تالار زبانشناس

The ugly duckling ..جوجه اردک زشت

مرسی از کاربرای خوب اینجا که انگیزه بهم دادن برای یادگیری زبان.اشتباه و نادرستی های گفتاری رو به عزیز بودن و استادی خودتون ببخشید.:heart:

==================
این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی جوجه اردک زشت » در نرم‌افزار «زبانشناس» است.
دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی اول »

18 Likes

و شهرزاد جان ببخشید رو نگو :expressionless::expressionless: ساطورمو درمیارماا :joy:

7 Likes

چشم حتما دیگه نمیگم ببخشید:grin::grin::grin::grin::blush::blush::blush::blush::blush:

3 Likes

:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:عزیز دلیییییی اخه مرسی

2 Likes

سلام خانم وقتت بخیروشادی :cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::tulip:بسیار عالی بود خانم لذت بردم تبریک میگم بهت برات بهترینهارو آرزو دارم :sunflower::hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::blossom:

2 Likes

وای مرسی انرژی مثبت و دوست داشتنی.:blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::heart::heart::heart::heart:

2 Likes

آفرین :clap::clap::clap:
همینجور ادامه بدید قطعا به اوج موفقیت می‌رسید :rose::rose:
فقط یه سوال دارم : قبلاً تجربه کلاس زبان داشتید ؟

3 Likes

خدایی خوب بود؟وای عشقین.من راستش هر چی که یاد گرفته بودم برمیگردم به دوران دبیرستانم.که الان نزدیک به 14 ساله میگذره ازش.شرایط اینکه کلاسهای بیرون رو برم نداشتم .تو خونه شروع کردم با زبان شناس .با انگیزه زیاد که وقتی پسرم 6 سالش شد بتونم معلم زبان خوبی براش باشم.و گرامر رو هم از داخل گوگل سرچ کردم که کم کم با زبان شناس میرم جلو.و هنوز راه زیادی هست

5 Likes

وای شهرزاد جون شما پسرم دارید :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: چه مامان خوبی :blush::blush: باعث افتخاره به صداتون میخورد ۱۸ سالتون باشه :smile::grin::grin:

3 Likes

عزیزززززززززم بله من یه پسر کوچولو دارم که تو 4 سال رفته.مرسی قربونت برم لطف داری:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

3 Likes

خدانگهش داره حفظش کنه به تمام آرزوهاش برسه

خدانکنه :heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing::kissing::kissing_smiling_eyes::smile:

3 Likes

چه مامان باانگیزه ای :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
عزیزم پسر ناز و خوشگلت رو خدا حفظش کنه :rose::rose:
امیدوارم که با همت و اراده ی خودتون به موفقیت های قشنگ برسین :pray:

2 Likes

مرسی عزیز دلم از ارزوی قشنگت.به امید روزای قشنگ:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 Likes