جلوگیری از شکسته شدن زنجیره‌ی دروس

سلام بنده 170روز زنجیره دروس رو نگه داشته بودم یک روز در شرایطی قرار گرفته بودم که نتونستم زبان گوش بدم و کل زنجیره صفر شد میخاستم از آقای ناصری بپرسم که یه فکری نمیشه برایه این موضوع کرد برایه کسایی که زنجیره دروسشون بالاست که یهو صفر نشه چون این تو روحیه آدم تاثیر میزاره

3 پسندیده

جناب آقای فرزاد @Farzad_Poodineh در این زمینه تبحر خاصی پیدا کردن. از ایشون بپرسین :sweat_smile:

علی @golmirzaei پیشنهاد تو چیه؟

2 پسندیده

قابلیت chain freeze!
به صورت محدود و/یا پولی
البته روش آقای فرزاد هم هست (کشیدن زمان گوشی به عقب) ولی من توصیه نمیکنم چون تو حالت‌های خاصی ممکنه مشکل پیش بیاد و من به شخصه مسئولیت قبول نمیکنم :sweat_smile:

3 پسندیده

ببخشید قابلیت chain freeze چطوریه

1 پسندیده

الان نیست ولی یه چیزی تو مایه‌های سپر clash of clans
یه امکانی برای اینکه یه مدت نذاره زنجیره صفر بشه حتی اگه مطالعه نکرده باشید. و یا اینکه سوراخ‌های زنجیره را پر کنه

4 پسندیده

من زنجیرم ۶:joy::joy::joy:
آقایون چقدر تموم میشه اینو بکنید ۶۰۰؟ بگید کارت به کارت کنم :joy::joy: آبرو واسه ما نمونده
حالا دور از شوخی این زنجیره خیلی نکته مثبت داره همین که همش میخواید بخونید و نزارید صفر بشه عالیه (خوندن مستمر انگلیسی نه الکی پلی کردن زبانشناس واسه بالا بردن زنجیره)ولی این قضیه زیاد درگیرش شدنم یکم اشتباست
زیاد درگیر صفر شدن یا نشدنش نشید به اصله مطلب که انگلیسیه فکر کنید :grinning: صفر بشه هیچ اتفاق وحشتناکی رخ نمیده که :wink: فدا سرتون

8 پسندیده

یعنی میگی کافیه زمان رو ببره مثلا دو روز پیش که زنجیره قطع شده، به اندازه زنجیره بخونه، و بعد دوباره زمان رو برگردونه روز فعلی؟

1 پسندیده

اینو من نمیگم آقا فرزاد @Farzad_Poodineh میگه

1 پسندیده