لایتنر لغات

سلام لایتنر من روی ۴۸۰ بود
وقتی تعدادی لغت باهاش مرور کردم بجای اینکه ازش کم بشه ۲۰ تا بهش اضافه شد و الان نمایشگر ۵۰۰ نشون میده

2 پسندیده

احتمالا قبل ساعت ۱۲ شروع کردید. بعد ساعت ۱۲ یسری جدید بهش اضافه شده.

3 پسندیده

جناب ناصری @hnaseri
امروز برای بررسی دقیق تر پشتیبان تهیه کردم.
آخرین مطالعم ساعت ۱۷ بود تهیه فایل پشتبان قبل خروج زدم بعد ساعت ۴ وارد اپ شدم و دریافت پشتیبان رو زدم
و لاینتر را مرور کردم از نمایشگر تعداد لغات مانده برای رسیدن به سطح بعد(جوجه) ۲۰ عدد کم شده ولی به نمایشگر قرمز رنگ (نوار بالا) ۲۰ عدد اضافه شده

3 پسندیده

کسی پاسخگو نیست …

1 پسندیده

من متوجه سوالتون نشدم. الان مشکل کم شدن و اضافه شدن این اعداد و ارقام چی هست؟ این اعداد و ارقام قطعا درست حاسبه میشن و ربطی به سوال قبلی شما ندارن.

2 پسندیده

تا جایی که اطلاع دارم شما با تبلت و گوشی از برنامه استفاده می کنید شاید به علت پشتیبان خودکار این اتفاق افتاده مثلا به فاصله زمانی که شما وارد دستگاه دوم برای بازیابی اقدام می کنید پشتیبانی خودکار دستگاه دوم تمام شده یعنی اطلاعات ناقص تر پشتیبانی خودکار شده اند
شاید هم این نباشه اما خواستم بگم دو دستگاه میتونه براتون مشکل ساز بشه

3 پسندیده

سلام، شاید هم منظورتون اعداد گوشه‌ی بالا سمت راست صفحه ی اصلیه، که اونا مربوط به شاخص لغت‌اند و هرچی بیشتر لغت یاد بگیرین این عدد هم بیشتر میشه
Screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B8%DB%B1%DB%B7-%DB%B1%DB%B9%DB%B4%DB%B3%DB%B3%DB%B8~2

2 پسندیده

این یعنی اینکه ۲۰ تا لغت از لایتنرتون خارج شده و دیگه توی درسها زرد رنگ نیست و شما اون ۲۰ تا رو یاد گرفتین ‍🙂

2 پسندیده

سلام من امروز لغاتهای زیادی رو بخش لایتنر ذخیره کردم ولی ولی تو لایتنر فقط دوازده تا لغاته

3 پسندیده

سلام . لغاتی که امروز وارد کردید ، فردا براتون نمایش داده میشن تا مرور کنید
مرور بعدی رو نمیدونم چند روز دیگه هست ولی برای مرور ها از یه الگو خاص پیروی میکنه که بهترین راه برای یادگیری و مروره!
اگه هر روز لایتنر رو مطالعه کنید ، خودش کارای لازم رو انجام میده و نیازی نیست نگران چیزی باشین :blush:

5 پسندیده