بازگویی داستانهای بچگانه

بله حتما
ان شاء الله

8 پسندیده

سلام
خیلی عالی بازگویی کردید، می خواستم منو راهنمایی کنید شما چند بار داستان هارو گوش می دید تا می تونستید تا به این مرحله برسید ؟حفظ کردید ؟ من باید او متن فارسی رو تو ذهنم بیارم تابتونم او رو ترجمه کنم ؟
هرداستان رو بازگویی میکنید و بعد داستان بعدیرو شروع می کنید؟

7 پسندیده

چرا ترجمه های داستانهااز بین میره؟؟

6 پسندیده

به دلیل اینکه شما خودتون اونهارو مخفی میکنید

4 پسندیده

I’m a new user and don’t know the rules of the topic.was your story spontaneous or you were reading on a text?

5 پسندیده

خیلی خوب بود چقدر قشنگ توضیح دادید:clap::clap::clap:

4 پسندیده

چجوری میتونیم‌صدا رو ضبط کنیم و ارسال کنیم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

4 پسندیده

سلام ابتدا صدای خود را ضبط میکنید سپس convert میکنید با استفاده از برنامه audio converter
بعد ویس خود را آپلود میکنید

5 پسندیده

هنوز بعضی جمله هارو اینقد سریع میخونن که من نمیتونم مثل اونا به اون سرعت و بدون اشتباه تکرار کنم شما راه حلب ندارین؟:hushed:

6 پسندیده

سلام نیلو جان، خوبین :slightly_smiling_face::rose:
خیلی عالی بود با اینکه 4 روزه برنامه را دارین خیلی عالی خوندین :clap::ok_hand:

حفظ کردن لازم نیس، شما با تمرین و تکرار دروس بطور ناخداگاه جمله ها تو ذهنتون هک میشه، همخوانی با راوی یا باصطلاح سایه زدن ب این امر کمک میکنه، و حتی باعث میشه ک کم کم بتونین چن تا جمله را بازگویی کنین بدون اینکه متن را نگاه کنین یا درس را بشنوین :tulip:

طبیعیه، کم کم رفع میشه :cherry_blossom:

خیلی کار خوبی کردین ک وویستونو اینجا با ما ب اشتراک گذاشتین و ما هم صدای شما را شنیدیم، با تمرین همه چی درست میشه :blossom:

عالی بود، برا دفعه اول بیست بود :smiling_face_with_three_hearts:

عزیزم از تنظیمات میتونین سرعت راوی را کم کنید
تنظیمات/ پخش کننده درس / سرعت پخش

7 پسندیده

Azam جان ممنونم ازت واسه روحیه دادنت عزیزم مرسی کلی از خوندن پیامات انرژی گرفتم😙انشالا شماهم موفق باشی💖

5 پسندیده

خیلی عالی… ایده خیلی خوبی است… :hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

3 پسندیده

سرعت ویس رو پایین بیار که راحتر متوجه بشی

1 پسندیده

سلام من تازه عضو شدم از این تالار نمیدونم چجوری استفاده کنم😑

2 پسندیده