اعتراض دارم 🌷

:neutral_face::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:

3 پسندیده

Farzad left the forum

4 پسندیده

اینو چن روز پیش یکی از همکلاسیام میگف میگف مهدی گفته دوستم تو سپاهه آدرسه خونتونو بخوام ایکی ثانیه پیدا میکنم :stuck_out_tongue_closed_eyes::joy::joy::joy:

4 پسندیده

وایسا
بعد عید قربان برو

4 پسندیده

دوستم سپاهیه خانمه

2 پسندیده

الهم اشفع کل …
هعی :joy:

4 پسندیده

دیگه بدتر
کماندو هم هست

4 پسندیده

هروز با دوست پسری جدید میاد

2 پسندیده

میگم انگلیسیم هست

2 پسندیده

عمو فرخ شدی :expressionless::expressionless:

4 پسندیده

فرخو گذاشته جیب پشتش زیپشم بسته

2 پسندیده

جیب پشت زیپ نداره

3 پسندیده

اینا به راه راست هدایت نمیشن که
بیخیال :joy::expressionless::expressionless:

4 پسندیده

واسه من داره :grin:

4 پسندیده

نگران هک نباشین. امکان نداره. مگر اینکه رمز خودتون لو رفته باشه به هیچ عنوان کسی به چت های خصوصی دسترسی نداره.

9 پسندیده

:zipper_mouth_face:

5 پسندیده

باریک :blush:

5 پسندیده

زیپ ایت کردی آخی :stuck_out_tongue_closed_eyes::joy:

3 پسندیده

هر دو مشکل هنوز باقی است جناب @hnaseri عزیزو نازنیین :cry::cry::cry::cry::cry::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob:لطفا خواهش میکنم :see_no_evil::see_no_evil::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray:
باتشکرات فراوان. :hibiscus::rose::tulip::bouquet::hibiscus::rose::tulip::bouquet::blossom::sunflower::blossom::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom::sunflower::blossom::sunflower::blossom::sunflower::blossom::hibiscus::rose::hibiscus::rose::hibiscus::rose:جناب @hnaseri عزیز ازمن رو بکنید روزانه ۱۰۰ هزارتا من دیگه مشکلی نخواهم داشت باتشکر :hibiscus::rose::tulip::bouquet::hibiscus::rose::tulip::bouquet:

1 پسندیده

جناب ناصری @hnaseri
وقتی زبان شناس یا زیبوک را باز میکنیم چه حجمی از ram گوشی را استفاده می کنند ؟

2 پسندیده