ارزیابی کتاب باغ مخفی

ارزیابی کتاب باغ مخفی
none 5.0 2

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از کتاب « باغ مخفی » نرم افزار «زیبوک» است.
توضیح مختصری از این دوره:
The Secret Garden is a novel by Frances Hodgson Burnett first published in book form in 1911 following the publication in 1910 of a serial version in a US magazine. Set in England, it is one of Burnett’s most popular novels and is considered a classic of English children’s literature.
سطح: 4

4 پسندیده

عالی بود
من چند وقت پیش خوندمش

4 پسندیده

منم تازه تمومش کردم با اینکه اورج ۹۰ درصد لغات رو میدونستم ولی لهجه یورکشر خیلی خاص بود و پر از لغت در کل تجربه خوبی بود.

1 پسندیده

داستانی بسیار دوست داشتنی و جذاب
خدا قوت تیم خوب زبانشناس

سلام دوستان داستان جالبی بود اون جاذبه ی لازم را برای خواندن وتمام کردن ان دارا بوددر صمن لهجه ی با حالی داشت

A post was merged into an existing topic: تعمیرگاه زبانشناس :pushpin:

بخوام بطور خلاصه بگم، این قصه ی دختریه (مری) که برای اولین بار یاد میگیره که عشق ببینه و عشق بورزه، قصه ی پسر بچه ایه ( کالین) که میفهمه ترس ها و غصه هاش چیزی جز زاده ذهنش نیست و قصه ی دیکنز مو قرمز و حیووناش و ی باغ مخفیه که کسی ۱۰ ساله که توش پا نزاشته…

من این کتاب رو خیلی خیلی خیلیییی زیاد دوست داشتم، انقد که هر روز ازش فقط یک یا دو فصل بیشتر نمیخوندم که تموم نشه. قلم نویسنده انقدر قویه که من احساس میکردم واقعا تو صفحه های کتابام و با این ۳ تا شخصیت دوست داشتنی دارم اومدن بهار رو وسط پاییز تجربه میکنم! آدیو بوکش خیلی دلنشین بود، مخصوصا اون قسمتایی که شخصیتا با لهجه یوکشیر حرف میزدن.