چطور فایل های دوره ها رو حذف کنم

تقریبا از هر دوره من چندتا فایلشو تقریبا دانلود کردم و خب یکی یکی نمیشه رفت سه ساعت گشت پیدا کرد کدوما بودن که حذفشون کنم
++ میخوام در عین حال که همه فایلای صوتی و فیلم ها رو حذف میکنم یکی دو دوره خاص که مد نظرمه فایلاش حذف نشه
== در ضمن جعبه لایتنر و سطح و این چیزا هم خراب نشه(فایلای صوتی لایتنر حذف بشه مشکلی نیست)
اگه همه فایلای صوتی و فیلما هم حذف بشه مشکلی نیست (اما ترجیح اینه که ++ صدق کنه) و == حتما نقض نشه

1 پسندیده

سلام، خیلی درخواست پیچیده ای به نظرم…
من تا اونجایی که میدونم، شما میتونید برای اینکه همه فایل ها رو حذف کنین و لایتنرتون باقی بمونه، کافیه یه پشتیبان از نرم افزار بگیرید(قسمت سه خط داخل نرم افزار) بعد فایل های نرم افزار رو حذف کنید(clear data)
اما برای اینکه یکی دو دوره رو نگه دارید، باید به پوشه‌ی دیتای نرم افزار برید و فیلم و صوت و متن مرتبط با دوره رو پیدا کنید و قبل از حذف دیتا، اونها رو جایی کپی کنید، بعد که دیتا رو کامل حذف کردید و دوباره وارد نرم افزار شدید، کافیه بیاید فایل ها رو دوباره بذارید سرجاشون…در ضمن فایل های دیکشنریی ها رو هم کپی کنید که حجمتون دوباره مصرف نشه
.
این کاری بود که من تا بحال انجام داده بودم…اگه روندش رو متوجه نشدید بپرسید تا توضیح بیشتری داده بشه، یا اینکه @hnaseri راه حل بهتر رو ارائه بدهند…

4 پسندیده

شما میتونید وارد دوره ی مورد نظر بشید منوی دوره رو باز کنید و گزینه ی حذف رو بزنید.

6 پسندیده

سلام
من برای پاک کردن دوره ها clear data کردم بعد از بازیابی از سرور زنجیره ام پرهده در صورتی که لغات بازیابی شده.

2 پسندیده

ممنون انجامش دادم
بابت این نکته ای که در مورد فایلای دیکشنری هم گفتید ممنونم من پوشه دیکشنری و pronunciation رو جایی کپی کردم، پشتیبان گرفتم و clear data رو زدم، بعد از نو وارد اکانت زبانشناس شدم و پشتیبان رو دانلود کردم بعد دوره ای که میخواستم پاک نشه رو از نو گرفتم(سخت بود بین اون همه فایل فایلاش رو پیدا کرد و کپی کرد ترجیح دادم باز دانلودش کنم)
فعلا که مشکلی نیست و خوب کار میکنه…
زنجیره هم حفظ شد…

2 پسندیده

خواهش می کنم ولی جواب آقای ناصری بهتره، من فکر کردم، می خواید یکی دو درس رو جدا داشته باشید و حال ندارید دونه دونه حذف کنید…

2 پسندیده

حذف کردن یکی یکی دوره ها سخت بود چون از تعداد زیادیش فایل دانلود شده داشتم اگه یکی یکی میکردم خسته کننده بود…

2 پسندیده

بنظرم خوب میشه اگه توی بخش تنظیمات نسخه بعدی یه موردی به اسم مدیریت دوره ها اضافه کنید که کل دوره هایی که ازشون فایل دانلود شده داریم رو توی یه لیست نشون بده بعد بشه چند تا رو select کرد و همزمان حذف کرد (مشابه چیزی که خود گوشیای اندروید برای مدیریت فایل دارن) @hnaseri

2 پسندیده