Happy Left Handers Day

چشم پری جون ، رعایت میکنم :rose::rose: تاالان من برای دوستام غلط املایی می‌گرفتم اینقد که حساسم روی درست نوشتن فارسی ( حساسیت خواهرم که عاشق ادبیاته به من هم سرایت کرده) سر خودمم اومد :grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:

3 پسندیده

حالا اشتباهه یا اشتباه :stuck_out_tongue_winking_eye::joy::joy:
تا کشفی دیگر بدرود :joy:

3 پسندیده

“اشتباهه” مخفف»» اشتباه است

3 پسندیده

:clap::clap::clap::+1::joy::joy:

من رو با کشفم راحت میزاشتی ۲ دیقه :joy:

3 پسندیده

ما /من/ صرفا می خواستیم یه کم خانم @pari رو بیاریم تو این پست…همین
وگرنه…

3 پسندیده

تک‌خوری می‌کنی؟ نمیذارم از گلوت پایین بره :joy:

3 پسندیده

نه تازه داشتم خوشحالی میکردم :joy::joy:
بیا تقسیمش کردم :heart_eyes::joy:

3 پسندیده

بلههههههههههههه بنده…:sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:

3 پسندیده

شدیدا موافقم باهاتون:sunglasses::sunglasses::sunglasses::face_with_hand_over_mouth::wink::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

پس من از همین تریبون استفاده می کنم و روز مقاومت اسلامی هم تبریک میگم. روز 23 مرداد ( اصلا نمیدونم درباره چی هست…)

الان دیگه همه چیو تبریک میگن :)))))

خداییش دیگه راست دست بودن و چپ دست بودن و دختر پسر بودن مگه دست خودتون بوده که اینقدر مناسبت میزارید واسش :grin:

4 پسندیده

روز23 مرداد ماه سالگرد پیروزی و مقاومت 33 روزه حزب الله لبنان در برابر رژیم صهیونیستی به عنوان روز مقاومت اسلامی نام گذاری شده است.

4 پسندیده

بسیار عالی. ممنون. :+1::+1::+1:

2 پسندیده

نمیدونم چرا همیشه بنظرم کسی که چپ دست بود خیلی با کلاس بود :joy:
خلاصه تبریک ویژه به خودم که راست دستم . مرسی :relieved::relieved:

2 پسندیده

من که دهانم قاصره از این همه مهر :lying_face:
چپ دستای عزیز :smiling_face_with_three_hearts::innocent::blush: به دل نگیرید…راست دستا در اکثریتن و شما در اقلیت :rofl::star_struck:
:no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth:

what if everybody did that

3 پسندیده

:joy: بابا چون میدونم ظرفیت چپ دستا بالاس شوخی نمودیم. وگرن تبریک ویژه خدمتشون خصوصا برادرزاده گلم :smiling_face_with_three_hearts:
ولی گفتی یه خاطره بگم
حقیقت من یبار به دوستم گفتم دست چپ خیلی بهش برخورد :expressionless: بابا مهم نیت بود دیگه :joy: ولی بعدا فهیدم چقدر فرقه بین دست چپ با چپ دست :no_mouth:

4 پسندیده

مبارک باشه :star_struck: قطعا آینده درخشانی در پیش داره (با توجه به چپ دست بودنش :grinning_face_with_smiling_eyes: )

اون فکر کنم چپ دست نبوداااا اشتباه نگرفته بودی؟ :grin:

3 پسندیده

نه چپ دست بود. منتها میگفت دست چپ رو به کسی میگن که کار خلاف میکنه :grimacing:

3 پسندیده

نه والا به دل نگرفتیم ما ، درکتون میکنم که روز راست دست ندارین :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 پسندیده

ما که… :cherry_blossom:
ولی ارادت داریم خدمت همه چپ دستا…کاسه داغ تر از آش :star_struck:

خیلی سخته چپ دست بودن… من قبلا امتحان کردم :innocent:
تو یادگیری…ورزش و هر چیزی که فکرش رو بکنید
اکثریت آدما راست دستند و ابزارها هم همین طور…مناسب راست دستان

شما بهشون فحش دادید مگه که ناراحت شدن :face_with_raised_eyebrow:

بله…ما دست چپ رو به یکی از اعضای بدن می گیم…فکر کنم طحال باشه
و چپ دست…که می دونیم چیه :innocent:

به هر حال، دم و بازدم شما همیشه گرم :blush::cherry_blossom::bouquet:

1 پسندیده

به من میگفتن شیطان پرست :neutral_face: به خاطر چپ دست بودنم کلی حرف بار من هم کردن ، اهمیت نداشت از بچگی بچه ی با جنبه ای بودم من :blush:

3 پسندیده