چالش تلفظ و خواندن ریدینگ ، ترجمه و یاد گیری یک چیز تخصصی مثل برنامه نویسی

سلام .
من قصد دارم در این تایپیک پارگراف یا جمله ی خیلی کوتاهی را اینجا بزارم . و دوستان بیان اون پارگراف رو به صورت صوتی تلفظ کنند و فایلش رو بفرستند و دوستانی که متخصص تر هستند درباره ی درست یا اشتباه بودن تلفظ دوستان نظر بدهند تا اون تلفظ خودش رو بهتر کنه . همچنین دوستانی که دوست دارن ترجمه شون رو بهتر کنند یا دامنه ی لغت خودشون رو بالا ببرند پیشنهاد میکنند ما رو دنبال کنند .

و مهم تر اینکه اگر دوست دارید یه چیزی تخصصی مثل زبان برنامه نویسی یاد بگیرید حتما این تایپیک رو دنبال کنید ما هدفمون اینکه اموزش رو از صفر شروع کنیم و تا پیشرفته پیش بریم مهم نیست چه رشته ای هستید یا هیچی بلد نیستید کافیه این تایپیک رو دنبال کنید .

از مدیران و اعضای سایت میخواهم اگر موافق هستند این تایپیک رو حمایت کنند .

اولین پاراگراف خیلی کوتاه این هستش .

Python Tutorial for Beginners | How to Quickly Learn Python?

In this Python tutorial, we will introduce you to Python Programming. This includes features of Python, Python architecture and its applications in the industry. Also, we will learn about available python frameworks like Django, Flask, Pyramid, etc.

5 پسندیده

سلام دوست عزیز ایکاش صوت هم میذاشتید که دوستان تلفظ رو بدونن برای مبتدی ها حداقل یک الگو داشته باشند این پیشنهاد من هست منم در این چالش شرکت خواهم کرد چالش بسیار خوبیه موفق باشید

3 پسندیده

سلام . پیشنهاد خوبی است . چشم در اسرع وقت این کار رو انجام میدم .

ممنونم از اینکه در این چالش شرکت میکنید

3 پسندیده

@nazanin72 بفرماییید

2 پسندیده

سلام من هم دوست دارم مشارکت داشته باشم چون برنامه نویسی رو کلا دوست دارم برای پایتون برنامه داشتم زمانی یاد بگیرم ولی بدلیل کمبود وقت و اهداف دیگه فرصت نمی شد. اگه به صورت جدی و با اهتمام تمام پیش برود این چالش، من که دعاگوتون هم خواهم بود‌.

5 پسندیده

سلام خیلی ممنونم .بله حتما تا اخر پیش خواهم رفت در کنارش هم برنامه ای متعددی داریم مثلا سعی میکنم پروژه ی واقعی انجام بدهیم که رزومه ای کاری برای دوستان بشه و…

4 پسندیده

سلام به نظرتون بهتر نیست گروه رو در تلگرام تشکیل بدهیم ؟

2 پسندیده

اینجا بهتره بنظرماا

1 پسندیده

لینک گروه یادگیری برنامه نویسی و زبان انگلیسی

https://t.me/joinchat/CuFqkRPvJlV56vKtsaZmLg

2 پسندیده

چرا کانال تلگرام Expired

سلام دیگه فعالیت نمیکنید چرا؟ در ضمن لینک تلگرامتون هم مشکل داره