لتس تاک دوم - من چطور زبان انگلیسی یاد گرفتم؟

سلام به همه دوستان. تو این ویدئو درباره داستان خودم صحبت میکنم.

نسخه ویدئویی

https://zabanshenas.com/uploads/lets-talk/2.mp4

نسخه صوتی

https://zabanshenas.com/uploads/lets-talk/2.mp3

لینک این ویدئو در اینستاگرام
لینک این ویدئو در تلگرام

برای حمایت از ما کلیپ هارو در شبکه های اجتماعی به اشتراک بزارید و مارو دنبال کنید.

image تلگرام image اینستاگرام image آپارات image یوتیوب

31 پسندیده

سلام خسته نباشید ویدیوی خوبی تو اینستا دیدم :joy::clap::ok_hand:

7 پسندیده

سلام شب پاییزیتون بخیروشادی :blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::hibiscus::sunflower::blossom:بسیار عالی بود واقعاراهنماییهاتون راهگشاست :hibiscus::rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::bouquet::cherry_blossom::bouquet::cherry_blossom:۱دنیا سپاس و تشکر :bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::rose::rose::rose::rose::rose:
فقط ۱سوال آقا کامبیز من الان انگلیسی بدون‌تلاش هستم.
آیا همان new method که شما توی صحبتهاتون بهش اشاره کردیند؟؟ :thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:

4 پسندیده

سلام و ممنون از به اشتراک گذاشتن تجربه تون

واقعا این اجازه دادن به خودمون که خطا کنیم، جزو سخت تریناس…باشد که به خیر بگذرد :muscle:

به خصوص دلیلی که برا ساخت این ویدیو بیان کردید…دست مریزاد
چند تا سوال داشتم…ممنون میشم پاسخ بدید:

1. در مورد دوره انگلیسی بدون تلاش، شما هر دو زیربخش نیومتد و فالو انگلیش رو کامل خونده بودید؟
  2. من هم تا حدی دوره انگلیسی پایه رو کار کردم و هم انگلیسی قدرت…فقط برام جای سواله…چرا از نظر آقای هوگ، سطح دوره قدرت بالاتر از دوره پایه س
    دوره پایه هم واژگان و هم اصطلاحات بیشتر و سنگین تری داره نسبت به انگلیسی قدرت
  3. در مورد کار کردن با دوره انگلیسی واقعی تو این ویدیو صحبت نکردید! کار نکرده بودید یا فراموش کردید؟
  4. امکانش هست اون مانگا ها رو هم وارد اپلیکیشن کنید؟
  5. متوجه نشدم اسم اون فیلمی که ازش نام بردید تو ویدیو رو…ممنون میشم بفرمایید اسمش چی بود
  6. در مورد مکالمه داشتن، میشه بیشتر توضیح بدید…من نوعی واقعا کم میارم که چی بگم…کلا در مورد نحوه چت کردن و مدیریت اون برا ارتقاء سطح زبان، خوشحال میشم راهنمایی هاتون رو بشنوم.
  7. و در آخر، در مورد پروسه بهبود تلفظ و لهجه هم اگه راهنمایی خاصی هست بفرمایید

در پایان، خدا قوت و همیشه به راه و در راه بودن رو براتون آرزومندم…توفیق تان به کام :blossom:

5 پسندیده

سلام شب پاییزیتون بخیروشادی :sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::sunflower::tulip::blossom::tulip::bouquet::bouquet::bouquet:سوالی که داشتم قسمت نیومتد و فالو انگلیش کجاست؟؟
باتشکروسپاس :blossom::sunflower::hibiscus::rose::hibiscus::sunflower:

2 پسندیده

سلام…سلامت باشید

تو نرم افزار زبان شناس…بخش زبان شناس

فالو انگلیش همون انگلیسی روان هست
نیومتد هم معمولا به همون دوره انگلیسی پایه می گن فکر می کنم

4 پسندیده

سلام واقعا کیف کردم دوست من، بیان تجربیاتت بسیار کمک میکنه و بسیار دلگرم کننده بود برای من.

2 پسندیده

سلام به روی ماهتون ممنون لطف کردیند :blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::tulip:

1 پسندیده

آقا کامبیز صداقت شما بی نظیر است، ممنون از راهنمایت، بی زحمت منابعی را که استفاده کرده ای بنویس چون شنیداری بنده کمی ضعیف می باشد با سپاس

2 پسندیده

سلام
خیلی ممنون از وقتی که گذاشتین و تجربیاتتونو در اختیارمون قرار دادین:pray::pray::pray::pray:

2 پسندیده

من عاشقِ زبانشناسم :sparkling_heart:
دگ ی روزم نمیتونم زندگیمو بدون زبانشناس تصوّر کنم :expressionless: معتاد شدم :woman_zombie: :scream:
و آقا کامبیزِ خفن خیلی ممنون بابت پادکست باحالتون :+1::pray::blue_heart: امیدوارم همیشه در سلامتی کامل باشید :rose:

4 پسندیده

فوق العاده بود آقا کامبیز
من الان بیست سالم هست و شرایطم به شما خیلی شبیه و عاشق مانگا هستم ولی تا الان همش فارسی می خوندم از حالا سعی میکنم انگلیسی هم بخونم
واقعا ای پادکست به من خیلی انگیزه داد ممنونم
راستی شما از چه سایتی برای مانگا استفاده می کنید؟
:slight_smile:

2 پسندیده

بله یکی از مجموعه های انگلیسی بدون تلاش هستش
و تو برنامه در قالب انگلیسی پایه ازش نام بردن

2 پسندیده

اسم فیلمه forrest gump هستش!

3 پسندیده

قسمت نیو مت‌د خودش چهار لوله در فایل اصلی ولی تو برنامه همشو در یک فایل به نام انگلیسی پایه اوردن
فلو انگلیش هم جز انگلیسی بدون تلاشه که تو نرم افزار هستش

2 پسندیده

سلام عصرپاییزیتون بخیروشادی :hibiscus::rose::hibiscus::tulip::blossom::sunflower:ممنون از پاسخگویتون لطف و محبت کردیند :rose::rosette::rose::hibiscus::hibiscus::tulip::blossom::sunflower::blossom::tulip:

1 پسندیده

سلام…متشکرم :star_struck:

3 پسندیده

آقا کامبیز سلام و صبح بخیر.
تشکر از اینکه تجربیات و متدهایی که از آن استفاده کردید را با این صداقت و شفافیت در اختیار همه دوستان قرار میدهید.
همواره موفق باشید.

5 پسندیده