ارزیابی پکیج پایتون برای همه

ارزیابی پکیج پایتون برای همه
none 4.846153846153846 13

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از پکیج « پایتون برای همه » نرم افزار «زوم» است.
توضیح مختصری از این دوره:
This Specialization builds on the success of the Python for Everybody course and will introduce fundamental programming concepts including data structures, networked application program interfaces, and databases, using the Python programming language. In the Capstone Project, you’ll use the technologies learned throughout the Specialization to design and create your own applications for data retrieval, processing, and visualization.
سطح: 5

4 پسندیده

عالیه برنامه نویسی بازم بزارین

4 پسندیده

ممنون بابت این دوره خوب

خیلی خوبه اگه دوره های تخصصی بزارین در حوزه های مختلف تکنولوژی

این سایت مرجع خوبی میتونه باشه در این زمینه، من خودم خیلی دوره های تخصصی مربوط به حوزه کاریم رو از اینجا دانلود میکنم واقعا به روز و عالیه

طبیعتا اگر بیاد تو قالب زبانشناس کاراییش چندین برابر میشه :heart_eyes::tulip:

2 پسندیده

این دوره عالیه. پیشنهاد میکنم دوره های تخصصی مشابه این رو بیشتر قرار بدهید ممنون

خیلی عالیه که دوره تخصصی گذاشتین . وقتی دیدم در کمال ناباوری خوشحال شدم . حتما ادامه بدین

معرکست! سپاس بسیار :tulip: امیدوارم باز موضوعات مربوط به برنامه نویسی را بیفزایید.

سلام
چرا این دوره در اشتراک معمولی نیست؟ چون قبلا بود

این دوره ها عالی است اموزش دوگانه هست موافق دوره های بیشتری از این دست هستم

این دوره خیلی بدرد من میخوره چون من یک برنامه نویسم و خیلی چیز ها هست که اصلا یادشون نگرفتم که باید یادشون بگریم چون فکر نمیکرد چیز دیگه ای غیر از این چیز هایی که یادگرفتم باشه

1 پسندیده

بسیار عالی ،لطفا دوره های مربوط به کامپیوتر را بیشتر کنید

1 پسندیده

خیلی عالیه … فقط ترجمه ی فارسی برای دو تا ویدیوی اول قرار گرفته و سایر ویدیو ها فاقد ترجمه میباشند .

تعداد زیادی از دوره‌های بخش زبانشناس ترجمه دارن و باقی دوره‌های این بخش هم به ترتیب ترجمه میشن. اما برای یکسری از دوره‌ها مثل کتاب‌ها و رمان‌ها امکان ترجمه وجود نداره، چرا که یا باید از انتشاراتی که این کتاب‌ها رو ترجمه کردن حق استفاده از ترجمه گرفته بشه که مراحل پیچیده‌ای داره و یا باید مترجمان زبانشناس کتاب‌ها رو ترجمه کنن که بسیار طولانی میشه این پروسه و در کل دوره‌های بخش زیبوک و زوم برای سطوح متوسط و پیشرفته تدارک دیده شده که این سطوح برای تقویت و یادگیری مهارت زبانی نیاز به اتکا به ترجمه ندارن.

در ضمن دوره های مربوط به برنامه نویسی یا آموزش های کاربردی را اضافه کنید .

سلام
عالیه این دوره
فقط لطفاً قابلیت فول اسکرین رو هم اضافه کنید… .
ممنون از برنامه عالی تون

سلام و عرض ادب
قابلیت فول اسکرین در برنامه برنامه نویسان هست و در آینده به اپلیکیشن اضافه میشه :pray::blue_heart:

مرسی که این دوره رو گذاشتین :pray:
اگه امکانش هست لطفا ترجمه کامل هم بکنین:pray:

سلام.
متشکرم از وارد کردن چنین دوره های برنامه نویسی

لطفا برنامه های آموزشی از این دست رو هم اضافه کنید

مثل متلب
فوتوشاپ
جاوا
و برنامه های پرکاربردی از این دست
متشکرم

1 پسندیده

چشم اگر تو زمینه‌های اولیه یادگیری زبان منابعمون تکمیل بشه سعی میکنیم به سراغ این موارد هم بریم

1 پسندیده

مدت زمان این پکیج ۵ ساعته، به اشتباه ۲۵ ساعت درج شده.

2 پسندیده

به همکاران ارجاع دادم که بررسی و اصلاح کنن