::pray::pray::pray:

2 پسندیده

نگاه کنید درجواب یک پیام

1 پسندیده

ممنون که بهم کمک میکنید :pray::pray::pray::pray::pray::pray::blush::wink:
دفعه بعد سعی میکنم طبیعی تر و بهتر مکالمه داشته باشم

2 پسندیده

مکالمتون عالی بود برای اولین بار پرفکت بود ولی به قول پروین خانم آدم همیشه نباید در یک سطح بمونه و تلاش کن هر روز بهتر از دیروز باشه
:hugs:
:clap::clap::clap:

2 پسندیده

میدونستم برای اولین بار اشکالات هم زیاد هست ولی سعی میکنم دفعه بعد بهتر باشه. ممنون از همتون:pray::pray::pray::pray::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed:

2 پسندیده

اشکالی نداشتید گوش دادم به ویستون فقط یکم به قول معروف فراز و فرودش رو رعایت کنید مثلا یجاهایی صداتون رو ببرید بالا مثل ای جی

1 پسندیده

پروین جون اومد @pari :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 پسندیده

من اینو کی گفتم؟ یادم نمیاد :joy:
چه حرفایی میزنم من :crazy_face:

3 پسندیده

یه چیز تو همین مایه ها بود چند روز پیش گفتید من حرفای دوستانو تک ب تک یادمه :see_no_evil::joy::joy: حافظه نیس ک کامپیوتره

3 پسندیده

عالیه عالی. فقط از این حافظه برا زبان نهایت استفاده رو ببر
درساتم خوب بخون چون من میخوام دندونامو مجانی برام سرویس کنی :joy:

3 پسندیده

همه میگن :joy::joy::joy: اینو
دقیقا من دندون پزشک بشم همه بچهای تالارو مجانی سرویس میدم

3 پسندیده

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin: من دندونام افتضاحه برای دندون مصنوعی مزاحم تون میشم

2 پسندیده

آدرسو میذارم هرکسی از تالار بیاد من خودم رایگان هر کاری بگه انجام میدم از الان میگم @pari پروین جون میدونی من بد قول نیستم
هرکسی بیاد من خودم رایگان هر کاری بگن انجام میدم :grinning_face_with_smiling_eyes::wink::wink:

2 پسندیده