منبع مناسبی برای یادگیری کلمات موجود در اخبار، اصطلاحات کاربردی و به کار رفته در فیلم ها

با درود
چند وقت پیش با مجموعه هایی در آموزش های انگلیسی VOA آشنا شدم که بسیار کاربردی هست و براتون در ادامه توضیح میدم.

۱ - مجموعه لغات کاربردی در اخبار به زبان انگلیسی که به صورت یک کلیپ ویدیویی یک دقیقه ای با درج در یک خبر کوتاه هربار یک کلمه آموزش داده میشه و اسم این بسته آموزشی هست:

News Words

۲ - بسته آموزشی بعدی مربوط به یادگیری idiom ها و اصطلاحات کاربردی در مکالمات american میشه به صورت کلیپ های جالب ۱ دقیقه ای که در هر کدوم یک اصطلاح خوب آموزش داده میشه. نام این بسته آموزشی هست:

English in a minute

۳ - این مورد مربوط به یادگیری اصطلاحات کاربردی به کار رفته در فیلم های هالیوودی با پخش قسمتی از اون فیلم و آموزش اون اصطلاح و معنی اون میشه که زمان هر کلیپ این بسته آموزشی ۲ دقیقه هست و نام بسته هست:

English @ the movies

۴ - در این مورد نهایی میتونید به کلیپ‌های خبری ۲ تا ۴ دقیقه ای دارای زیرنویس و با سرعت معمولی دسترسی پیدا کنید تا سطح لغات و درک اخبارتون رو افزایش بدید. اسم این قسمت هست:

Learning english tv

همه‌ موارد فوق رو می تونید در وب سایت دارای نشانی زیر پیدا کنید که البته ف ی ل ت ر هست:

https://learningenglish.voanews.com

پاینده باشید.

6 پسندیده

من عاشق American stories و Explorations ش هستم (تو بخش special English)
خیلی گوینده هاش حرفه ایین ، آدم لذت میبره وقتی به صداشون گوش میده

3 پسندیده