یادگیری به روش پیمزلر امکان دارد؟

سلام دوستان نظرتون درباره یادگیری زبان به روش پیمزلر چیه؟؟
خیلی ازش تعریف شنیدم گفته میشه شما با این روش به زبان انگلیسی در سه ماه مسلط میشی؟؟
خیلی هم دنبال نسخه رایگانش گشتم ولی پیدا نکردم کسی نسخه اش رو داره؟؟؟

1 پسندیده

روش پیمزلر ایرانیش میشه همون نصرت.
من با نصرت به صورت عمده کار نکردم و در حد اینکه یه فایلشو گوش بدم ببینم چیه.
ببینید نصرت زبانو فارسی یاد میده و اشخاص ایرانی اون رو آموزش میدن واسه همین یه سری مشکلاتی دارند.
تسلط زبان در 90 روز شعار نصرت هستش
ولی واقعا این شدنیه؟ من فکر نمیکنم.
برای رسیدن به هر چیزی نیازه که سخت کار شه و زمان صرف کرد چیزی به اسمه سکوی پرتاب وجود نداره، آره یه سری میانبر هایی وجود داره که مارو سریع تر به مقصد برسونه ولی دیگه نه اینقدر.
اگه قراره سه ماهه یه نفر به تسلط برسه باید چند تا چیزی دربارش در نظر بگیریم:

1. چه زبانی رو میخواد یاد بگیره ( درجه سختی یا آسونی زبان)
  2. آیا زبان مورد نظر با زبان بومی شما در ارتباطه؟ مثلا پرتغالی با اسپانیایی شباهت های زیادی دارند
  3. سطح حال حاضر شما چقدره؟
    اگه اینا در حد مطلوبی بودند بازم سوالاتی پیش میاد
  4. روزی 7 8 ساعت یا بیشتر می تونید زبان گوش بدید و بخونید؟
    2.آیا در کشوری که این زبان صحبت میشه زندگی می کنید؟
  5. آیا با افراد بومی زبان دائماً در ارتباطین؟
    و خیلی سوالای دیگه
    که همشون به یه میزان خاص سرعت پیشرفت شما رو بالا می برند.
    برای سریع زبان یاد گرفتن نیازه یک سری فاکتور ها رو رعایت کرد که مهم ترینشون شدته. شما هر چه با شدت بیشتری زبان بخونید بهتر و سریع تر زبان یاد میگیرید.

برای چند تا راهنمایی میتونید از راهنمایی های استیو کافمن استفاده کنید:

من روز اولی که شروع کردم انگلیسی خوندن زیاد دنبال سریع یاد گرفتن گشتم ولی تهش به نتیجه ای بهتر از روش طبیعی نرسیدم. زیاد درگیر موضوع سریع یادگیری شدن باعث میشه بیخیال اصله مطلب بشید. من خودم چند بار بابت این موضوع بیخیال زبان شدم.
شما با این تبلیغات زبانو شروع می کنی بعد سه ماه که مسلط نشدی میگی پس مشکل از منه و واسه همیشه انگلیسی رو بیخیال میشی.
به شما پیشنهاد می کنم از گفته های اساتید بزرگ دنیا استفاده کنید
استیو کافمن بهترین الگوئه

11 پسندیده

سلام
من CDهای نصرت رو دارم
تازگیا هم شروع کردم گوش دادن
بنظرم خوبه
در حد کار راه انداز و
جملات کاربردی رو بیشتر آموزش میده…
گوش دادنش درکنار تمام کتاب ها و کلاس ها که میریم خالی از سود نیست

2 پسندیده

روی جلد بسته ی نصرت و خیلی از نرم افزارهای مشابه همچین شعارهایی میبینید.
اما وقتی وارد درس و استفاده از اون میشد (برای مثال نصرت)خود تیچر میگه تا درس رو خیلی خوب و روان یاد نگرفتید به درس بعدی نرید.بعد متوجه میشید یادگیری هر درس چند روز زمان میطلبه.
اما نرم افزارها و کتاب هایی که وعده های کلان مثل یادگیری انگلیسی در ۹۰روز میدن منظورشون یادگیری کل زبان نیست.بلکه یادگیری مسایل ساده و ابتدایی مکالمه هست.یعنی شما وقتی تمام اون کتاب با نرم افزار رو خوندید متوجه میشید حتی ۵درصد از یک فیلم آمریکایی رو هم متوحه نمیشید.
اما نصرت برای یادگیری مکالمات روزمره و کمی گرامر در عمل خوبه.منتهی یادگیری نصرت رو در ۹۰روز فراموش کنید😉

3 پسندیده

سلام
AJ تو انگلیسی قدرت یک درسی داره که راجع به الگو (Role Model) صحبت میکنه
خلاصه براتون بگم، تو این درس میگه که اشتباهاتی که دیگران انجام دادن رو دوباره انجام ندید و موفقیت های دیگران رو کپی برداری کنید تا زودتر به موفقیت برسید
این روش ها (نصرت، text book و…) قبلا تست شده و جواب نداده، شما هم می تونید تست کنید و جواب نگیرید
اما به جاش می تونید روش های که افراد موفق به کار گرفتن و موفق شدن رو به کار بگیرید، چون اونا قبلا با آزمون خطا و هزار آزمایش به این نتیجه رسیدن، کلی سال از عمرشون رو وقف این کردند که روش درست رو پیدا کنن، پس بهتره ما هم مسیر درست رو پیش بگیریم و عمر گرانبهامون رو هدر ندیم

12 پسندیده