Little red riding hood

سلام دوستان امیدواردم حالتون خوب باشه وقت بخیر
این ویسه من لطف میکنید به ویسم‌ گوش بدید و نظرتون رو به من بگید ممنونم
دوستان عزیز این آخرش زنگمون رو زدن نمیدونستم کی بود در رو باز کردم و تنها بودم تو خونه ترسیدم آخرش خراب شد :joy::joy: ببخشید ویسم واقعا بد شده
@Shovelly_Joe

10 پسندیده

سلام خانم ظهرعیدانه ات بخیروشادی :kissing_heart::kissing_heart::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::rose::hibiscus::hibiscus::rose::rose:بسیار عالی بود :cherry_blossom::bouquet::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose:لذت بردم :hibiscus::rose::hibiscus::sunflower::blossom:آخرش هم مشخص اصلا حواست نیست والا در مسلط بودنت نسبت به متن هیچ شکی نیست :joy::joy::joy::revolving_hearts::revolving_hearts::ok_hand::ok_hand::ok_hand::bouquet::sunflower::hibiscus::rose:عالی
امادختر خوب نگفتی ندیده در باز کردن خطرناک نازنیین بانو؟؟؟:wink::wink::wink:

2 پسندیده

سلام میترا جون عیدتون مبارک مرررسیی :kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing::kissing::kissing::kissing::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
والا یکی درو زد منم ندیده در رو باز کردم یهو ترسیدم :joy::joy:

1 پسندیده

مرسی نازنیینم :bouquet::sunflower::hibiscus::rose::revolving_hearts::revolving_hearts::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart:مشخص حقت هم هست ۱فصل باهات دعوا کنم که اینطوری در و باز نکنی ندیده و نشناخته :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

3 پسندیده

دقیقا :joy::joy::joy::joy::joy:
یک فصل هم بزنید :joy::joy:

3 پسندیده

خیلی هم‌عالی بود. گمونم گرگ اومد تورو بخوره که فهمید تو چه گودزیلایی هستی فرار کرد

2 پسندیده

مرسیی خاله آرمینا :wink:

تو تعریف میکنی بعد یچیزیم پسوند بنویس :joy::joy:
من تنها بودم ندیدم در رو باز کردم :joy::joy: یهو گرخیدم قاطی کردم

2 پسندیده

عشقی تو عشق … عزیز منی …چه خوشمل اداشون رو در میاری … خیلی خیلی دوسش داشتم:kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes:

2 پسندیده

واااااییی فدات عمه جونه مهربونو عزیزم قربونتتت :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::ok_woman::grinning::grinning::kiss::kiss::kiss::heart::heart::heart::heart::heart:

2 پسندیده

بخدا خیلی عالی بوداااا حیف که زنگ به صدا در اومد:kissing::kissing::kissing:

2 پسندیده

سلام عسل جون مرسیی گلم :kissing::kissing::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 پسندیده

خواهش عزیزم:kissing::kissing::kissing: واقعیت رو گفتم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

2 پسندیده

راستی به تالار زبانشناس خوش اومدی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart:

1 پسندیده

خیلی ممنوون عجقم:kissing::kissing::kissing:تشکر:kissing::kissing::kissing::kissing:

2 پسندیده

خودتونو معرفی کنید باهاتون آشنا بشیم :grin::heart_eyes:

1 پسندیده

چشم من عسل محمدی هستم بیشتر دوره های زبان رو رفتم و هر کاری از دستم بر بیاد براتون انجام میدم:kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes:

2 پسندیده

به به چه عالی
فقط یسوال چند سالتونه عسل جون

1 پسندیده

محبت داری عزیزم :heart::rosette::heart::rosette::heart:

1 پسندیده

۱۹ سالم هست فاطمه :kissing::kissing::kissing:

2 پسندیده

عه چه عالی دهه هشتادی هستید دیگه؟
@R.min بیا ببین ی دهه هشتادی پیدا کردم :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 پسندیده