کنفرانس درس نهم انگلیسی قدرت ( کایزن )

سلام . امیدوارم حالتون خوب باشه
این اولین ویس من هست و در مورد درس و متن اصلی درس نهم از دوره انگلیسی قدرت هست (فلسفه کایزن)
و به این صورت بود که تاپیک های جزئی رو یادداشت کردم و در مورد ایده ی کلی اون یک خط نوشتم ، بعد سعی کردم نکات تکمیلی رو بهش اضافه کنم و بداهه توضیح بدم .

البته کلا بداهه هم میتونم توضیح بدم فقط شمار غلط گرامری و عه عه گفتن از دستتون در می ره و حوصلتون هم سر میره :joy:
امیدوارم با کمک شما دوستان بتونم به سلاست برسم
اگه راهنمایی و نظری دارید از من دریغ نکنید لطفا
ممنونم :blush::rose:

29 پسندیده

بسیار عالی آقا :clap::clap::clap:
خوشحال شدم صداتون رو شنیدم :blush:
ویس رو که گوش دادم حتما که به سلاست هم میرسین احسنت به شما :rose::rose:

6 پسندیده

خداکنه همه عه عه ها مثل برای شما بود خیلی عالی بود برای دفعه اول درود بر شما :clap::clap::clap::clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

سلاست رو درسطح خودتون داشتید اما باید بهتر از این هستید نکه بد باشه ها نه باید بهتر بشه
موفق باشید ویس های بیشتری اشتراک بگذارید

8 پسندیده

سلام . نظر لطفتونه ممنونم
ایشالا شما هم موفق باشید :blush::rose:

5 پسندیده

سلام . ممنونم

نمیدونم . شاید اینطور باشه ، به هر حال کار نیکو کردن از پر کردن است
من تمرین درست و حسابی اسپیکینگ نداشتم ، نباید انتظار زیاد داشته باشم

ممنون . همچنین

بله . حتما :blush:

4 پسندیده

سلام بر شما و تبریک بابت شروع چالشتون
بی تعارف واقعا به عنوان اولین ویستون خیلی خوب بود.
فید بک رو میزارم به عهده استاد گرانقدر پروین جان @pari :joy:
صداتونم عالی هست.
حتما بیشتر ویس بدین. :clap::clap::clap:

7 پسندیده

من نمیدونم در چه سطحی هستید، اما با توجه به اینکه مدت زیادی نیست که اینجایید و اوایل قدرت هستید، خیلی عالی بود.

در این سطح تنها پیشنهاد من این به‌صورت منظم و با دقت بالا گوش بدید.

به تلفظ‌ها اگه مانعی برای سلاست گفتاریتون نمیشه دقت بیشتری بکنید (انجامش ضروری نیست اما اگه می‌دونید از پسش برمیاید، انجامش بدید).

سعی کنید همیشه صداتون رو ضبط کنید و به تفاوت‌های صدای خودتون با ای‌جی دقت کنید.

اشتباهات گرامری هم عادیه. زیاد بهش توجه نکنید و روش مانور ندید. بذارید روال یادگیریتون طبیعی باشه.

12 پسندیده

سلام . ممنونم بابت نظرتون . لطف دارید
واقعا نیاز به تعریف و تمجید داشتم :joy::joy:
یه مقدار درگیر کمال گرایی شدم و انتظار بیش از حد دارم
و داشت نا امیدم میکرد :grimacing:

5 پسندیده

سلام . منم نمیدونم :grimacing:

ممنونم . لطف دارید :blush::rose:

مربع ها رو شمردم ، کلا میشه 65 روز که از زبانشناس استفاده کردم
سابقه مطالعه زبانیم هم مدرسه و دانشگاه
چهار پنج سال هم سریال و فیلم زبان اصلی بدون هدف زبان آموزی دیدم ولی کم و بیش تاثیر گذار بوده به نظرم

بله . به نظر خودم پیشرفت زیادی توی لسنینگ داشتم و خیلی هم تمرکز میکنم روی لسنینگ
در مورد اسپیکینگ ، به نظرتون همین لتس تاک ها ، هفته ای یه بار کفایت میکنه ؟

بله . حتما . دوره ی تلفظ ای جی رو امروز شروع کردم

4 پسندیده

اگه بتونید برا صحبت کردن پارتنر خوب پیدا کنید، عالی میشه. ولی اگرم نبود، خودتون رو محدود نکنید. وویس بدید، سایه کار کنید، اگه فیلم می‌بینید با زیرنویس انگلیسی سعی کنید از دیالوگ بازیگرها تقلید کنید.

