تالار زبانشناس

لایتنر لغات

لایتنر لغات
0

سلام لایتنر من روی ۴۸۰ بود
وقتی تعدادی لغت باهاش مرور کردم بجای اینکه ازش کم بشه ۲۰ تا بهش اضافه شد و الان نمایشگر ۵۰۰ نشون میده

2 Likes

احتمالا قبل ساعت ۱۲ شروع کردید. بعد ساعت ۱۲ یسری جدید بهش اضافه شده.

2 Likes

جناب ناصری @hnaseri
امروز برای بررسی دقیق تر پشتیبان تهیه کردم.
آخرین مطالعم ساعت ۱۷ بود تهیه فایل پشتبان قبل خروج زدم بعد ساعت ۴ وارد اپ شدم و دریافت پشتیبان رو زدم
و لاینتر را مرور کردم از نمایشگر تعداد لغات مانده برای رسیدن به سطح بعد(جوجه) ۲۰ عدد کم شده ولی به نمایشگر قرمز رنگ (نوار بالا) ۲۰ عدد اضافه شده

2 Likes

کسی پاسخگو نیست …

1 Like

من متوجه سوالتون نشدم. الان مشکل کم شدن و اضافه شدن این اعداد و ارقام چی هست؟ این اعداد و ارقام قطعا درست حاسبه میشن و ربطی به سوال قبلی شما ندارن.

1 Like

تا جایی که اطلاع دارم شما با تبلت و گوشی از برنامه استفاده می کنید شاید به علت پشتیبان خودکار این اتفاق افتاده مثلا به فاصله زمانی که شما وارد دستگاه دوم برای بازیابی اقدام می کنید پشتیبانی خودکار دستگاه دوم تمام شده یعنی اطلاعات ناقص تر پشتیبانی خودکار شده اند
شاید هم این نباشه اما خواستم بگم دو دستگاه میتونه براتون مشکل ساز بشه

2 Likes

سلام، شاید هم منظورتون اعداد گوشه‌ی بالا سمت راست صفحه ی اصلیه، که اونا مربوط به شاخص لغت‌اند و هرچی بیشتر لغت یاد بگیرین این عدد هم بیشتر میشه
Screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B8%DB%B1%DB%B7-%DB%B1%DB%B9%DB%B4%DB%B3%DB%B3%DB%B8~2

1 Like

این یعنی اینکه ۲۰ تا لغت از لایتنرتون خارج شده و دیگه توی درسها زرد رنگ نیست و شما اون ۲۰ تا رو یاد گرفتین ‍🙂

1 Like