ارزیابی پکیج آموزشی GRE مگوش

ارزیابی پکیج آموزشی GRE مگوش
none 5.0 6

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از « پکیج آموزشی GRE مگوش » نرم افزار «زوم» است.
توضیح مختصری از این دوره:
مگوش یکی از بزرگترین سایت ها برای آمادگی آزمون های معتبر محسوب می شود. این سایت با استفاده از ویدئو های آموزشی، آزمون های شبیه سازی شده و پشتیبانی آنلاین به میلیون ها دانشجوی متقاضی در دنیا کمک می کند.
سطح: 6

3 پسندیده

با سلام @hnaseri

خوب بود به جای فارسی نوشتن بخش ها و زیربخش ها، به همون صورت انگلیسی عناوین وارد میشد. من بخش کوانتش رو خوندم و در برخی موارد عنوان انتخاب شده به درستی محتوای بخش رو نشون نمی ده.

به عنوان نمونه، rationalize رو"توجیه کردن "معنا کردن در حالی که در ریاضی به عنوان “گویا” کردن (گویا کردن مخرج رادیکالی) می بایست ترجمه می شد.
یا “انتگرال جزبه جزء” که محتوای درس و عنوان انگلیسی کاملا متفاوته…اعداد توان دار با توان کسری

در مورد ارزیابی دوره، حداقل در بخش کوانت، برا کسی که ریاضی دبیرستان رو می دونه، شاید نیاز نباشه این بخش رو بخونه ولی در هر حال؛ اگه مثل من بنابه هر دلیلی خواستید بخونید تجربه خوبی بود…توضیح موارد همراه باآووردن چندین مثال بعد از اون می تونه بهتون کمک کنه که متوجه شید و امیدوار باشید که می تونید مثل همه از این بخش سربلند بیرون بیاید :star_struck:
ارزیابی سایر بخش ها و ارزیابی کلی رو می ذارم برا بعد از مواجه شدن با تستای آزمون GRE

امیدوارم آووردن چنین دوره هایی به اپلیکیشن ادامه داشته باشه.
دست مریزاد و خداقوت

پ.ن
عنوان زیربخش های اصلی رو چطور میشه تغییر داد؟
به عنوان نمونه،

سرفصل بخش ریاضی ، سرفصل 7 : ریشه ها و قدرت ها

درباره‌ی این سرفصل:

این شامل 16 زیر است:

“قدرت” ها تبدیل به “توان” بشه

3 پسندیده

عااالی…حتما ببینید

3 پسندیده

خیلیییی فوق العادس, خیلی

2 پسندیده

عالی ای کاش مگوش MCATهم بود

1 پسندیده

به نطرتون با خوندن بهش ریاضی میشه به سوالای ریاضی جواب داد؟
من الان با درساش کاملا راحتم و خیلی خوب یاد میگیرم اما نمیدونم قراره همینجور هم به سوالات جواب بدم یا نه.

1 پسندیده

برای یادگیری ریاضی و تست و… برید سایت khan academy

2 پسندیده

یعنی اینو نخونم؟
ببینین دنبال سایر منابع هم هستم و حتما به این سایت هم سر میزنم
ولی سوالم اینه که آیا مگوش چقدر کمک میکنه به صورت کاربردی بتونم تست بزنم.
چون من انسانی بودم, اول باید قبل تستها یه اطلاعاتی داشته باشم, دارم آروم آروم مگوش رو از اینجا میخونم و جزوه مینویسم, چون هنوز وقت دارم
فقط میترسم وقتی که وقتم تنگ شد بفهمم باید کار دیگه ای میکردم

1 پسندیده

سلام

1 پسندیده

سلام دوست خوبم سوالی دارید در خدمتیم :rose:

سلام من اشتراک گرفتم ولی دوره مگوش واسم باز نمیکنه و میگه باید اشتراک بگیری در صورتیکه اشتراک گرفتم. کسی میتونه راهنمایی کنه؟

اشتراک طلایی تهیه کردین؟

سلام. آزمون های دیگه مثل MCAT, SAT, ACT, GMAT,… رو اضاف نمیکنید؟

1 پسندیده

در لیست درخواست قرار دارن ولی در اینده نزدیک خبر متاسفانه

سلام چرا برای من دانلود نمیشن و کلیپ ها هم لود نمیشن

سلام دوست خوبم
درس ها دانلود میشن و متاسفانه این چندروز سرعت نت بشدت افت کرده
ببینید در چه تایمی سرعت نت اوکی میشه و درس ها رو دانلود کنید

این دوره واقعا فوق العاده است. تکنیک های خوبی آموزش می‌دهد که تقریبا برای هر آزمونی کارآمد است.

1 پسندیده

سلام چجوری میشه فلش کارت GRE مگوش رو پیدا کرد؟

سلام ببخشید این دوره ها چه زمانی از سات مگوش انتشار پیدا کردن