قابلیت انتخاب عبارت‌ها در متن و مشکل آن!

سلام دست‌اندرکاران دوست‌داشتنی
مدتی از اپ استفاده نمی‌کردم متاسفانه، امروز که یک فصل جدید از کتابی رو دریافت کردم با صحنه‌ی زیر مواجه شدم :}
اولا خیلی از عبارت‌ها عبارت نیستن از نظر فنی، دوما بعضی از کلمات تک حرفی - مثل İ و a - که سفید بودن، آبی شدن. به علاوه کمی زیادی شلوغ میشه متن.

می‌شه غیرفعال کرد این حالت انتخاب عبارت رو؟

3 پسندیده

سلام
از @hnaseri و @golmirzaei کمک بگیرید…

2 پسندیده

فعلا که حالت غیر فعال نداره. ولی فکر نکنم کار سختی باشه و میشه توی تنظیمات گذاشت؟ @golmirzaei

توی تصویری که دادید درسته. درضمن ما در ادامه سیستم فیدبک از کاربران هم به احتمال زیاد میذاریم که عباراتی که اشتباه شناسایی شدن رو حذف کنیم.

6 پسندیده

درود برشما بسیار خوب خواهد شد، افزون بر آن اگر امکان افزودن برخی از عبارت‌ها یا جمله‌هایی خاص را هم به نرم‌افزار بیفزایید گمان می‌کنم دیگر مشکلی در این زمینه نخواهیم داشت.
برخی عبارت‌ها هستند که خودکار شناسایی نمی‌شوند.

4 پسندیده

من متوجه نشدم چیرو باید غیر فعال کرد؟

2 پسندیده

عبارات در متن و احیانا در آمار های مربوطه نشون داده نشه.

2 پسندیده

خوب اینطوری سطوح هم بهم میریزه

2 پسندیده

سلام
در حال حاضر چیزی که من می‌بینم یه تعداد ایراد داره این حالت انتخاب عبارت‌ها، هم اینکه صحیح نیستن بعضی عبارت ها (یعنی اصلا عبارت نیستن) و‌ مهم‌تر اینکه وقتی کلمه‌ای داخل عبارت هست، نمیشه جداگانه اون کلمه رو انتخاب کرد و کل عبارت انتخاب میشه.
شلوغ شدن زیادی متن هم کمی از تجربه‌ی واقعی کتاب خوندن دور می‌کنه
اگر بشه که آپشنال باشه این حالت خیلی خوب میشه.
موفق‌ باشین.

2 پسندیده

سلام . برای انتخاب کردن یک کلمه در عبارت ها ، اون عبارت رو انتخاب کنید ، بعد از بالای دیکشنری موجود سایر قسمت های عبارت رو حذف کنید و کلمه ای که لازم دارید رو نگه دارید
اینطوری هم می تونید کلمه رو هایلایت کنید و هم معنی رو ببینید

3 پسندیده