Voice Coraline

اللهم صلی علی محمد و آله محمد
خدایا به امید تو
این اولین ویس من مبتدی
یه قسمت از انیمیشن کورالاین به سختی تمرین کردم که سریع بگم حتی با کلی تلفظ غلط :grin:
این قسمت آقا مصطفی گذاشته بودند برای تقلید.
@pari
@R.min
@zahra
@mitra9
@zaara1
@afarkhani
من فعلا برم خجالت همون نقاشیمو بکشم و بیام

17 پسندیده

سلام خانم خانمااااا ظهرت بخیروشادی نازنیینم :kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::tulip::blossom::hibiscus::sunflower::sunflower::rose:
بسیار عالی و محشر بود خانم گل کلی لذت بردم :tulip::blossom::hibiscus::sunflower::rose::cherry_blossom::sparkling_heart::blossom::tulip::tulip::heart::heartpulse::heartpulse::sparkling_heart:مبتدی کجا بود عشقم شکست نفسی نفرمایند جان دلم :tulip::hibiscus::sunflower::rose::rose::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::tulip::blossom::blossom::hibiscus::hibiscus:حیف نبود تاالان مخفیش کرده بودیند بیشتر ازتون بشنوم عزیزدلم :tulip::blossom::hibiscus::sunflower::rose::cherry_blossom::rose::sunflower::hibiscus::blossom::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart::heartpulse::heartpulse:

2 پسندیده

للَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
یه دهه هشتادی خوش صدا دیگه هم رونمایی شد.

مبارک باشه خانم.من نظر نمیدم چون اولین ویستون هست و خیلی هم عالیه.استرس دارید میدونم.ایشالا دومین ویستون رو سریعتر بشنویم.
فکر کنم مینی استوری ها رو مثل goodi 1 باز گو کنید عالی میشه.
بسیار خرسند گشتیم.منتظر بعدیشم هستیم

6 پسندیده

دهه هفتادی ، کنار اسم پروفایل 72 :upside_down_face:
ممنونم آقا آرمین ، والا تا دیروز انگلیسی صحبت نکرده بود حتی در دانشگاه و مدرسه هم فراری بودم از خواندن
:grin: این رو دوروزه تمرین کردم ، بخدا که تلفظ سخته زبونم نمیچرخه درست بگم

5 پسندیده

قربونت برم میترا جان شکسته نفسی کجا بودد ، ببین چقدر غلط و غلوط دارم من :upside_down_face:

2 پسندیده

از این حرفا نزن دیگه الان خانم ناظم میاد ادبت میکنه.
برای همه همین مراحل هست ولی باید ازش عبور کنیم.
خب دیگه بریم برای ویس بعد.
چی اماده کردید ایشالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4 پسندیده

خدانکنه عزیزدلم تاج سری فداتبشم :heartpulse::sparkling_heart::hibiscus::sunflower::rose::cherry_blossom::tulip::blossom::blossom::hibiscus:عشقی عزیزم نازنیینم :blossom::hibiscus::sunflower::rose::rose::sunflower::hibiscus::hibiscus:مطمین باش خیلی خیلی بهترازمن بودی گلم :hibiscus::sunflower::rose::rose::sunflower::sunflower::hibiscus:

2 پسندیده

من تازه دوماهه که با زبانشناس کار میکنم فکر نمی‌کردم ویس بدم اونم کی؟ من؟!!!
الفرار آماده میشه به امید خدا :sweat_smile:

4 پسندیده

سلام سپیده جان
جه عجب ما صدای زیبای شمارو شنیدیم:grinning::grinning::grinning::grinning:
خیلی کار خوبی کردی که ویس فرستادی،استارت کارو زدی ایشالا روز به روز بهتر بشی و یه روزی یه ویس بفرستی که بدون متن در مورد یه موضوع برامون حرف بزنی:rose::rose::rose::rose::rose::rose:

4 پسندیده

سلام عزیزم
ممنونم که گوش کردی ، منکه والا ویس خودمم رو گوش نکردم :upside_down_face:

انشالله عزیزم، باهم در کنار هم پیشرفت کنیم :pray::pray:

4 پسندیده

سلام عزیزم ووااااااای چه صدای خوشملی …والا صداها اینجا همه خوبن و تو هم یکی از اون صداهای خوب
دیدی اصلا ترس نداره …چرا اینقدر این قضیه برو بزرگ میکنی بگو شد شد نشد یه بار دیگه انجامش میدی …برای خودت هیچی رو سخت نگیر …باور کن عاالی بودی و بخصوص سرعتت خوب بود دیگه
@pari جان و بقیه دوستان مجرب بیان و راهنماییت کنن

3 پسندیده

تبریک میگم افرین. منم جسارتشو نداشتم که ویس بدم اما تاحالا موفق شدم دوبار اینکارو انجام بدم. میتونم درکتون کنم😀

3 پسندیده

چرا عزیزم؟!!!
ادم باید صدای خودشو دوست داشته باشه،حتما گوش بده،تا متوجه شی چه جایی ایراد داشته
من خودم ویس که میگیرم بعد با صدای اصلی همزمان پخش میکنم،اشکالاتم مشخص میشه،خیلی این کار کمک میکنه

3 پسندیده

سلام عزیزم
ممنونم از انرژی دادنت
اگه بدونی چقدره استرس گرفتم :sweat_smile: حالم داره بد میشه اصلا :joy: کلی تپش قلب ‌‌‌‌‌‌و خیس عرق شدم بخدا

4 پسندیده

اره منم اولین بار اینجوری شدم استرس گرفتم
گفتم الان ویس میزارم ابروم میره
ولی وقتی دوستان گفتن خوبه اعتماد بنفسم بیشتر شده:sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:

3 پسندیده

ممنونم ، آره واقعا چقدر سخت بود فرستادن ویس ؟ :grinning_face_with_smiling_eyes:
گفتم الان سِرُم لازممه :sweat_smile:

2 پسندیده

شخصا ده بار ضبط کردم و یازدهمین بار بود که از ویس خوشم اومد و فرستادم😀

3 پسندیده

قبلیارو مقایسه میکردم و این یکی همینجوری فرستادم با کلی استخاره کردن

2 پسندیده

آفرین همین خوبه ، من چشم بسته همینجوری فقط گفتم و ضبط بشه بره اصلا گوش نکردم چی گفتم :grin:

2 پسندیده

من یه قضیه رو بگم نه ما تو رو میبینیم نه تو ما رو …یعنی هیچ موقع همو نمیبنیم نه خجالت داره نه چیزی …پس ریلکس باش مطمئن باش هیشکی بد نیست تو چندماه دیگه ببین چقدر پیشرفت کردی
من یه هفته پیش تصمیم گرفتم کلاس زبان نرم و وقتی خداحافظی کردم همه گفتن تو خوب کلاس بودی بخصوص از وقتی زبانشناس رو نصب کردی گفتم واقعا گفتن اره .هم تلفظت بهتر شده و هم اینکه بهتر حرف میزدی در حالی که اصلا خودم متوجه این قضیه نشده بودم و بنظرم میومد که اصلا پیشرفت نکردم
برای همین تو هم وویس بفرست که بعدا بچه های تالار قشنگ میدونن تو پیشرفت کردی یا نه و بهت همه نکات رو میگن

4 پسندیده