تالار زبانشناس

میزان پیشرفت

سلام.با وجود تكرار زیاد این درس هنوز نمودار شنیدم برای این درس میزان كمی رو نشون میده.حد انتظار نرم افزار مگه چقدر هست؟

======================
این تاپیک مربوط به درس «جوجه اردک زشت» در اپلیکیشن زبانشناس است (دوره «داستان های بچه گانه»، فصل «بسته ی اول»)

1 Likes

لطفا یه عکس بگیرین و همینجا بذارین تا ببینیم مشکل چی هست؟

1 Likes

سلام.عكس رو چطوری از روی گوشی بزارم.درگ اند دراپ كه فقط با كامپیوتر میشه

1 Likes
2 Likes

اخه دكمه بارگذاری رو كه میزنم هیچی نمیشه.یه مشكل دیگه هم دارم الان كه در حال تایپ عستم صفحه كلید گوشی دقیقا روی كادر متن نرم افزار افتاده و من نمیتونم نوشته های تایپیم رو ببینم و حدسی دارم تایپ میكنم:laughing::laughing:كممممممك

1 Likes

گوشه پایین سمت چپ بار گذاری رو بزن بعد عکس رو از گالری گوشیت‌ انتخاب کن

1 Likes

اره دقیقا این مشکل منم هست
وقتی میخوام تایپ کنم اصلا نمیبینم چی دارم مینویسم
لطفا اگه میشه این مشکلو برطرف کنید

1 Likes

میشه با یه چیز دیگه عکس بگیرین بفرستین تا ببینیم چی مشاهده میشه؟ یعنی اسکرین شات بگیرین بعد با کامپیوتر بفرستین

1 Likes

سلام
مثل این که با گوشی قابلیت ارسال عکس نداره اینجا
بعدا با لپ تاپ عکسشو براتون ارسال میکنم
مشکل اینجوریه که الان که دارم تایپ میکنم صفحه تایپ دقیقا میفته روی چیزی که دارم مینویسم و اگه بخوام ببینم چی نوشتم باید صفحه تایپو وردارم و چک کنم ببینم غلط املایی اگه دارم اول اصلاحش کنم بعد ارسال کنم
که البته اصلاحشم به سختی میشه انجام داد😐
امیدوارم درست بشه بزودی

1 Likes

1 Likes

دقیقا صحنه ی بالا رخ میده آقای ناصری
کیبورد کاملا میاد روی فیلد نوشتاری

2 Likes

ممنون از لطف شما
مثل این که این مشکل برای همه کاربراست
مطمئنم بزودی درست میشه

2 Likes

خواهش میکنم،…

1 Likes

اين چه دستگاهيه؟ خوب فكر كنم در اين حالت چاره اي نيست پهناي گوشي كمه. چرا حالت طولي استفاده نميكنين؟

1 Likes

تبلات در حالت wide
در حالت عمودی مشکلی ندارم
میخواستم منظور دوستمونو رسونده باشم :slightly_smiling_face:

1 Likes

خوب در حالت واید با این عرض ارتفاع کم فکر نکنم جور دیگه ای بشه تصور کرد. بایستی همون حالت عمودی استفاده بشه.

3 Likes

با گوشی هم وقتی صفحه کیبورد بالا میاد دقیقا روی جایی قرار میگیره ک متنو داریم مینویسیم
در حاللت استاندارد باید وقتی کیبوردو میزنیم که تایپ کنیم صفحه زیری خود ب خود بالا بره ک بتونیم ببینیم چی داریم مینویسیم ولی اون جای خودش میمونه
نمیدونم توضیحم خوب بود یا نه

1 Likes

منظورتون در حالت عمودیه؟ پس لطفا شما هم عکس بگیرین و با کامپیوتر بفرستین.

1 Likes

2 Likes