عدم دانلود زیبوک

با سلام و خسته نباشید.
در این لینک وقتی میخام زیبوک رو دانلود کنم زبانشناسو به جاش دانلود میکنه.

https://zbook.ir/install/

خواستم بپرسم آیا دلیل خاصی مثل ادغام کردن اپ ها هست؟ چون بنده اپ مجزا را بیشتر میپسندم. ممنون میشوم پیگیری بفرمایید.
با تشکر

@hnaseri

4 پسندیده

سلام. منم دانلود فایل‌های زیبوکم مشکل داره

خواستم کتاب “پیتر و ستاره‌دارها” رو دانلود کنم، تا آخرش میرفت اما دانلود نمیشد. این کتاب‌ها تازه اضافه شدن. آیا دلیلش می‌تونه این باشه؟
@hnaseri

3 پسندیده

کتاب پیتر ربیت دقیقا همین مشکل رو داره، چند ساعت پیش از طریق آپ پیام فرستادم فعلا جوابی نیومد

3 پسندیده

فکر کنم چون تازه گذاشتن هنوز کامل آپلود نشده یا …

3 پسندیده

آره دقیقا، دیروز گذاشتن

2 پسندیده

چون ادغام شدن دیگه نرم افزار اصلی فقط آپدیت میشه.

دو ساعت دیگه امتحان کنین

6 پسندیده

ممنون
فقط از زبانشناس چطور به اپهای دیگه دسترسی داشته باشیم؟ بره من بعضی اوقات پایین میان بعضی اوقات نمیان

2 پسندیده

یعنی چی؟‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

2 پسندیده

منظورم اینه که نمیدونم از طریق زبانشناس چطوری باید به زیبوک منتقل بشم. قبلا پایین اپ اون قسمت که ایمیل و لاینتر و آمارها هست لوگوشون میومد میزدم میرفتم زیبوک مثلا. ولی الآن نیستن و راه دیگه ای سراغ ندارم که به زیبوک یا زوم منتقل بشم.

2 پسندیده

خود دوره های زیبوک و زوم داخل زبانشناس هست. صفحه ی دوره ها، پایین صفحه آیکون زیبوک و زوم هست.

4 پسندیده

اگه یه اطلاعیه روی صفحه ی اصلی یا یه نوتیفیکیشن میومد و تغییرات رو توضیح میداد خیلی بهتر میشد

و اینکه اگه از این دسته نوتیفیکیشن ها مثل یادآور روزانه و یا اطلاعات جدید مثل دوره ها و یا درس های جدید برای کاربر نمایش داده میشد میتونست جذاب باشه

الان دیگه ملت اپ های پر سر و صدا و شلوغ از نظر ویجت و نوتیفیکشن رو میپسندن

10 پسندیده

خیلی ممنونم.
متوجه شدم الآن :pray:

2 پسندیده

ببخشید یه سوال
@YoKambiz
@hnaseri
الان یعنی دیگه نیازی به اپ‌های زیبوک و زوم به صورت جداگونه نیست؟!
چون دیدم توی مارکت‌ها هم نیستن.
بنده قبلا زبانشناس و زیبوک رو داشتم و الان ک بعد از حدود 10 ماه برگشتم :expressionless: زیبوک رو clear data کردم و الان دیگه بالا نمیاد اصلا
ممنون میشم از دوستان اگه پاسخ بدن :herb:

4 پسندیده

ببینید از همین زبانشناس تو قسمت دوره ها پایین ، زیبوک و زوم هست که میتونید ازش استفاده کنید، و طبق گفته آقای ناصری، نه نیازی نیستو پاکش کنید

4 پسندیده

سلام @mehdi-yazd

4 پسندیده

خیلی ممنون :bouquet:
@anahitassff

3 پسندیده