میزان پیشرفت

سلام.با وجود تكرار زیاد این درس هنوز نمودار شنیدم برای این درس میزان كمی رو نشون میده.حد انتظار نرم افزار مگه چقدر هست؟

======================
این تاپیک مربوط به درس «جوجه اردک زشت» در اپلیکیشن زبانشناس است (دوره «داستان های بچه گانه»، فصل «بسته ی اول»)

1 پسندیده

لطفا یه عکس بگیرین و همینجا بذارین تا ببینیم مشکل چی هست؟

1 پسندیده

سلام.عكس رو چطوری از روی گوشی بزارم.درگ اند دراپ كه فقط با كامپیوتر میشه

1 پسندیده
2 پسندیده

اخه دكمه بارگذاری رو كه میزنم هیچی نمیشه.یه مشكل دیگه هم دارم الان كه در حال تایپ عستم صفحه كلید گوشی دقیقا روی كادر متن نرم افزار افتاده و من نمیتونم نوشته های تایپیم رو ببینم و حدسی دارم تایپ میكنم:laughing::laughing:كممممممك

1 پسندیده

گوشه پایین سمت چپ بار گذاری رو بزن بعد عکس رو از گالری گوشیت‌ انتخاب کن

1 پسندیده

اره دقیقا این مشکل منم هست
وقتی میخوام تایپ کنم اصلا نمیبینم چی دارم مینویسم
لطفا اگه میشه این مشکلو برطرف کنید

1 پسندیده

میشه با یه چیز دیگه عکس بگیرین بفرستین تا ببینیم چی مشاهده میشه؟ یعنی اسکرین شات بگیرین بعد با کامپیوتر بفرستین

1 پسندیده

سلام
مثل این که با گوشی قابلیت ارسال عکس نداره اینجا
بعدا با لپ تاپ عکسشو براتون ارسال میکنم
مشکل اینجوریه که الان که دارم تایپ میکنم صفحه تایپ دقیقا میفته روی چیزی که دارم مینویسم و اگه بخوام ببینم چی نوشتم باید صفحه تایپو وردارم و چک کنم ببینم غلط املایی اگه دارم اول اصلاحش کنم بعد ارسال کنم
که البته اصلاحشم به سختی میشه انجام داد😐
امیدوارم درست بشه بزودی

1 پسندیده

1 پسندیده

دقیقا صحنه ی بالا رخ میده آقای ناصری
کیبورد کاملا میاد روی فیلد نوشتاری

2 پسندیده

ممنون از لطف شما
مثل این که این مشکل برای همه کاربراست
مطمئنم بزودی درست میشه

2 پسندیده

خواهش میکنم،…

1 پسندیده

اين چه دستگاهيه؟ خوب فكر كنم در اين حالت چاره اي نيست پهناي گوشي كمه. چرا حالت طولي استفاده نميكنين؟

1 پسندیده

تبلات در حالت wide
در حالت عمودی مشکلی ندارم
میخواستم منظور دوستمونو رسونده باشم :slightly_smiling_face:

1 پسندیده

خوب در حالت واید با این عرض ارتفاع کم فکر نکنم جور دیگه ای بشه تصور کرد. بایستی همون حالت عمودی استفاده بشه.

3 پسندیده

با گوشی هم وقتی صفحه کیبورد بالا میاد دقیقا روی جایی قرار میگیره ک متنو داریم مینویسیم
در حاللت استاندارد باید وقتی کیبوردو میزنیم که تایپ کنیم صفحه زیری خود ب خود بالا بره ک بتونیم ببینیم چی داریم مینویسیم ولی اون جای خودش میمونه
نمیدونم توضیحم خوب بود یا نه

1 پسندیده

منظورتون در حالت عمودیه؟ پس لطفا شما هم عکس بگیرین و با کامپیوتر بفرستین.

1 پسندیده

2 پسندیده