ما کی هستیم و هدف تیم ما چیه؟

سلام به همراهان و دوستان عزیزمون. به مناسبت 30 هزار تایی شدن زبانشناس تصمیم گرفتیم ارتباطمون رو از یه طرفه بودن در بیاریم و به شما نزدیک تر بشیم. برای این موضوع ما یه سری محتوا تولید می کنیم که در اون به صورت مستقیم به سوالات شما پاسخ میدیم، درباره تیم و اخبارش صحبت می کنیم و هر چیزی که در ویدئو های دیگه نشه دربارش صحبت بشه رو در این سری محتوا ها به بررسیش می پردازیم.

نگران نباشید من خودم از بحث هایی که حوصلمو سر ببره خودشم نمیاد. پس مطمئن باشید این محتوا ها هم مثل سایر ویدئو ها براتون مفید خواهد بود.
شما چه سوالی از ما دارید؟ دوست دارید در اپیزود های لتس تاک آینده درباره چی باهم صحبت کنیم؟

نسخه ویدئویی

https://zabanshenas.com/uploads/lets-talk/1.mp4

نسخه صوتی

لینک این ویدئو در اینستاگرام
لینک این ویدئو در تلگرام

برای حمایت از ما کلیپ هارو در شبکه های اجتماعی به اشتراک بزارید و مارو دنبال کنید.

image تلگرام image اینستاگرام image آپارات image یوتیوب

34 پسندیده

عهه
آقای ناصری @hnaseri قم بودین نمی دونستیم!؟
من فکر می کردم شما هم گیلان زندگی میکنین…
بابا آدرس بده بیایم زیارتتون کنیم( مثلا :wink:)

3 پسندیده

سلام خسته نباشید ویدیوی خیلی خوبی بود ممنون :ok_hand::dizzy:
خوبه که معرفی کردید فقط یک نکته نگفتید مجردم :joy::joy:

میگن همین که چشمت به ضریح بیفته زیارت محسوب میشه روزی سه چهار بار برو عکس آقای ناصریو ببین ثوابشو خدا برات بنویسه :joy:

5 پسندیده

براوو جدی ۳۰ هزار نفریم🤔 ولی تو تالار فعالیت نمیکنن اینجا فقط صد نفریم انگار
محتوا ها خیلی خوبن ی روز بشه با aj مصاحبه کنی خیلی خفن‌ میشه :v:

5 پسندیده

بنده به نوبه خودم بابت سی هزارتایی شدن زبانشناس، به گروه زبانشناس تبریک عرض می کنم و اگه امکانش هست به همین مناسبت یکسری تخفیفات برای خرید اپلیکیشن زوم و زوبیک داده شود.

7 پسندیده

خیلی خیلی بهتون تبریک میگم امیدواریم که ملیونی شدن شما را ببینیم

بله ماهم بشدت با این حرف موافقیم :rofl:
:sweat_smile::sweat_smile:

3 پسندیده

سلام جناب @YoKambiz گرامی صبحتون بخیروشادی :tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::rose::bouquet::cherry_blossom::bouquet:ابتدا تبریک ویژه به مدیران و مربیان و مجربین و کلیه ی عزیزان زبانشناس بخاطر این موفقیت بزرگ و شادی بخش :tada::tada::tada::tada::tada::fireworks::fireworks::fireworks::fireworks::fireworks::fireworks::tada::tada::tada::fireworks::fireworks::fireworks::fireworks::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::rose::rose::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::bouquet::bouquet::blossom::blossom::blossom::blossom::tada::fireworks::tada::fireworks::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::medal_military::medal_military::medal_military::medal_military::medal_military::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow:اما مطمین هستیند که ۳۰هزار نفر عضو هستند؟؟ در قسمت کاربران نزدیک ۲۰۰هزارنفر زده شده :thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:

3 پسندیده

عالی بود اقای کشاورز
در مسیرتون موفق باشین

2 پسندیده

سلام
منظورشون ۳۰ هزارتای اینستاگرام بوده

4 پسندیده

من اهوازی هستم اما سه روز دیگه نقل مکان میکنم قم . میشیم همشهری اقای ناصری خخخخخخ

4 پسندیده

ممنون
ویدیوی خیلی خوب و متفاوتی بود و باعث احساس نزدیکی بین زبانشناس و مخاطب میشه :ok_hand:
زبانشناس زندگی خیلی ها رو بهتر کرده از جمله شخص خودم
ممنون از همه دست اندرکاران که بی وقفه برای همنوع خودشون زحمت میکشن :rose:

9 پسندیده

:joy::joy::joy:

خدایا توبه

اینستاگرام :grin:

بعید میدونم بیاد برای مصاحبه چون ما ایرانیا زیادی پکیجهاشو دانلود کردیم

ایشالا تخفیفات رو با مناسبت های رسمی ارائه میدیم.

برنامه زیاد داریم

ممنونیم ازتون :tulip::tulip:

تو اینستاگرام :grin:

مخلصیم مرد بزرگ :+1::tulip:

4 پسندیده

I realy liked it.
You’re on the right track
I always admire you man.
Thx

6 پسندیده

سلام . به هر حال باید شرایط کشور ما و زندگی ما رو درک کنه :joy:
یکی از مسائلی که باید بهش توجه بشه عدالت آموزشی هست که به نظرم حتی از نون شب هم واجب تره
چه خوب که اگه کسی محتوایی تولید میکنه ، بعد از مدتی اونو به رایگان در اختیار دیگرانی بذاره که توان خریدش رو ندارن ، تا اون ها هم بهره مند بشن و فقر یا محدودیت ها به هر طریقی مانع رشد و پیشرفت اونا نشه
همون طور که به گرسنگان آفریقا غذا و کمک پولی میدن ، به افرادی که توی محدودیت برای آموزش و تامین منابع آموزشی هستن هم باید توجه بشه به نظرم
و همون طور که گفتم به نظرم از اون عدالت تغذیه ای هم واجب تره

گرچه توی مملکت ما فرهنگ کپی رایت و… خیلی جا نیفتاده کامل ، ولی حتی اگه جا افتاده بود هم با این وضع اقتصاد مردم و تفاوت ارزش پول ما با دلار ، خیلی ها قادر نبودن این منابع رو تهیه کنن

5 پسندیده

به نظرم از همین زبانشناس شروع کنیم به رایگان کردنش… :sweat_smile:

5 پسندیده

به انگلیسی بخوای بگی “اینا توشه آخرتت میشه” چی میشه ؟ :sweat_smile:

6 پسندیده

باید بگی do you believe the ghost?

4 پسندیده

سلام آقای کشاورز ، ویدئوی بسیار جالبی بود ، به این همه پشتکار شما غبطه خوردم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

3 پسندیده

سلام آقا کامبیز
اول تبریک بابت 30 هزار تائی شدنمان.
دوم ، ممنون بابت این ویدئو . واقعا مفیده مخصوصا برای زبان آموزان جدید. پیشنهاد من اینه که در ویدئو های بعدی با همین حالت خودمونی، فلسفه و روش آموزش زبانشناس و حتی روش کار با اپلیکیشن را ارائه بدید. می دونم توی سایت و مقالات هست اما با تصویر و صوت شما یک چیز دیگه هست.

4 پسندیده

راستی در مورد تحصیلات اتون صحبت نکردین

2 پسندیده