6 پسندیده

آها .ممنون . یعنی از الان مکالمه رو شروع کنم ؟

همین یه ذره چیزی که بلدم به خاطر تکنیک سایه هست ، خیلی خوبه این تکنیک :blush:

3 پسندیده

اگه امکانش هست، چرا که نه؟

3 پسندیده

سلام آقا شب آدینه تون بخیروشادی :cherry_blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::tulip::tulip::rose::rose:تبریک میگم بخاطر اولین چالشتون احسنت :cherry_blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::tulip::rose::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:بسیارعالی بود آقا والا ازمن که خیلی خیلی خیلی بهتربودیند :ok_hand::ok_hand::sunflower::hibiscus::tulip: بیشتر بشنویم ازتون :blossom::sunflower::hibiscus::tulip::rose::rose:براتون آرزوی موفقیت میکنم و انشاالله هرچه زودتر در اوج موفقیت قراربگیریند :cherry_blossom::sunflower::sunflower::tulip::tulip::rose:
والا من چالش اول کلا صدام ازترس در نمی اومد بعدی هاش هم که نگم بهتر فقط مایه خنده است
خوشبحالتون که بدون هیچ استرس و ترسی اولین وویستون رو ارایه دادیند تبریک میگم :blossom::sunflower::hibiscus::tulip:

4 پسندیده

آها . خیلی هم عالی . ممنون :blush:

3 پسندیده

حتماحتما توصیه ی دوستان رو عملی کنید واقعاراهگشا و بنفعتان است بخصوص پری خانم و نسیم خانم و بقیه مربیان و مجربین عزیز و محترم :cherry_blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::tulip::rose::rose:

3 پسندیده

سلام شب شما هم بخیر :blush:

ممنون لطف دارید شما

واقعا ممنونم . همچین شما :rose:

کار خاصی نکردم البته :grin: ولی خب کلا به صحبت کردن برای جمع عادت کردم در دوران دانشگاه و نسبتا توی این مورد خوبم ، البته به زبون فارسی :grin:

1 پسندیده

بله . حتما همینطوره
ممنون از شما بابت نظراتتون :blush:

2 پسندیده

سلام
بابت لتس تاک تون تبریک می گم
چقدر عالی صحبت می کنید
و چقدر من این موضوع رو دوست دارم
خواستم در قالب ویس نظرم رو بگم ولی چندان شرایط صدام خوب نبود
اسم کایزن که بیاد حرف زیاد واسه گفتن دارم چون دستاورد های خوبی از این متد داشتم خدا رو شکر

خیلی درگیری خوبی پیدا کردید با این حس هست که میشه پیشرفت کرد ولی قطعا با تلاش توام باشه حتما به کمال مطلوب تون خواهید رسید

من هم، هم نظر با خانم پروین هستم

5 پسندیده

سلام ممنونم :rose:

خدا رو شکر ، خوشحال میشم اگه این اطلاعات مفید رو با ما هم در میون بذارید

بله . ممنون . حتما شروع میکنم

2 پسندیده

همه ی زبانشناسی ها به نحوی زبان رو با روش کایزن یاد می گیرند زنجیره های هر روزه و پیوسته ولو به حداقل میزان زمانی
گامهای کوچک که هر روز رسیدن به هدف بزرگ رو نزدیکتر می کنه
تجربه من در خصوص این روش و آشنایی با آن از همان شروع استفاده با متد G5 و تایم دکتر حسابی.
علاوه بر یادگیری زبان، یادگیری چند نرم افزار هم به همین رو ش بوده هر روز حتی ۱۰ دقیقه
اخیرا هم ورزش کردن حدود دو ماه هست که بجای روزانه نیم ساعت به ۴ تا ۷ دقیقه تقسیم کردم که برام تاثیر گذار هم بوده در روحیه و کاهش وزن
دیگه عرض کنم نوشتن ژورنال در گذشته هم همین رو ش بوده که چندی پیش اکسپت ISI اون هم دریافت کردم
کلا هر هدفی که فکر می کنیم پروسه طولانی داره و همین فکر و سوالاتی که در درس کایزن بسته قدرت هم پرسیده می شه دقیقا میشه به این روش به سرانجام رساند.
قبلا فکر کنم در تالار هم مطالبی در این خصوص نوشته باشم یا لتس تاک داده بودم.

4 پسندیده