تالار زبانشناس

درس هفتم انگلیسی قدرت rep‧e‧ti‧tion

مینی استوری درس هفتم انگلیسی قدرت…امیدوارم خوب باشه

17 Likes

عالیه! اگه سریعتر صحبت می‌کردید، نمی‌فهمیدم اهل آمریکا نیستید.
البته him رو هیم تلفظ می‌کنید، که هِم (ی نزدیک به اِ) درستتره.

4 Likes

مرسی شما لطف دارین … حتما به این قضیه توجه میکنم …سپاسگزارم که وقت گذاشتین

3 Likes

Hello dear zahra that was very good i love your voice :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::wink::wink::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

3 Likes

Tnx my dear .kind of u …r u new here???

3 Likes

Yes im new :blush::wink:

3 Likes

سلام عزیزم آدینه ات بخیروشادی :hibiscus::sunflower::rose::cherry_blossom:بسیار عالی لذت بردم آرامشتون در صداتون ستودنی است :hibiscus::sunflower::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::hibiscus::sunflower::rose::cherry_blossom:

2 Likes

Welcome my dear …i hope u enjoy in here

3 Likes

مرسی میتراااا جووون …امیدوارم بتونم بهتر و بهتر شم :kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes:

2 Likes

عزیزم هستی :blossom::hibiscus::sunflower::rose::cherry_blossom::kissing_heart::kissing_heart:شک نکن عزیزدلم پیشرفتت عالیه خانم خانما :hibiscus::sunflower::rose::cherry_blossom:

2 Likes

مرسی فدااایت…

2 Likes

دوست دارم صداتون رو :grin::+1::+1:

3 Likes

خدانکنه عزیزدلم تاج سری :heartpulse::sparkling_heart::kissing_heart::heart_eyes::rose::sunflower::sunflower::hibiscus::sunflower::sunflower::rose::hibiscus::rose::rose::tulip::tulip:

1 Likes

مرسی عزیزم که گوش کردی صدام یکم مردونه ست ظرافت صداهای زیبای شماها رو نداره :sweat_smile:

3 Likes

سلام زهرا جان
منم ویستونو گوش دادم.
لحن بیانتونو واقعا دوست دارم.
خوب اکت میدین به صداتون. تلفظ یسری لغاتتونم واقعا عالیه.
براوو بهتون :clap::clap::clap::clap::hugs:

3 Likes

خب شکسته بند بعدی یافت شد :joy:
صداتون زیبایی خاص خودش رو داره :heart_eyes::+1:

3 Likes

دست هر شکسته بندی بود رو از پشت بستن . صدا به این نازی میگه مردونه :woozy_face::cold_face:

4 Likes

مرسی نسیم جووون … بخاطر یه سری مسائل میخوام بیشتر وقت بزارم که بهتر یاد بگیرم و بهتر تلفظ کنم …کلاس زبانم رو کنسل کردم برای همین استاد و یکی از بچه های کلاس گفت که بدون کلاس رفتن زیاد موفق نمیشی .میخوام ثابت کنم که میشه .امیدوارم بهتر و بهتر شم

4 Likes

مرسی عزیزم … شکسته بندی واقعا نبود چون صدام یکم بم تره… :kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes:

2 Likes

عزیزم اینقدر صداهای شما عااالیه که من کلا نا امیدم از صدای خودم

2 Likes