عید قربان مبارک 💞

احسنت…
عیدتون مبارک باشه

5 پسندیده

منم پایبند این اعتقادات مذهبی هستم ولی میگم چه بهتر میشد که این گوسفند کشتن رو برداریم

2 پسندیده

یعنی من عاشق این همه آهنگ شاد شمام حنانه خانم
آخه مگه ادمی هست که این همه آهنگ شاد و بدون تکرار داشته باشه
معلومه آدم خیلی شادی هستین
بهتون حسودیم شد :pleading_face:
I’m really jealous of you

2 پسندیده

عید برشماوخانواده ی محترم و نازنییتون مبارک :hibiscus::rose::tulip::bouquet::revolving_hearts::two_hearts::heart_eyes::hibiscus::rose::tulip::bouquet::revolving_hearts::two_hearts::heart_eyes:

1 پسندیده

سلام
خانم کیومرث
عید شما ،ما و همه زبانشناسی های عزیز مبارک

ولی یه سوال این همه گل رو یکی یکی میگذارید یا یه جا کپی کردید و فقط کپی ،پیست میکنید :thinking: :see_no_evil:

1 پسندیده

بله من هستم

2 پسندیده

سلام آقا مهدی عزیز شب عیدانه تون بخیروشادی :hibiscus::rose::tulip::bouquet:
فامیلم کیومرث :wink::wink::wink:
عید برشماو خانواده ی گرامیتون مبارک :hibiscus::rose::tulip::bouquet:
نه تک تک :relaxed::relaxed::relaxed::relaxed::blush::blush::blush:

1 پسندیده

سلام،عید برشما وخانواده محترمتان مبارک باد
شما خدایی چه وقتی میزارید
معلوم میشه شما خیلی خوبید خیلی :ok_hand:

تصحیح شد ببخشید :see_no_evil:

1 پسندیده

بچه برو بخواب تا با چندتاشاخ گل تیغ دار نیومدم سراغت :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::tulip::bouquet::tulip::bouquet::cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::rose:

1 پسندیده

میترا جون امشب دوس دارم تا صبح بیدار بمونم :rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

1 پسندیده

با تیغ اینا منم بکشی محاله چیزی بگم :joy::joy:

1 پسندیده

:hibiscus::rose:ممنون اقا :blossom::sunflower:
شرمنده ام نفرمایند :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:از گل دادن به دیگران لذت میبرم باعث شادی خودم میشه :blossom::sunflower::hibiscus:نیاز به وقت نیست سریع انجام میشه :joy::joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::blossom::sunflower::hibiscus:

1 پسندیده

مگه فردا نزری ندارید؟
نمیخواید برید خونه پدر بزرگ اینا :thinking:

2 پسندیده

منم نگفتم قراره ازت حرف بکشم جوجو :joy::joy::joy::joy:میام باگلها میبافمت که بری لالا کنی خوشمل من :cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip::bouquet:

1 پسندیده

خب بیدار بمون عروسک :cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::rose::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:عزیزدلمی خوشگل من :bouquet::tulip::cherry_blossom::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 پسندیده

این خوبی شما رو میرسونه
کم پیش میاد به کسی بگم خیلی خوبید
مخصوصا دخترا
(یکم مغرورم )
ولی وقتی تو هر پیام شما این همه گل میبینم واقعا ظلمه اعتراف نکنم

1 پسندیده

همه فامیلا از الان جا رزرو کردن الان عروس عمومو شوهرش خونمونن

2 پسندیده

فدات عزیزم شما لطف داری :kissing_heart::kissing_heart:
@maryam

2 پسندیده

پس حسابی شرمنده تون شدم وحسابی خجالتم دادیند :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil: :cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::tulip::bouquet::cherry_blossom::tulip::bouquet::rose:مهر و محبتتون رو میرسونه :cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus:خوبی ازخودتون که بقیه رو هم خوب میببنید شک نداشته باشید :cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus:

1 پسندیده

توروخدا به من بگید خیلی خوبی :joy::expressionless::neutral_face:

5 پسندیده